زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.

ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط masoomeh_s.)
ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.
معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران جهت تسهیل در امر توزیع یارانه خرید کتاب در سراسر کشور برای دانشجویان و طلاب دستور العمل زیر را ابلاغ کرد.

کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است.
زمان ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ تا قبل از برگزاری نمایشگاه و از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب به آدرس Tibf.net است.
زمان توزیع کارت از تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ تا پایان نمایشگاه است.
دانشجویان به هنگام ثبت نام می‌توانند اقدام به درخواست کارت برای خرید در نمایشگاه کتاب تهران ارئه کرده یا درخواست صدور کارت مجازی برای خرید از نمایشگاه آنلاین کتاب تهران ارائه دهند.
فهرست تمامی افرادی که در سامانه ثبت نام می‌کنند با فهرست دانشجویان و طلاب که از طریق مراجع ذیصلاح (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه علمیه قم) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است، مطابقت داده شده و در صورت تأیید هویت، شماره رهگیری برای آنان صادر می‌شود.
متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو (به صورت اینترنتی) برای دریافت بن کارت می‌بایست صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند.
مدارک لازم هنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه.
هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.
اعتبار موجود در کارت‌ها ۶۰۰ هزار ریال است که ۳۰۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود.
یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. کارتهای ویژه خرید در نمایشگاه فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است و پس از آن به مانند کارتهای مجازی خرید کتاب تا پایان خرداد ماه سال جاری امکان خرید از نمایشگاه آنلاین کتاب تهران وجود دارد.

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , javad94 , Amoojan , mammad_asir , crevice , ashkan_d13 , virtual girl , vesta , neilabak , Menrva , helena , احسان مومنی , sara_omd , 3369916381 , Aref Safari , zara , hamid88 , tajik66 , ka arman , tabassom93
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ
منم میخوام...اما دانشجو نیستم

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Menrva
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط neilabak.)
RE: ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.
از الان داره صدای اون بلند گوهای چندش میاد تو گوشم Big Grin (مدرسان شریف.....!قلمچی .....سالن ...غرفه ی ...!) نمیشه یه سال این ضد تبلیغارو تو گوشمون فرو نکنن؟

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94 , Xilinx
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ ق.ظ
نمایشگاه از ۱۰ ام تا ۲۰ام هست؟
تمدید هم میشه آیا؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
۰
۰
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط masoomeh_s.)
RE: ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب
(۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  منم میخوام...اما دانشجو نیستم

سلام

دانشجویان به هنگام ثبت نام می‌توانند اقدام به درخواست کارت برای خرید در نمایشگاه کتاب تهران ارئه کرده یا درخواست صدور کارت مجازی برای خرید از نمایشگاه آنلاین کتاب تهران ارائه دهند.

یا اگه دوست دارید برید نمایشگاه
اگر از اطرافیانتون کسی دانشجو هست که خودش نمایشگاه نمیتونه بره شما با مشخصاتشون ثبت نام کنید (خودشون باید برن بانک و کارت را دریافت کنند) ..

(۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  نمایشگاه از ۱۰ ام تا ۲۰ام هست؟
تمدید هم میشه آیا؟

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۰
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
سلام دوستان من یه سوال دارم از دوستان با تجربه
نحوه پرداخت مبلغ کتاب های خارجی که قیمتشون به دلار هست چگونه است؟ به ریال حساب می کنن؟یا طور دیگه است؟!
سوال دوم اینکه با این بن ها هم میشه پرداخت کرد هزینه کتاب های خارجی رو؟
ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazi takpar
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
منم ی سوال داشتم..کتابهای مرجع رو میشه از نمایشگاه تهیه کرد؟هزینش چه جوریه؟...

Don't regret anything that ever made you smile
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
RE: ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.
(۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  منم ی سوال داشتم..کتابهای مرجع رو میشه از نمایشگاه تهیه کرد؟هزینش چه جوریه؟...
سلام

بله اگه منظورتون کتابای مرجع ترجمه شده است میشه تهیه کرد . من خودم با تخفیف ۱۰ درصد الی ۱۵ درصد کتاب های مرجع رو هم در

سال ۹۱و هم در سال ۹۲ خریدم.

من خودم کتابای مرجعی همچون CLRS سیستم عامل سیلبرشاتس یا کتاب شبکه کروز و غیره که الان خاطرم نیست رو از نمایشگاه خریده

بودم. البته اگه منظورتون کتابای مرجع به زبان اصلی است که در غرفه نمایشگاه بین الملل می فروشند اونو دیگه خبر ندارم . ولی همون

کتابای مرجع به زبان اصلی رو هم فکر کنم می تونید از غرفه داخلی تهیه کنید چون در سال ۹۱ که رفته بودم نمایشگاه همین کتاب CLRS

به زبان انگلیسی رو هم در غرفه انتشارات نص می فروختن اون موقع قیمتش حول و حوش ۳۰ الی ۳۵ هزار تومن بود الان رو دیگه نمی

دونم .
۱
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  منم ی سوال داشتم..کتابهای مرجع رو میشه از نمایشگاه تهیه کرد؟هزینش چه جوریه؟...

فوق العاده گران مو به تن ادم سیخ میشه
Sad

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره که برای گرفتن کارت ؛ اصل کارت ملی و کارت دانشجویی نیازه یا کپی هم میشه ؟!

برای گرفتن کارت بعضی از بانک ها اصل کارت ملی و کارت دانشجویی رو هم میخوان . البته نه همشون بعضی از بانک ها . حالا مونده به شانستون . اگه همراه خودتون ببرین که خیلی عالی میشه و خیالتون هم راحت میشه. در ضمن یه کپی از شناسنامتون هم بگیرین که خیلی خوب میشه چون از من میخواستن دوره های قبلی. حالا اون موقع برین بانک مدارک لازم رو برای تحویل کارت زدن. خودتون می بینین.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93
ارسال: #۱۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ب.ظ)tabassom93 نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره که برای گرفتن کارت ؛ اصل کارت ملی و کارت دانشجویی نیازه یا کپی هم میشه ؟!

برای گرفتن کارت بعضی از بانک ها اصل کارت ملی و کارت دانشجویی رو هم میخوان . البته نه همشون بعضی از بانک ها . حالا مونده به شانستون . اگه همراه خودتون ببرین که خیلی عالی میشه و خیالتون هم راحت میشه. در ضمن یه کپی از شناسنامتون هم بگیرین که خیلی خوب میشه چون از من میخواستن دوره های قبلی. حالا اون موقع برین بانک مدارک لازم رو برای تحویل کارت زدن. خودتون می بینین.
آخه ی سری از بن‌ها مربوط به دوستام هستن که دسترسی به اصل کارتهاشون ندارم . کپی ها برام ایمیل میشه Sad

نگران نباشین ... زیاد هم به اون صورت گیر نمیدن ... جای نگرانی نیست ... همون مدارکی که تو بانک زدن کپی هاشون رو ببرین کفایت می

کنه. Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassom93
ارسال: #۱۲
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
ی سوال دیگهRolleyes...خودم می تونم با داشتن کارت ملی دوستام بن کارتشون از بانک بگیرم؟؟؟؟؟؟
یا حتما خودشون باید برن بانک و کارت تحویل بگیرن؟؟؟.....
سپاس

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  ی سوال دیگهRolleyes...خودم می تونم با داشتن کارت ملی دوستام بن کارتشون از بانک بگیرم؟؟؟؟؟؟
یا حتما خودشون باید برن بانک و کارت تحویل بگیرن؟؟؟.....
سپاس

آره میشه چرا نشه فقط به شرطی که اون کارمنده که مسوول توزیع کارت ها هستش آدم گیری نباشه ... اگه آدم با حالی باشه همه بن

کارت ها رو بهتون میده . حالا خودتون برین اونجا می بینین که اکثریت خواستار چند تا کارت هستن و کلی کپی مدارک دستشون

هستش.

جالبه خود من پارسال که رفتم بانک واسه تهیه کارت .. یه خانم خوش اخلاقی مسوول توزیع کارت ها بود گفتم یه دونه میخوام گفت چی

یه دونه؟؟؟ و گفتش که همه اینجا دارن چندتا چندتا می گیرن تو چرا فقط یه دونه؟؟؟ منم گفتم قصدم اینه که بد خرجی نکنم و یه دونه واسم

کفایت می کنه Big Grin

فقط اگه مسوولش خانمش باشه خیلی خوب میشه چون کارمندای خانم اکثرا آدمای مهربون و با حالین Smile
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
کاملا مشخصه که خانم ها خیلیییییی مهربونند...Rolleyes
فقط امیدوارم فرد مقابل من در بانک هم همین جوری باشه Angel

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۱۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط Golden Goals.)
میشه از این بن،برای خرید کتاب های غیر دانشگاهی(مثلا از سالن کتاب های عمومی) هم استفاده کرد عایا؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۲۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۹۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close