زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم‌های چندرسانه‌ای

ارسال: #۱۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سیستم‌های چندرسانه‌ای
واحدهای این ترم ما توی دانشگاه شهید بهشتی

پردازش تصویر : دکتر طالب پور

مدیریت مهندسی نرم افزار: دکتر همایون والا

پویا نمائی و پویا نمائی سه بعدی: دکتر نادیان قمشه

گرافیک کامپیوتری: دکتر نادیان قمشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , kazhal@
ارسال: #۱۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
سیستم‌های چندرسانه‌ای
این دو مورد آخر رو بعداً لطف کنید بگید چه مباحثی رو درس میدن و اصلاً تئوریه، عملیه و کلاً چطوریاس.
مرسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
RE: سیستم‌های چندرسانه‌ای
سلام دوستان
مالتی مدیا به طور خلاصه رشته ای هست که خودش به چند حوزه کاری تقسیم میشه. یکی در حوزه انیمیشن و کارای گرافیکی و بازی سازی. یکی دیگه حوزه پردازش صوت و تصویر و کلا مالتی مدیا و یکی دیگه بخش UX و مدیریتی نرم افزار.
دانشگاه تهران در هر سه زمینه اساتید قابل قبولی داره. و امسال دومین سالی هست که این رشته رو می گیره و برای ورودی های جدید هم برنامه های جالبی داره. در مورد دکترا خود دانشگاه تهران در زیزگرایش آیتی این رشته رو قرار داده. و در مورد اپلای کردن باید بگم اساتید خوبی اینجا وجود داره که می تونن برای کارای پژوهشی همراه خوبی باشن و بقیش همت خودتون رو میطلبه. سوالی باشه در خدمتم.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , Nina777
ارسال: #۱۹
۱۳ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ق.ظ
سیستم‌های چندرسانه‌ای
با سلام
ممنون از راهنمایی های همگی،
من فقط تردیدم برای اینه که چون جدیدیه اساتید با تجربه ای که به صورت عملی کار کنن در حال حاضر نباشه، من توی کارشناسی هم اساتید زیاد خوبی نداشتم و همه چی تئوری بود نمیخوام واسه ارشد هم تکرار بشه.
در کل دوستان این که تمرکز کنم برای قبولی در این گرایش به نظرتون درسته یا نه?
با توجه به اینکه دروسش روخیلی دوست دارم (گرافیک، پویانمایی و ...) یعنی همیشه دنبال گرایشی بودم که مربوط به اینا باشه و فکر نمیکردم که وجود داشته باشه.
ممون میشم راهنمایی بفرمایین.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۲۶۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۴۲۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۱۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۰۷۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۳ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  اسلاید های سیستم عامل دانشگاه امیرکبیر- دکتر طاهری جوان mehdialmasi ۸ ۸,۱۸۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdialmasi
  کتاب سیستم های توزیعی تننباوم moni69 ۰ ۱,۵۴۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: moni69
  سیستم های چندرسانه ای مجید جعفری ۰ ۱,۷۷۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: مجید جعفری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close