زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عاخرش کی ضایع شد!!!

ارسال: #۴۶
۱۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: عاخرش کی ضایع شد!!!
(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  مدیر این بخش کیه؟!

بله بله هستم در خدمتتون ولی نامحسوس CoolTongue

در ارسال قبلی غیر مستقیم از دوستان خواهش کردم به این بحث بی نتیجه ادامه ندید و برای اینکه تاپیک از جنبه خاطره خارج نشه ، با عرض معذرت تاپیک رو میبندم . Smile
ممنون میشم دوستان من بعد بحث های این چنینی نداشته باشند .
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , Amoojan , Eternal , maneshty , unicornux , diligent , helena , Sakura , tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۵۰۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  سرعت روش سیم بندی شده نسبت ریز برنامه ریزی شده mostafaheydar1370 ۰ ۱,۸۱۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  درخواست فایل ضبط شده جلسات برگزار شده آموزش c# استاد ایوبی sara_omd ۱۵ ۵,۹۰۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آیا امکان تغییر اولویت های دعوت به مصاحبه شده در دکتری ۹۴ فراهم شده است؟ rahim06 ۰ ۲,۰۱۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: rahim06
  عدم حذف ایمیل های ارسال شده توسط یک جی میل حذف شده somayebeiranvand ۱ ۲,۱۲۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bargozideh
  قوانین مانشت :موارد بسته شدن نام کاربری(بن شدن ) در مانشت Fardad-A ۱ ۳,۶۰۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین ، اتصال به اینترنت ، دانلود کردن و سپس خاموش شدن saeid1389 ۰ ۲۶,۰۲۴ ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saeid1389
  پیدا کردن آی دی add شده وحالا پاک شده یاهو مسنجر mammad_asir ۲ ۷,۶۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close