زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسانی که از طرف دانشگاه امام حسین باهاشون تماس گرفته شد

ارسال: #۴۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ ب.ظ
RE: کسانی که از طرف دانشگاه امام حسین باهاشون تماس گرفته شد
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Sajjad71 نوشته شده توسط:  ببخشید یه سوال ؟ یعنی امثال من که تا الان از طرف گزینش استان باهاشون تماس نگرفتن کلا رد شدیم ؟ اخه من و یکی از دوستام ۲۸ خرداد برای مصاحبه اومدیم دانشگاه امام حسین ولی تا الان از گزینش استان خبری نشده . تازه دوستم با یکی از مسئولین دانشگاه تماس گرفته بود بهش گفته بود شما جز اولویت های ما نبودید ! یعنی دیگه امیدی نیست ؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

ما هم مثل شما اطلاع دقیقی نداریم. روال معمولش همون طوری که گفته شد اینه که بعد از مصاحبه ی دانشگاه (اگر پذیرفته بشید) یک سری کارها رو باید از طریق گزینش استانتون انجام بدید که طبیعتا باید تا الان باهاتون تماس می گرفتند. ولی خوب نمی دونم شاید به گزینش استان شما هنوز ابلاغ نشده. برای استان ما که فرصتش تموم شده... یه سر برید گزینش استانتون سوال کنید. می گم این دوستتون چطور با دانشگاه تماس گرفته ما که هر چی تماس می گیریم شماره های دانشگاه اشغاله... !

نمیدونم والا خودمم هرچی تماس میگیرم اشغاله ولی شمارش اینه : ۰۲۱۷۳۸۲۸۰۶۶
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: follower
ارسال: #۴۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Sajjad71 نوشته شده توسط:  ببخشید یه سوال ؟ یعنی امثال من که تا الان از طرف گزینش استان باهاشون تماس نگرفتن کلا رد شدیم ؟ اخه من و یکی از دوستام ۲۸ خرداد برای مصاحبه اومدیم دانشگاه امام حسین ولی تا الان از گزینش استان خبری نشده . تازه دوستم با یکی از مسئولین دانشگاه تماس گرفته بود بهش گفته بود شما جز اولویت های ما نبودید ! یعنی دیگه امیدی نیست ؟
امیدوارم درست جواب نداده باشم. اما احتمالا در مراحل گزینش تهران، امتیاز لازم رو کسب نکردید. Sad
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Sajjad71 نوشته شده توسط:  ببخشید یه سوال ؟ یعنی امثال من که تا الان از طرف گزینش استان باهاشون تماس نگرفتن کلا رد شدیم ؟ اخه من و یکی از دوستام ۲۸ خرداد برای مصاحبه اومدیم دانشگاه امام حسین ولی تا الان از گزینش استان خبری نشده . تازه دوستم با یکی از مسئولین دانشگاه تماس گرفته بود بهش گفته بود شما جز اولویت های ما نبودید ! یعنی دیگه امیدی نیست ؟
امیدوارم درست جواب نداده باشم. اما احتمالا در مراحل گزینش تهران، امتیاز لازم رو کسب نکردید. Sad

ممنون از پاسختون . منم امیدوارم درست پاسخ نداده باشید!
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
دانشگاه امام حسین گفتن که قبل از عید فطر قبولی ها رو به سنجش دادن.

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۵۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
بچه ها کسی دانشگاه امام حسین قبول شده؟
رتبتونو بگید؟

لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات ۷:۰۰ تا ۷:۱۵ وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشتRolleyes
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ق.ظ
بچه ها کسی هست اینجا دانشگاه امام حسین قبول شده باشه ؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط saeedeivazi.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط:  بچه ها کسی هست اینجا دانشگاه امام حسین قبول شده باشه ؟؟؟
من قبول نشدم Sad تا لحظات آخر امید داشتم قبول میشم. اما با سهمیه استعداد درخشان، دانشگاه خودم(بوعلی) ماندگار شدم Sad
حیف شد Sad(
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط hosseintapesh.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط:  بچه ها کسی هست اینجا دانشگاه امام حسین قبول شده باشه ؟؟؟
من قبول نشدم Sad تا لحظات آخر امید داشتم قبول میشم. اما با سهمیه استعداد درخشان، دانشگاه خودم(بوعلی) ماندگار شدم Sad
حیف شد Sad(

ولی قطعا یه سریا قبول شدن،چون تو سایت دانشگاه زمان ثبت نام دکترا و کارشناسی ارشد رو زده،من فکر میکردم مث سال پیش دانشجو نگیره

(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ ق.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط:  بچه ها کسی هست اینجا دانشگاه امام حسین قبول شده باشه ؟؟؟
حیف شد Sad(

رتبت چند بود؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ب.ظ)hosseintapesh نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)saeedeivazi نوشته شده توسط:  
حیف شد Sad(

ولی قطعا یه سریا قبول شدن،چون تو سایت دانشگاه زمان ثبت نام دکترا و کارشناسی ارشد رو زده،من فکر میکردم مث سال پیش دانشجو نگیره

حیف شد Sad(

رتبت چند بود؟؟؟
۳۵۰ بود. آره دیگه مگه میشه این همه آدم برن مصاحبه و کسی قبول نشه؟!
دو تا دیگه از دوستام (رشته برق) اونجا قبول نشدن اما یکیشون علم و صنعت و اون یکی شهیدبهشتی قبول شد!!!
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
من یه ۷۰۰ نرم افزار میشناسم و یه ۷۰۰ شبکه که قبول شدن ولی عضو مانشت فکر نکنم باشن.

۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  من تهرانم.اولش که بایدمی رفتم به مقبره شهدای گمنام نزدیک شهرک ولایت.بعد رفتم ویه فرم گرفتم که توش باید اطلاعات شخصی ومدارکی که ازمثلا آموزشگاهها گرفتم رومی نوشتم ویه سری سوال درمورد اینکه آیامقاله ای داشتم و... . بعد من وچندنفردیگه هم بودیم که رفتیم سواریه ون شدیم وماروبردن داخل دانشگاه.یه سرهنگ اومد ودرباره شرایط دانشگاه صحبت کرد وگفت که درابتدای کار ۴ ماه ونیم آموزش نظامی داره واگه درست یادم باشه هرترم هم باید چندتادرس نظامی روبگذرونید.بعد از ۴ ماه ونیم شما رسماعضوسپاه هستید.یعنی کدپرسنلی دارید والبته ازحقوق ومزایاش هم بهره مندمی شید.جو دانشگاه همون طورکه دوستان قبلا هم گفتن توی انجمن به شدت نظامی طوری که وقتی من انصراف دادم خودم به تنهایی نمی تونستم ازدانشگاه خارج بشم وباید منتظرمی موندم تا باهمون ونی که اومدم می رفتم.بعدازاینکه من اومدم بیرون ۴ نفردیگه هم انصراف دادن.
اگه سوالی دیگه ای دارید درخدمتم.

من احساس می کنم رو نظامی بودن دیگه خیلی جو دادینBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , kingmax
ارسال: #۵۷
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط follower.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  من تهرانم.اولش که بایدمی رفتم به مقبره شهدای گمنام نزدیک شهرک ولایت.بعد رفتم ویه فرم گرفتم که توش باید اطلاعات شخصی ومدارکی که ازمثلا آموزشگاهها گرفتم رومی نوشتم ویه سری سوال درمورد اینکه آیامقاله ای داشتم و... . بعد من وچندنفردیگه هم بودیم که رفتیم سواریه ون شدیم وماروبردن داخل دانشگاه.یه سرهنگ اومد ودرباره شرایط دانشگاه صحبت کرد وگفت که درابتدای کار ۴ ماه ونیم آموزش نظامی داره واگه درست یادم باشه هرترم هم باید چندتادرس نظامی روبگذرونید.بعد از ۴ ماه ونیم شما رسماعضوسپاه هستید.یعنی کدپرسنلی دارید والبته ازحقوق ومزایاش هم بهره مندمی شید.جو دانشگاه همون طورکه دوستان قبلا هم گفتن توی انجمن به شدت نظامی طوری که وقتی من انصراف دادم خودم به تنهایی نمی تونستم ازدانشگاه خارج بشم وباید منتظرمی موندم تا باهمون ونی که اومدم می رفتم.بعدازاینکه من اومدم بیرون ۴ نفردیگه هم انصراف دادن.

نکته هایی که ایشون گفتند تایید می شه (البته تا جایی که یادمه اون سرهنگه گفت شما از زمان تحصیل هم به عضویت سپاه در خواهید اومد. چون ما همه ی کارهاش رو هم انجام دادیم) . بعضی ها همون زمان مصاحبه و بعضی ها هم بعد از مصاحبه وقتی با هم صحبت می کردیم گفتند انصراف می دن. بالاخره با روحیات هر کسی نمی سازه. چیزی که خیلی زشت و زننده بود تغییر چهره های تابلو واری بود که فقط به خاطر قبولی در مصاحبه انجام شده بود. البته این قدر مراحل مختلف داشت که کاملا مشخص می شد کی خودش هست و کی نیست! (۵ مرحله مصاحبه ی مختلف شامل : علمی، پزشکی، احکام، قرآن و عقیدتی - سیاسی)
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ق.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ)follower نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  من تهرانم.اولش که بایدمی رفتم به مقبره شهدای گمنام نزدیک شهرک ولایت.بعد رفتم ویه فرم گرفتم که توش باید اطلاعات شخصی ومدارکی که ازمثلا آموزشگاهها گرفتم رومی نوشتم ویه سری سوال درمورد اینکه آیامقاله ای داشتم و... . بعد من وچندنفردیگه هم بودیم که رفتیم سواریه ون شدیم وماروبردن داخل دانشگاه.یه سرهنگ اومد ودرباره شرایط دانشگاه صحبت کرد وگفت که درابتدای کار ۴ ماه ونیم آموزش نظامی داره واگه درست یادم باشه هرترم هم باید چندتادرس نظامی روبگذرونید.بعد از ۴ ماه ونیم شما رسماعضوسپاه هستید.یعنی کدپرسنلی دارید والبته ازحقوق ومزایاش هم بهره مندمی شید.جو دانشگاه همون طورکه دوستان قبلا هم گفتن توی انجمن به شدت نظامی طوری که وقتی من انصراف دادم خودم به تنهایی نمی تونستم ازدانشگاه خارج بشم وباید منتظرمی موندم تا باهمون ونی که اومدم می رفتم.بعدازاینکه من اومدم بیرون ۴ نفردیگه هم انصراف دادن.

نکته هایی که ایشون گفتند تایید می شه (البته تا جایی که یادمه اون سرهنگه گفت شما از زمان تحصیل هم به عضویت سپاه در خواهید اومد. چون ما همه ی کارهاش رو هم انجام دادیم) . بعضی ها همون زمان مصاحبه و بعضی ها هم بعد از مصاحبه وقتی با هم صحبت می کردیم گفتند انصراف می دن. بالاخره با روحیات هر کسی نمی سازه. چیزی که خیلی زشت و زننده بود تغییر چهره های تابلو واری بود که فقط به خاطر قبولی در مصاحبه انجام شده بود. البته این قدر مراحل مختلف داشت که کاملا مشخص می شد کی خودش هست و کی نیست! (۵ مرحله مصاحبه ی مختلف شامل : علمی، پزشکی، احکام، قرآن و عقیدتی - سیاسی)

همچنان سر حرفم هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۵۹
۱۷ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
سلام دوستان

کسایی که امسال پذیرش شدن همه بسیجی فعال دانشجویی بودن یا با فعالی بسیج محلات هم میشه ثبت نام کرد؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۰۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۴۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۹۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۸۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۵۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۷۷۵ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  دروس ارایه شده دانشگاه شریف sh-n ۲ ۲,۹۸۹ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sh-n
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۶۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۰۸۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close