زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش

ارسال: #۱۲۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
RE: چگونه رتبه یک کنکور شویم/ مصاحبه با رتبه ۵۱ هوش
(۰۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  منم با اجازه اقا مسعود۶۷، یه نکته رو بگم
مراقب باشید که ماه های اخر خیلی مهمه . من زیاد دیدم که بچه ها برج دی میبرن از خوندن و تا خودوشن رو پیدا کنن ۲-۳ هفته زمان میبره( تازه اگه بتونن خودشون رو جمع جورکنن) . توصیه من اینه که با تابستان ۲-۳ درس که بدتون میاد ازش رو خوب بخونید چون این درسا ممکنه بعدا اگه کمی وقتتون کم بشه دیگه رغبت نکنید بخونید ضمن اینکه تموم کردن این درسا خیلی تو روحیه تون موثره و باعث میشه بعدا پیشرفت بهتری داشته باشید. با این کار خیلی هم بهتون تو تابستان و همچنین مهر به بعد فشار بهتون نمیاد ( البته این نظر منه)

دقیقا اتفاقی که برای من افتاد و موقعی به خودم اومدم که دیر شده بود ...Sad
مرسی از تمام راهنمایی ها
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۲۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  منم با اجازه اقا مسعود۶۷، یه نکته رو بگم
مراقب باشید که ماه های اخر خیلی مهمه . من زیاد دیدم که بچه ها برج دی میبرن از خوندن و تا خودوشن رو پیدا کنن ۲-۳ هفته زمان میبره( تازه اگه بتونن خودشون رو جمع جورکنن) . توصیه من اینه که با تابستان ۲-۳ درس که بدتون میاد ازش رو خوب بخونید چون این درسا ممکنه بعدا اگه کمی وقتتون کم بشه دیگه رغبت نکنید بخونید ضمن اینکه تموم کردن این درسا خیلی تو روحیه تون موثره و باعث میشه بعدا پیشرفت بهتری داشته باشید. با این کار خیلی هم بهتون تو تابستان و همچنین مهر به بعد فشار بهتون نمیاد ( البته این نظر منه)

دقیقا اتفاقی که برای من افتاد و موقعی به خودم اومدم که دیر شده بود ...Sad
مرسی از تمام راهنمایی ها

بله. متاسفانه خیلی از دوستام هم همین اشتباه رو کردن. واقعا کنکور جای اشتباه نیست. بنظرم باید حین تحصیل ۱ بار کنکور ارشد آزمایشی داد تا بهتر دست مون بیاد چی به چیه. ازمون های ازمایشی هم میتونه خیلی کمک کنه ( پولش هم ندارید خودتون از خودتون ازمون بگیرید هم بد نیست)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1 , pouran , mahyamk , d_felfelak
ارسال: #۱۲۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط masoud67.)
بریدن و دلایل آن

۱/ توجیه نبودن. یعنی خیلی از داوطلبان توجیه نیستند چرا دارند کنکور میدن. و یا اگر میدونند چرا دلیلش مزخرفه. بعضی ها میخوان نرن سربازی. یکی فکر میکنه با مدرک بالاتر کار بهتر هست. یکی میگه مدرک بالاتر درنتیجه زن و یا شوهر بهتر. یکی برای چشم رو هم چشمی دوستاش و موارد دیگه. و آخرش که میرن ارشد برای بعدشون دوباره هدف خاصی ندارند و بازهم به همون دلایل بالا قصد دکتری رفتن دارند و در آخر هم که دکتری گرفتند و به بیکاری خوردند حسرت میخورند که چرا بدون هدف اومدند. دکتری خالی هیچ سودی نخواهد داشت شما باید علاوه بر دکتری فکرهای دیگری هم داشته باشید -مراجعه کنید به کسانی که دکتری گرفتند-. در مورد هدف میشه ساعت ها حرف زد ولی از حوصله ماها خارجه

۲/ آهسته و پیوسته نرفتن. نداشتن برنامه منظم و مرتب. شخص باید بر اساس قدرت و توانایی که داره بخونه، نه اینکه بگه من روزی ده ساعت و یا حتی بیشتر میخونم. در صورتی که میدونه از این ده ساعت فقط ۶ ساعت مفیده. و به همین دلیل کم میاره چون خسته میشه. کنکور ماراتون هست ونه یک امتحان واحد دانشگاهی که شب امتحان بشه خوند. در کنار درس باید تفریح هم باشه البته تفریحی که باعث تقویت روحیه و شادابی فرد باشه. نه اینکه بشینه گیم بازی کنه. برو بیرون هوا بخور داوطلب گرامی.

۳/ اعتماد و اعتقاد نداشتن به خود. گاهی اوقات شخص به خودش میگه که من نمیتونم رتبه بیارم و برم شریف. در صورتیکه موجودات فضایی نمیرن شریف بلکه اشخاصی مثل خودم و خودتون رتبه میارن و میرن شریف. پس نباید ناامید شد.

۴/ کنار نگذاشتن عادت های بد. مثلا فیلم دیدن . بازی کردن . اینترنت زیادی رفتن و .... . تعادل که رعایت نشه نتیجه میشه که ممکنه طرف بخاطر مسائل دیگه چند روز درس نخونه

۵/ قدر نداستن روزهای در پیش. معمولا ما همیشه بعد از اینکه نتیجه بدی در یک امتحان میگیریم تازه یادمون میافته که حسرت روزهای گذشته را بخوریم. بهتره حسرت روزهای گذشته را خورد و قدر روزهای آینده را داشت و جمله ی قشنگی که میگه :
ما فقط یک فکر ، یک وقت و یک انرژی داریم پس باید هر سه تا شو معطوف به چیزی که میخواهیم بکنیم.

۶/ عوامل بیرونی مثل دوستان، آشنایان، حرفهای ناامید کننده ، مانشت -بعضی فروم های مانشت واقعا انرژی منفی دارند برعکس خیلی از فروم هاش که سرشار از امید هستند- و غیره . شخص باید به خیلی از این موارد نه بگه . هنر "نه" گفتن چیزی هست که خیلی ها حتی من هم نتونستیم به خوبی داشته باشیم

۷/ امید و توکل به خدا -البته برای کسانی که اعتقاد دارند-. جمله زیبای دیگری هست که میگه: "امید زمانی ارزشمند هست که شما در بدترین شرایط باشید" پس در بدترین شرایط -روزهای سخت کنکور و درس خوندن- همچنان امیدوار باشید که میتونید بهترین باشید.

مواردی که بود که خودم هم برام پیش اومده بود و منم میبریدم ولی هنر اینه که سریع بتونید این برش را از بین ببرید و سریع برگردید به سمت درس. نذارید موارد بالا باعث دلسردی بشه. شما وقت کم دارید. انرژی کم دارید. پس باید تمام وقت و انرژی خودتون را با برنامه ، صرف کنکور کنید.
موفق باشید همگی.

چندتایی گفته بودند از لایتنرات عکس بذار. چند روز عکسهایی که ازشون گرفته بودم را پیدا کردم و اینجا گذاشتم.
تاثیری که لاینتر در یادگیری فرمولها و نکات داره را هیچ چیز دیگه ای نخواهد داشت. البته فقط یادگیری ها ... برای کاربردشون باید تست زیاد کار کرد ولی قدم اول حفظ کردن اینجور نکات هست

فکر کنم بالای ۳۰۰۰ هزار برگه باشه. میانگین روی هر برگه هم ۵ تا نکته مینوشتم.
یعنی ۱۵۰۰۰ هزار نکته، فرمول، راه حل و حتی سوالات و حتی سوالاتی که ممکن بود اشتباه حل کرده باشم. من این جور سوالات را هم لایتنر میکردم

فایل‌(های) پیوست شده

New LifeHeart
۱۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ashena1 , hamid88 , pezhman.m-AI , reyman , sahar salehi , pouran , asterah , nazanin-82 , Engineer , sand , ریحان , Parisa-SH , Mänu , نارین , tohidi4503 , alagh , d_felfelak , Ariyanic
ارسال: #۱۲۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  بریدن و دلایل آن...

پس عملا با فرض اینکه یکی توجیه هست، تصمیم جدی گرفته، اعتماد به نفس داره و عادت های بدشو کنار گذاشته، قدر روزهای در پیش رو میدونه و به خدا امیدو توکل داره هر چقدر بیشتر بخونه بهتره؟ چون عملا هر چه بیشتر بخونی بیشتر تست میزنی و مطالب رو بیشتر مرور می کنی و هر چه بیشتر مرور بشه مطالب طولانی تر تو ذهن میمونه؟ بنده هم با این فرض به دوستان می گم که بخونن و هر چقدر که میتونن بخونن، اگه این شرایط رو ندارن همون بهتر که یواش یواش بخونن.
به نظرم بهتر خوندن بهتر از بیشتر خوندن باشه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من دو سال پیش خیلی خوندم ولی نتیجه نگرفتم ولی امسال زیاد خوندم ولی سعی کردم بهتر بخونم تا بیشتر و نتیجه گرفتم.
وقتی بهتر میخونی مسلما بیشتر هم خواهی خوند؛ چون میخوای چیزهای بیشتری را بهتر بخونی
فلسفی شد Big Grin

New LifeHeart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , ashena1 , nazanin-82 , Engineer , alagh , hnarghani , d_felfelak
ارسال: #۱۲۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  البته که بهتر خوندن بهتر از بیشتر خونده، ولی کسی که ۲۲-۲۳ سالشه و فقط یک بار فرصت داره که کنکور بده واقعا نمیتونه خودشو با زیاد خوندن گول بزنه و بگه چون من امروز ۱۰ ساعت خوندم پس حتما قبول میشم، همینطور کسی که ۱ ساعت مفید خونده هم هیچ وقت نمیتونه بگه پس همین یک ساعت مفید کافیه، منظور بنده هم همین بود، ۱۰ ساعت مفید، حالا اگه این ۱۰ ساعت مفید بشه ۱۱ ساعت مفید خب قطعا بهتره دیگه!؟ یا شایدم نه خوب نباشه Smile
۱۰ ساعت مفید خوبه ولی من به شخصه اوایل کار با ۵و ۶ و ۷ ساعت مفید شروع کردم. توی پاییز کردمش ۸ یا ۹ ساعت و نهایتا در زمستون به ۱۰ و ۱۲ ساعت هم رسوندمش.
من زیاد به خودم سخت نگرفتم و بیشتر قصد داشتم از خوندن لذت ببرم و هر جور شده درسهایی که بلد نیستم و زیاد توشون مشکل دارم -مدار،ریاضی مهندسی، معماری، گسسته- را یاد بگیرم و پوز این درسها رو به خاک بمالم.
البته من به شخصه آدم خیلی خیلی صبوری هستم و مطمئنا خیلی ها نمیتونند به آرومی و خونسردی من درس بخونند. هر کسی باید بر اساس خصلتهایی که داره درس بخونه.

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak
ارسال: #۱۲۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۰ ق.ظ
مسعود جان سلام
مرسی از مطالب خوبت
منم پارسال خیلی خوندم ولی خودم قبول دارم که زیاد مفهومی نمیخوندم و ضربه هم خوردم و رتبه خوبی نگرفتم.
تو سایت ها هرکسی یه جور طرز استفاده از جعبه لایتنر رو گفته !!!ExclamationHuhExclamation!!!
میخواستم اگه لطف کنین شما طرز استفاده از لایتنر رو بگین.
مرسی
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۲۷
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۰ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  مسعود جان سلام
مرسی از مطالب خوبت
منم پارسال خیلی خوندم ولی خودم قبول دارم که زیاد مفهومی نمیخوندم و ضربه هم خوردم و رتبه خوبی نگرفتم.
تو سایت ها هرکسی یه جور طرز استفاده از جعبه لایتنر رو گفته !!!ExclamationHuhExclamation!!!
میخواستم اگه لطف کنین شما طرز استفاده از لایتنر رو بگین.
مرسی
..........!!!
سلام داش حمید. مگه قرار نبود بری بانکBig Grin ؟ دیگه لایتنر واسه چی ؟
مهم نیست چطوری لایتنر استفاده کنی ، مهم اینه که مداوم و مرتب استفاده کنی. من خودم همینجوری یه روشی از خودم درآوردم و کاری به جزییات روشهای دیگه نداشتم.
توی فایلی که همین جا گذاشته بودم در موردش توضیح داده بودم که خودم چه جوری استفاده کردم.

New LifeHeart
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سلام خدمت آقای عباسیان
از اینکه با دست و دلبازی تجربیاتتون رو در اختیار ما قرار دادین ازتون ممنونم. فایل شما رو ریز به ریز و با دقت مثل یک کتاب مرجع مطالعه کردم و حفظ کردم و یادداشت برداشتم. مطمئناً کمک بزرگی کردین.
بهتون تبریک می گم که خودتون رو از اون شرایط بیرون کشیدین و رشد دادین. هم مسیر زندگیتون رو عوض کردین، هم یک تجربه بسیار جالب به دست آوردین. براتون آرزوی موفقیت دارم. شاید خدا بخواد و از یک راهی شما رو بفرسته شریف. انشاالله که اینطور بشه.
خدا عموی شما رو رحمت کنه و به خودتون همت و اراده برای ایجاد تغییرات مثبت بزرگتر در زندگیتون بده.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۱۲۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
یعنی کسی که میخواد بره بانک دیگه کتاب و ... نخونه؟
واسه زبان میخوام بخونم.
بانک سر جا خودش پابرجاست مثل دماوند.
Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ
یک عدد سوال
توی این جعبه لایتنر، مهم نیست همه درسا در کنار همن؟ یعنی موقع مرور ذهنمون متلاشی نمیشه با نکات دروس مختلف؟ باید درسارو جدا جدا بزاریم؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  یک عدد سوال
توی این جعبه لایتنر، مهم نیست همه درسا در کنار همن؟ یعنی موقع مرور ذهنمون متلاشی نمیشه با نکات دروس مختلف؟ باید درسارو جدا جدا بزاریم؟
نه بابا. مهم نیست. از من فقط هر برگه مربوط به یک درس بود.
من هر شب بین ۵۰ تا ۷۵ برگه لایتنر میخوندم که ممکن بود از هر درسی و مبحثی باشه. مهم اینه که اینا -همون نکات و فرمول هایی که یاد نمیگیرید و یا یادتون میره- تکرار بشه و ملکه ذهنتون بشه. خداییش من توی فرمولها اصلا مشکلی نداشتم. اغراق نکنم هر چی فرمول بود حفظ بودم. لااقل خیالم از حفظ کردن فرمولها راحت بود. فقط میموند کاربرد این فرمولها که باید تست زیاد بزنید

(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  یعنی کسی که میخواد بره بانک دیگه کتاب و ... نخونه؟
واسه زبان میخوام بخونم.
بانک سر جا خودش پابرجاست مثل دماوند.
Big Grin
من یک ماه و نیمه دارم میرم کلاس آیلتس. و به این نتیجه رسیدم که بعد از حفظ کردن لغات کتاب ۵۰۴ دیگه شما نیاز به لایتنر نداری و بعدش دیگه باید بزنی تو کار خوندن و نوشتن. لغت تنهایی هیچ فایده ای نداره. البته این چیزی که میگم برای کنکور نیست و بیشتر برای مکالمه و نوشتن هست. توی خوندن و نوشتن، لغات جدید را خود به خود یاد خواهی گرفت.
من به شخصه خیلی لغت بلدم ولی نمیتونم ازشون استفاده کنم و تنها زمانی که میبنمشون میتونم درکشون کنم. به قول استادم لغات در ذهن passive هستند و باید انقدر ازشون استفاده کنی که بیان تو ذهن active .

(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  سلام
بازم ممنون آقای عباسیان
فکر کردن به شکست و اینکه که اگه قبول نشی ومورد تحقیر بقیه واقع بشی که کار و همه چیو کنار گذاشت تا قبول شه خیلی بده...
وقتی برای هدفت بجنگی، حتی اگر همه چیزتو از دست بدی بازم پیروز هستی. کاری به حرف مردم نداشته باش. مردم بابت قبول نشدن شما رو تحقیر نمیکنند بلکه این خودتون هستید که بخاطر قبول نشدن خودتون را تحقیر شده میدونید.
حداقل چیزی که بدست میاری اینه که برای رسیدن به هدفت اقدام کردی. کاری که خیلی ها انجام نمیدن و ازش میترسن.

New LifeHeart
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , نارین , d_felfelak
ارسال: #۱۳۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
میگم کوش اون فایله که طرز استفاده از جعبه لایتنر رو داشت؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  میگم کوش اون فایله که طرز استفاده از جعبه لایتنر رو داشت؟
تو اینترنت طرز استفاده اش هست. منم تو صفحه ۳۸ این فایلی که گذاشته بودم در مورد نحوه استفاده خودم نوشتم.

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۳۴
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ
سلام
در مورد درس نظریه کدوم ترجمه لینز توصیه میکنین که همه کامل باشه و هم بدون ایراد!!
از چه انتشاراتی و ویراست چندم
و همینطور برای حل تمرین لینز( تمامی تمارین و با توضیحات لازم) چطور
۰
ارسال: #۱۳۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳ ب.ظ)s_t_6 نوشته شده توسط:  سلام
در مورد درس نظریه کدوم ترجمه لینز توصیه میکنین که همه کامل باشه و هم بدون ایراد!!
از چه انتشاراتی و ویراست چندم
و همینطور برای حل تمرین لینز( تمامی تمارین و با توضیحات لازم) چطور
اصلا مهم نیست کدوم ویراست و کدوم ترجمه و کدوم اتشارات ، مهم اینه که با خوندن یک کتاب، تهش نمیتونید تست بزنید. شما باید هر چی میتونید بخونید و تست بزنید. اکثرا نظریه رو با تست زیاد میفهمیدند و کمتر کسی را دیدم که بگه فلان کتاب رو بخون فول میشی.
من خودم نظریه ترجمه صراف را داشتم که توی دانشگاه میگفتند این بهتره. حلش هم اگه اشتباه نکنم مربوط به ریاحی بود که به ندرت بهش مراجعه کردم چون اکثرشو راحت جواب میدادم (منظورم اثباتی هاش نیستا) چون تو مانشت انقدر سوال و جواب پرسیده بودم که دیگه مسلط شده بودم.
در کل هر چی کتاب و آزمون دستتون میاد بزنید. تست بیشتر ، نظریه بهتر

New LifeHeart
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouran , Mahsash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۳۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۳۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close