زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.

ارسال: #۱۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Golden Goals نوشته شده توسط:  میشه از این بن،برای خرید کتاب های غیر دانشگاهی(مثلا از سالن کتاب های عمومی) هم استفاده کرد عایا؟؟

بله میشه همه جا تو نمایشگاه خرید کنید محدودیتی تا حالا نبود .

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Golden Goals
ارسال: #۱۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد.

یکی از دوستای من پارسال با بن کارتش برای دخترش چند تا کتاب داستان خریده بود..
فکر می کنم مشکلی نداشته باشه..

Don't regret anything that ever made you smile
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط masoomeh_s.)
بچه ها تجربه نشون داده که همون روزا اول ظرفیت ها پر میشه اگر بن میخاین سریع اقدام کنید .

اگر بسته شد یه بار دیگه سایت باز می کنند ..

موفق باشید .

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۰
ارسال: #۱۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
ثبت نام بن کارت الکترونیکی یارانه‌ای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب آ...
(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها تونستید پول واریز کنید؟
برای همش تراکنش ناموفق میشه!

سلام
من بامداد ! واریز کردم مشکلی نداشت ، الان بخاطر هجوم مشتاقان مشکل داره نگران نباشید. Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۷۵۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۳ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۴۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۲۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۵۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۳۸۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۳۷ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close