زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استاد پروژه در کنار دانشجو یا در مقابل؟

ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ
سلام
واقعا وظیفه استاد پروژه چی هست؟ من نمیدونم
حالا استاد یا وظیفه شو میدونه خودشو زده به اون راه یا خودش هم نمیدونه
برگه رو امضا میکنن و میگه فاز به فاز بردار بیار
اصلا نمیگه نقشه راه چی هست.
من وظیفه استاد مشاور رو نمیدونم. لطفا بفرمائید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , talash67 , kimiya_ab
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ق.ظ
تقصیر دانشجو ها هست.باید حقشون رو از استاد بگیرند.
من رفتم پیش مدیرگروه و گفتم آقا این طور نمیشه و خلاصه دید کوتاه بیا نیستم . هم مشکل رو حل کرد و هم راهنمایی
وقتی دانشجو ساکت می شینه انیها هم سواری میخوردند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , tabassomesayna
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ
متاسفانه وقتی مدیرگروه یکی باشه که حرفت رو نفهمه دیگه وضع خیلی بدتر میشه!!! فقط باید امید به فارغ التحصیلی داشته باشی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
کلا وضع جامعه اینطوریه هرکی یکم بیشتر می دونه دیگه پایینی رو آدم حساب نمی کنه!بین اساتید هم ۵۰ ،۵۰ اینطورین .بعضیا اونقد بد اخلاقن که آدم حتی می ترسه از جلو اتاقش رد شه .اما اساتید خوب هم هست.که دلسوزن.

رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , سجاد۶۷
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ
ببینید اگر واقعا خودتون توانایی انجام پروژه رو به تنهایی ندارید مجبورید از استاد کمک بگیرید. اما اگر که دارید، حتما با یه استادی بردارید که از کار شما خیلی سر در نیاره، چون اگه در بیاره و آدم معقولی هم نباشه شروع میکنه به فورس کردن شما و پیاده سازی نظرات خودش!
من با استادی پروژه برداشتم که تو جلسه دفاع به استاد داور گفت من خیلی سر در نمیارم از پروژه ایشون، خودشون کار میکنن و ...
کلا هم شاید ۲ ساعت ندیدمش برا پروژه. خودم پروژه رو انجام دادم و سلام.

الان میبینم دانشجو هایی که رفتن با استادای مثلا با تجربه پروژه برداشتن و خودشون فقط یه تکنسین هستن و هیچ کاره !
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh , سجاد۶۷
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ
مسئله اینجاس که منم استاد پروژه م هست و از اول ترم تا نمیه ی آذر که نمیگف چه موضوعی باشه ! وقتی هم من موضوع انتخاب کردم گف خوبه برو کار کن و هیچچچچچچ کمکی نکرده ! و بهمن هم تحویل هست !

غیرممکن غیرممکنه !!!!
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ
ببینید؛ من کوچیکتر یه نصیحت میکنم به شما دوستان. مخصوصا کسانی که ارشد دارن میخونن.
شما خواسته یا ناخواسته حداقل تا زمان شاغل شدن و یا تحصیل در مقطع بعدی باید با استاد خودتون کنار بیاین و یا اگه میتونید(نمیدونم میشه یا نه) استادتونو عوض کنین...
جدیدا خیلی باب شده که برخی از ارگانهای مهم دولتی و غیر دولتی هم واسه شاغل شدن ریکامندیشن میخوان از استادتون. پس برگ سبز خودتونو نسوزونید و سعی کنین کار خودتونو پیش ببرید و همه جوره استاد رو کاور کنین...خدا رو چی دیدین شاید اونهم اومد توی لاین شما و یا تونست شما رو درک کنه و به اون درکش احترام بگذاره...

من خودم به شخصه واسه استاد راهنمام خیلی احترام قائلم و از شخصیتش خوشم میومد . اما تا روز دفاع هم حتی منو با چشم بدبینی نیگا میکرد متاسفانه!(حداقل من اینطور فکر میکنم). Smile))
یعنی فکر کنیم مثلا روز قبل از دفاع من و یکی از دانشجوهای دکتری خودشو(ارشدم با همین استاد بوده) که با هم کار کرده بودیم رو کشونده توی اتاقش واسه یه سوال که اگه تشریح کنم دراز دراز میخندین و فکر میکنین یا ما دیوونه بودیم که اینجوری فکر میکرده درموردمون یا اون استاد ایرانی الاصل بوده!!!
آره... متاسفانه نه تنها ایرونیای اینجا و بلکه خیلی از اساتید شریف(از نوع صفتی) ایرانی تو اونور آب هم همینطورین. حالا درسته که تعداد زیادی از اساتید هم هستن که آنگلوساکسونی برخورد میکنن و واقعا نایسن... ولی اینجوریشم داریم دگ.
همه چیز در یک کلام که؛ سعی کنین آینده نگر باشید و با آینده نگری با اساتید تون برخورد کنید و نه اینکه بی احترامی و یا دست به پاچه شوید Smile))

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۱ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۴۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close