زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳

ارسال: #۱۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ
RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳
دوستان عزیزی که امتحان دکتری آ‍زاد ۹۳ رو دادن
لطفا حدود درصد ها رو بگن
کسی خبر داره غیر از علوم تحقیقات تهران و قزوین جای دیگه هم پذیرش داره
حدود پذیرش سال قبل چند نفر بوده
ممنون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)ymsyms نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)remis123 نوشته شده توسط:  من احتمالا درصدام به این صورته؟
به نظر دوستان رتبم چطوری میشه؟ مجاز میشم؟

زبان ۶۰ درصد
پایگاه داده ۴۵ درصد
سیستم عامل بین ۳۵ تا ۴۰
الگوریتم ۳۰
نرم افزار ۲۰

با این درصدهایی که شما زدین نفر اولین میشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)remis123 نوشته شده توسط:  سطح سوالات زبان امسال در حد دیپلم بود و کسایی که وقت کردن به تمام سوالات جواب دادن.
سوالات پایگاه داده هم با این که ضریب ۳ داره ساده بود. منبع سوالات چه در سطح کارشناسی و چه ارشد مشخص بود و طبق پیش بینی

نرم افزار سخت بود. تا جایی که خاطرمه ۵ یا ۶ سوال از پرسمن اومده بود (سوال مدیریت ریسک، آزمایش افزایشی، مدل توسعه کاربرد RAD ، مدل های نمایش معماری، طراحی واسط کاربر، استقلال تابعی). ۴ سوال از جزوه ارشد محسن زاده بود (مدل معماری مرجع، پیکربندی، و دو سوال از فصل کیفیت). ۸ سوال از RUP, USDP و شی گرایی اومده بود که هنوز کسی نفهمیده منبع این قسمت از سوالات چی بوده. ولی مطمئنا هارون آبادی و محسن زاده و پرسمن نبوده.

زبان و پایگاه داده که آسون بوده همه خوب زدن و نرم افزار که سخت بوده اکثرا مشکل داشتن. پس خیلی در رتبه ها تاثیری نمی زاره

من فکر می کنم چیزی که رتبه های امسال رو تعیین می کنه سیستم عامل و الگوریتم. انصافا نه خیلی سخت بودن و نه خیلی آسون. کلا سوالات تلکیف روشنی داشت.

۱- زبان کلی نکته داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲- پایگاه هم کلی نکته داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۳- دوستان از کجا میگن اسون بود؟ شما اگر میانگین ۳۰% بزنین نفر اول میشین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاملا موافقم من خودم زبان رو تقریبا ۸۰ زدم ولی آسون نبود.من واسه ۱۰۰ رفته بودم.
البته باید گفت که از پارسال آسون تر بود ولی آخه بی رحم در حد دییییپلم!!!!!!!!!!!!!!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۳ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط remis123.)
میانگین درصدهای قبولی های آزاد چطوریه؟
دوستان که پارسال شرکت کردند راهنمایی کنن لطفا ...

(۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)ymsyms نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)remis123 نوشته شده توسط:  من احتمالا درصدام به این صورته؟
به نظر دوستان رتبم چطوری میشه؟ مجاز میشم؟

زبان ۶۰ درصد
پایگاه داده ۴۵ درصد
سیستم عامل بین ۳۵ تا ۴۰
الگوریتم ۳۰
نرم افزار ۲۰

با این درصدهایی که شما زدین نفر اولین میشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)remis123 نوشته شده توسط:  سطح سوالات زبان امسال در حد دیپلم بود و کسایی که وقت کردن به تمام سوالات جواب دادن.
سوالات پایگاه داده هم با این که ضریب ۳ داره ساده بود. منبع سوالات چه در سطح کارشناسی و چه ارشد مشخص بود و طبق پیش بینی

نرم افزار سخت بود. تا جایی که خاطرمه ۵ یا ۶ سوال از پرسمن اومده بود (سوال مدیریت ریسک، آزمایش افزایشی، مدل توسعه کاربرد RAD ، مدل های نمایش معماری، طراحی واسط کاربر، استقلال تابعی). ۴ سوال از جزوه ارشد محسن زاده بود (مدل معماری مرجع، پیکربندی، و دو سوال از فصل کیفیت). ۸ سوال از RUP, USDP و شی گرایی اومده بود که هنوز کسی نفهمیده منبع این قسمت از سوالات چی بوده. ولی مطمئنا هارون آبادی و محسن زاده و پرسمن نبوده.

زبان و پایگاه داده که آسون بوده همه خوب زدن و نرم افزار که سخت بوده اکثرا مشکل داشتن. پس خیلی در رتبه ها تاثیری نمی زاره

من فکر می کنم چیزی که رتبه های امسال رو تعیین می کنه سیستم عامل و الگوریتم. انصافا نه خیلی سخت بودن و نه خیلی آسون. کلا سوالات تلکیف روشنی داشت.

۱- زبان کلی نکته داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲- پایگاه هم کلی نکته داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۳- دوستان از کجا میگن اسون بود؟ شما اگر میانگین ۳۰% بزنین نفر اول میشین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کاملا موافقم من خودم زبان رو تقریبا ۸۰ زدم ولی آسون نبود.من واسه ۱۰۰ رفته بودم.
البته باید گفت که از پارسال آسون تر بود ولی آخه بی رحم در حد دییییپلم!!!!!!!!!!!!!!!!

شما درک مطلب آزاد و سراسری رو مقایسه کنید؟
اصلا قابل مقایسه هست؟
من فکر می کنم اگر بچه ها وقت کم نمیاوردن همه سوالات و می زدن ...
شما که آزاد و ۸۰ درصد زدید سراسری رو چند زدید ؟

(۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ق.ظ)narmafzar1 نوشته شده توسط:  دوستان عزیزی که امتحان دکتری آ‍زاد ۹۳ رو دادن
لطفا حدود درصد ها رو بگن
کسی خبر داره غیر از علوم تحقیقات تهران و قزوین جای دیگه هم پذیرش داره
حدود پذیرش سال قبل چند نفر بوده
ممنون

نه. فقط تهران و قزوین نرم افزار می گیره
البته صحبتش بود که مشهد هم امسال می گیره ولی نمی دونم چی شد ... فعلا که توی دفترچه خبری از مشهد نیست .
ارسال: #۱۹
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ
پارسال من میانگین ۲۳ زده بودم رتبم شده بود ۵۴/
تا رتبه ۷۰ مجاز شده بود.
یکی از دوستام که میانگین ۲۹ زده بود شده بود نفر سوم و الان هم در علوم تحقیقات مشغول تحصیله.

ظرفیت پذیرش هم در حدود ۱۶ نفر هست.
ارسال: #۲۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط ebrahim.alaeee.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)behbod121 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
زبان خیلی خوب بود ولی وقت نکردم بزنم ۶ تا زدم
الگوریتم از سید جوادی یه دور خونده بودم ۲ تا سوالش عین جزوه اش بود از بازگشتی ها
سیستم عامل توزیع شده از جزوات رحمانی ، برومندنیا، ابراهیمی مقدم و نمونه سوالات فراگیر بود ۱۸تا زدم
پایگاه داده از جزوات روحانی و محسن زاده ، فراهانی و نمونه سوالات فراگیر بود ۲۰ تا زدم
مهندسی نرم افزار خیلی سخت بود کلا از پرسمن آخرین ویرایش که ترجمه نشده بود ولی با این حال با استفاده از جزوات محسن زاده و فسمت تست پرسمن ۱۴ تا زدم

در کل تایم خیلی کمتره ای کاش وقت داشتم زبان و می زدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دوستان سوالات دروس پایگاه داده ۲(پایگاه داده پیشرفته)،مهندسی نرم افزار ۲(مهندسی نرم افزار پیشرفته)،سیستم عامل ۲(سیستم عامل پیشرفته) خیلی تکراری و شبیه به سوالات آزمون فراگیرارشد۹۲ بود.همچنین سوالات دکتری سراسری۹۳ هم دروس پایگاه داده پیشرفته مخصوصا خیلی تکراری و شبیه به سوالات فراگیرارشدبود.
به نظر بنده خواندن کتابهای مجموعه سوالات فراگیرکارشناسی ارشد پیام نور با پاسخ تشریحی ،مجموعه سوالات دکتری سراسری و آزاد با پاسخ تشریحی موجود در انقلاب تهران خیلی میتونه بهتون کمک کنه در قبولی آزمون سال آینده
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime
ارسال: #۲۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)ebrahim.alaee نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)behbod121 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
الگوریتم از سید جوادی یه دور خونده بودم ۲ تا سوالش عین جزوه اش بود از بازگشتی ها
سیستم عامل توزیع شده از جزوات رحمانی ، برومندنیا، ابراهیمی مقدم و نمونه سوالات فراگیر بود ۱۸تا زدم
پایگاه داده از جزوات روحانی و محسن زاده ، فراهانی و نمونه سوالات فراگیر بود ۲۰ تا زدم
مهندسی نرم افزار خیلی سخت بود کلا از پرسمن آخرین ویرایش که ترجمه نشده بود ولی با این حال با استفاده از جزوات محسن زاده و فسمت تست پرسمن ۱۴ تا زدم

در کل تایم خیلی کمتره ای کاش وقت داشتم زبان و می زدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دوستان سوالات دروس پایگاه داده ۲(پایگاه داده پیشرفته)،مهندسی نرم افزار ۲(مهندسی نرم افزار پیشرفته)،سیستم عامل ۲(سیستم عامل پیشرفته) خیلی تکراری و شبیه به سوالات آزمون فراگیرارشد۹۲ بود.همچنین سوالات دکتری سراسری۹۳ هم دروس پایگاه داده پیشرفته مخصوصا خیلی تکراری و شبیه به سوالات فراگیرارشدبود.
به نظر بنده خواندن کتابهای مجموعه سوالات فراگیرکارشناسی ارشد پیام نور با پاسخ تشریحی ،مجموعه سوالات دکتری سراسری و آزاد با پاسخ تشریحی موجود در انقلاب تهران خیلی میتونه بهتون کمک کنه در قبولی آزمون سال آینده

شما که دانشجوی دکتر هستید و سئوالات هم که بیرون نیومده از کجا فهمیدی سئوالات از فراگیر پیام نور بوده ؟؟؟؟!!!!!
ارسال: #۲۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)behbod121 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام
این جزواتی که گفتین رو از کجا میشه تهیه کرد؟
ارسال: #۲۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)narmafzar1 نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)ebrahim.alaee نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)behbod121 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

شما که دانشجوی دکتر هستید و سئوالات هم که بیرون نیومده از کجا فهمیدی سئوالات از فراگیر پیام نور بوده ؟؟؟؟!!!!!
دوستانی که شرکت کرده بودن و از سوالات عکس گرفته بودن با هم آنالیزشون کردیم البته در حال تالیف کتاب مجموعه سوالات دکتری آزاد وسراسری و فراگیرارشد هستیم
ارسال: #۲۴
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
سلام
یه سوال داشتم کتاب یا نمونه سوالات دکترای دانشگاه ازاد رو از کجا میتونیم بگیریم
اصلا کتابی به این نام منتشر شده؟

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
ارسال: #۲۵
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ ب.ظ
با سلام
لطفا دوستانی که مصاحبه ی دکتری رو دادند جزئیات آن را قرار بند که بقیه استفاده کنن.
بغیر از علوم تحقیقات تهران وقزوین دیگه جایی هست که نرم افزار بگیره؟
امسال چند نفر و با چه میانگینی قبول شدند؟
حداقل داشتن چه روزمه ی واسه دکتری کفاف می کنه؟

ممنون میشم اگه کسی این سوال رو جواب بده.
ارسال: #۲۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ق.ظ
سلام
فردا (سه شنبه اعلام میشه)

منبع خبر: سایت دکتر تست (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

ایشالا همه موفق باشند. مردم از استرس
ارسال: #۲۷
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط x86.)
دوستان منظور از پایگاه داده۲ و سیستم عامل۲ در آزمون دانشگاه آزاد چیست؟ منظور پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته است؟؟؟؟
منظور از مهندسی نرم افزار ۲ چیست ؟؟ آیا فقط دوره کارشناسی مدنظر است یا مهندسی نرم افزار پیشرفته دوره کارشناسی ارشد؟

ممون می شم توضیح بدهید؟

دوستان
کسی سوالات کنکور دکتری آزاد سال ۹۳ مهندسی سیستم های نرم افزاری را داره ؟
x86، در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به علت ارسال مجدد مطالب، پُست شما ویرایش شد.

ارسال: #۲۸
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ)noorian نوشته شده توسط:  دوستان منظور از پایگاه داده۲ و سیستم عامل۲ در آزمون دانشگاه آزاد چیست؟ منظور پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته است؟؟؟؟
منظور از مهندسی نرم افزار ۲ چیست ؟؟ آیا فقط دوره کارشناسی مدنظر است یا مهندسی نرم افزار پیشرفته دوره کارشناسی ارشد؟

ممون می شم توضیح بدهید؟

دوستان
کسی سوالات کنکور دکتری آزاد سال ۹۳ مهندسی سیستم های نرم افزاری را داره ؟
بله درسته مثلا سیستم عامل۲ مربوط به سیسستم عامل پیشرفته میشه
جهت دانلود سوالات دکتری آزاد۹۳به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید
ارسال: #۲۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
زمان ازمون دکترا ازاد چقدر هستش؟؟؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close