زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه دانشگاه شاهد

ارسال: #۱۲۱
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
سلام
شما از کجا متوجه شدید که برای روزانه دعوت شدید یا شبانه؟
طریقه دعتتون از چه طریق بوده؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
عزیزم تو سایت سنجش کدی که داده بود مشخص میکنه شبانه است یاروزانه

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۲۳
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: مصاحبه دانشگاه شاهد
سلام دوستان من رتبه ۲۰۰۰الکترونیک۹۳ هستم اسمم واسه مصاحبه مالک اشتروشاهدتوسایت سنجش نبود درحالیکه ۲۷۰۰و۴۰۰۰الکترونیک دعوت شدنSad

به سنجش نامه اعتراض نوشتم .به نظرتون حضوری هم برم سازمان سنجش؟
کسی رتبه های مصاحبه الکترونیک شاهدومالک اشتررو میدونه؟
باتشکر
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۴
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
بچه ها کسی میدونه دانشگاه شاهد زیر نظر وزارت علوم است یا جای دیگه؟؟ اگه ارشد دانشگاه شاهد بخونیم و بخوایم واسه دکترا واسه خارج از کشور اقدام کنیم ایا به مشکل بر نمیخوریم؟؟؟ اصلا دانشگاه شاهد رو قبول دارن؟؟؟ چون من جمعه وقت مصاحبه دارم ولی نمیدونم برم یا نه. من شنیدن دانشگاه مالک اشتر زیر نظر وزارت دفاع است و واسه پذیرش دکترا واسه خارج از کشور سخته. لطفا کسایی که میدونن راهنمایی کنن. ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ ب.ظ
RE: مصاحبه دانشگاه شاهد
(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)saeed24 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه دانشگاه شاهد زیر نظر وزارت علوم است یا جای دیگه؟؟ اگه ارشد دانشگاه شاهد بخونیم و بخوایم واسه دکترا واسه خارج از کشور اقدام کنیم ایا به مشکل بر نمیخوریم؟؟؟ اصلا دانشگاه شاهد رو قبول دارن؟؟؟ چون من جمعه وقت مصاحبه دارم ولی نمیدونم برم یا نه. من شنیدن دانشگاه مالک اشتر زیر نظر وزارت دفاع است و واسه پذیرش دکترا واسه خارج از کشور سخته. لطفا کسایی که میدونن راهنمایی کنن. ممنون

دانشگاه شاهد زیر نظر وزارت علوم است. و برای گرفتن اپلای هیچ مشکلی ندارد. و از لحاظ سطح علمی هم اساتید خوبی دارد.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed24 , fa_shinobi , friendchp
ارسال: #۱۲۶
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
(۰۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)saeed24 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه دانشگاه شاهد زیر نظر وزارت علوم است یا جای دیگه؟؟ اگه ارشد دانشگاه شاهد بخونیم و بخوایم واسه دکترا واسه خارج از کشور اقدام کنیم ایا به مشکل بر نمیخوریم؟؟؟ اصلا دانشگاه شاهد رو قبول دارن؟؟؟ چون من جمعه وقت مصاحبه دارم ولی نمیدونم برم یا نه. من شنیدن دانشگاه مالک اشتر زیر نظر وزارت دفاع است و واسه پذیرش دکترا واسه خارج از کشور سخته. لطفا کسایی که میدونن راهنمایی کنن. ممنون
دانشگاه مالک اشتر بحثش جداست، اون دانشگاه نظامیه. اما شاهد تنها فرقش فقط همین مصاحبه داشتنشه. سطح خوبی داره و اساتیدش هم همینطور. ولی اسم دانشگاه شاهد شاید در حد دانشگاههای تهران دهن پر کن نباشه. البته این دانشگاه هم تو انتخاب رشته بعد دانشگاههای تهران میذارن. شما اگه پایینتر از دانشگاههای سطح بالا و بالاتر از شهرستانیای سطح پایین گذاشتی پس جای مناسبیه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed24
ارسال: #۱۲۷
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط fa_shinobi.)
مصاحبه دانشگاه شاهد
من امروز مصاحبه دانشگاه شاهد داشتم. فکر کنم امروز دیگه مصاحبه ها تموم میشه اما مینویسم چی شد شاید بعده ها بدرد خورد.
اول اینکه امتحان هم کتبیه هم شفاهی. کتبی راس ساعت برگزار میشه و تاخیر رو تا یه ربعی قبول میکنن اما اگه دیرتر میرفتی باید میموندی با گروه بعد امتحان میدادی. سوالات کتبی ۱۰۰ تا بود و همش به صورت موافقم مخالفم. سوالا درهم بود اما من فکر میکنم چند دسته سوال بود:
۱/ یه سری سوالا مربوط میشد به شخصیت خود آدم. عصبانی میشم؟ سعی میکنم با جامعه همرنگ بشم؟ ممکنه با کسی مخالفت کنم و...
۲/ سری دوم مربوط میشد به یه سری سوال شرعی که تعدادشون زیادم نبود. مثلا نوشته بود اگه زلزله بیاد و نترسم نماز آیات واجب نیست (مخالفم- چون زلزله چه بترسی چه نترسی نماز داره) یا توحید و معاد جزء فروع دینه (مخالفم- عضو اصول دینه)
۳/ سری سوم که شاید مهمترم بود راجع به دوستای ناسالم، دوستی دختر و پسر، حجاب، آزادی و محدودیت و... بود.
اول سوالات کتبی رو بررسی میکردن که دو حالت پیش وجود داشت. یا میگفتن منتظر بمونید واسه مصاحبه شفاهی یا میگفتن بفرمایید (اونایی که میگفتن بفرمایید یا از همون اول رد میشدن یا از همون اول قبولشون میکردن. اما جوابشو نمیگفتن). خلاصه ما رفتیم واسه مصاحبه شفاهی، سوالاشم اینا بود:
ولی فقیه کیه؟ چه کسی تعیینش میکنه؟
شورای نگهبان کارش چیه؟ رییس مجلس خبرگان؟
نماز آیات چطوریه؟ قنوت چند تا داره؟ نماز جمعه میری؟
فرق اصول و فروع دین؟
شب قدر چه شبیه؟
احتیاط واجب چیه؟
خمس چیه؟ چه زمانی به آدم تعلق میگیره؟
آیه تطهیر چیه؟
منظور از آیات محکم و متشابه قرآن چیه؟
شهید همت کی بود؟
تفسیر المیزان مال کیه؟
گروه داعش کیان؟
هفته بسیج کیه؟
وزیر ارشاد کیه؟
پرسید کدوم خبرگذاری رو دنبال مبکنی؟ گفتم تبیان. بعد پرسید حالا چیا داره توش؟Dodgy
تشهد رو بخون. (بنظر میومد تلفظشم مهمه)
مرقد امام جواد کجاست؟
در جنگ جمل کیا درگیر بودن؟
یه سری سوالاتم راجع به خودم پرسید که فعالیت شاخص فرهنگی اجتماعی چی داری و...
بعضی از سوالای کتبی، تکراری یا خیلی شبیه هم بودن. باید دقت میکردی جوابا متناقض نباشه. وقتی متناقض جواب میدادی یا سوالی بحث برانگیز بود اون سوالو مینوشتن و میدادن مصاحبه کننده که راجع بهش بحث کنه. مثلا من که تو سالن بودم داشت از یکی میپرسید اینجا نوشتی با بعضی عقاید پدر مادرت مخالفی، این عقاید چیان؟ یا نوشتی دوستی با افراد ناسالم برای کسب تجربه اشکال نداره، چرا؟Dodgy (بیچاره پسره)
وقتی برگه ام میدن که برید پیش مصاحبه کننده یه سری نمره روش نوشته بود، نگاش کنید. آخرم بپرسید که قبول شدید یا نه. من ۳-۴ تارو نتونستم بگم، وقتی پرسیدم قبول شدم یا نه، گفت مشروطه. حالا مشروط به چه شرطی نمیدونمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
از شما چه سوالات سختی پرسیدن ها Big Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۱۲۹
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
(۰۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۴ ب.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  من امروز مصاحبه دانشگاه شاهد داشتم. فکر کنم امروز دیگه مصاحبه ها تموم میشه اما مینویسم چی شد شاید بعده ها بدرد خورد.
اول اینکه امتحان هم کتبیه هم شفاهی. کتبی راس ساعت برگزار میشه و تاخیر رو تا یه ربعی قبول میکنن اما اگه دیرتر میرفتی باید میموندی با گروه بعد امتحان میدادی. سوالات کتبی ۱۰۰ تا بود و همش به صورت موافقم مخالفم. سوالا درهم بود اما من فکر میکنم چند دسته سوال بود:
۱/ یه سری سوالا مربوط میشد به شخصیت خود آدم. عصبانی میشم؟ سعی میکنم با جامعه همرنگ بشم؟ ممکنه با کسی مخالفت کنم و...
۲/ سری دوم مربوط میشد به یه سری سوال شرعی که تعدادشون زیادم نبود. مثلا نوشته بود اگه زلزله بیاد و نترسم نماز آیات واجب نیست (مخالفم- چون زلزله چه بترسی چه نترسی نماز داره) یا توحید و معاد جزء فروع دینه (مخالفم- عضو اصول دینه)
۳/ سری سوم که شاید مهمترم بود راجع به دوستای ناسالم، دوستی دختر و پسر، حجاب، آزادی و محدودیت و... بود.
اول سوالات کتبی رو بررسی میکردن که دو حالت پیش وجود داشت. یا میگفتن منتظر بمونید واسه مصاحبه شفاهی یا میگفتن بفرمایید (اونایی که میگفتن بفرمایید یا از همون اول رد میشدن یا از همون اول قبولشون میکردن. اما جوابشو نمیگفتن). خلاصه ما رفتیم واسه مصاحبه شفاهی، سوالاشم اینا بود:
ولی فقیه کیه؟ چه کسی تعیینش میکنه؟
شورای نگهبان کارش چیه؟ رییس مجلس خبرگان؟
نماز آیات چطوریه؟ قنوت چند تا داره؟ نماز جمعه میری؟
فرق اصول و فروع دین؟
احتیاط واجب چیه؟
خمس چیه؟ چه زمانی به آدم تعلق میگیره؟
آیه تطهیر چیه؟
منظور از آیات محکم و متشابه قرآن چیه؟
شهید همت کی بود؟
تفسیر المیزان مال کیه؟
گروه داعش کیان؟
هفته بسیج کیه؟
وزیر ارشاد کیه؟
تشهد رو بخون. (بنظر میومد تلفظشم مهمه)
مرقد امام جواد کجاست؟
در جنگ جمل کیا درگیر بودن؟
یه سری سوالاتم راجع به خودم پرسید که فعالیت شاخص فرهنگی اجتماعی چی داری و...
بعضی از سوالای کتبی، تکراری یا خیلی شبیه هم بودن. باید دقت میکردی جوابا متناقض نباشه. وقتی متناقض جواب میدادی یا سوالی بحث برانگیز بود اون سوالو مینوشتن و میدادن مصاحبه کننده که راجع بهش بحث کنه. مثلا من که تو سالن بودم داشت از یکی میپرسید اینجا نوشتی با بعضی عقاید پدر مادرت مخالفی، این عقاید چیان؟ یا نوشتی دوستی با افراد ناسالم برای کسب تجربه اشکال نداره، چرا؟Dodgy (بیچاره پسره)
وقتی برگه ام میدن که برید پیش مصاحبه کننده یه سری نمره روش نوشته بود، نگاش کنید. آخرم بپرسید که قبول شدید یا نه. من ۳-۴ تارو نتونستم بگم، وقتی پرسیدم قبول شدم یا نه، گفت مشروطه. حالا مشروط به چه شرطی نمیدونمBig Grin
چه سوالات سختی از شما پرسیدند، سخت ترین سوالی که از من پرسید تسبیحات حضرت زهرا و سلام نماز بود، اخرشم بهم گفت مصاحبت خوب بود و احتمالا قبولی Big Grin. کلا اون کسی که از من مصاحبه گرفت خیلی ادم خوبی بود، اصلا استرس وارد نمیکرد و بیشتر در مورد خودم و خانوادم سوال می پرسید تا سوالات عقیدتی سیاسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۳۰
۰۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
منم ۶شم مصاحبه شاهد بودم .سوالا به نظر من خیلی آسون بود و مصاحبه کننده من آدم خوبی بود.بعد از امتحان کتبی برخی رد میشن و برخی قبول و برخی برای مصاحبه میمونن.من موندم برای مصاحبه .اخلاق نگهبانیش یکم نامناسب بود اما در کل افراد کارکنان آدمای بدی به نظر نمی او مدن .سوال مصاحبه من بیشتر درباره خانواده و ۳تا دینی حکم رکوع و قنوت و تسبیحات اربعه بود.
خیلی زودتر از امام حسین و مالک کار آدم برای مصاحبه و اینا تموم میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
یا طوری شه دانشگاه شریف قرار بزاریم بگیرم ازشون ؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
لطفا تو موضوع بالا جواب بده بقیه هم استفاده کنن
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
سلام به همگی، کسی شاهد قبول شده؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
مصاحبه دانشگاه شاهد
من الان ک کارنامه اومد دیدم شاهد رو هم قبول شدم
ولی خب قم و بالاتر گذاشته بودم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۹۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۱۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۱۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۸۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۱۸ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۵۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close