زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)

نظرسنجی: آیا به یادگیری حرفه ای جاوا علاقه مند هستید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۹۷/۱۶%
    بله ۹۷/۱۶%
۱۳۷ ۹۷/۱۶%
  • ۲/۸۴%
    خیر ۲/۸۴%
۴ ۲/۸۴%
در کل ۱۴۱ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۲۲۶
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من یک نکته ای را ویدئوی اول اشتباه توضیح دادم
الان دوباره نگاه کردم دیدم اشتباه شده و بابت این از همه دوستان عذرخواهی می کنم.
متغییر JAVA_HOME را باید در قسمت SYSTEM variable تعریف کنید نه در قسمت user variable
سلام
ممنون از اموزشتون
اقا من از امروز شروع کردم به یادگیری
خخخخخخخخخخخخخ به مخیلم نرسید اینحا سوال کنماااا الان یادم افتادBig Grin
از صبح تا حالا چندبار ازاول نصبش کردم متغییر JAVA_HOME توی user variable تعریف میکردم ولی توی SYSTEM variableنمی اومد دیگه بیخیالش شدم و ادامه کارو رفتم ولی توی CMD که رفتم و کدیو که گفتین زدم سیستم شناخت
ایا نیازه که الان توی SYSTEM variableتعریفش کنمHuh
سلام
خوشحالم که شما هم به جمع ما اضافه شدید.
به نظرم شما متغییر را از user variable پاک کنید و در system variable تعریف کنید
و بعد آدرس فولدر bin را به روش گفته شده در انتهای path اضافه کنید.
ممنونShy
من ابتکاری از خودم در وکردم Rolleyes بدون اینکه در system variabel تعریف کنم فولدرbinرو در انتهای pathاضافه کردم هیچ خطایی هم نداد
ولی حلا طبق گفته شما پیش میرم
ممنون استادRolleyes
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  ممنونShy
من ابتکاری از خودم در وکردم Rolleyes بدون اینکه در system variabel تعریف کنم فولدرbinرو در انتهای pathاضافه کردم هیچ خطایی هم نداد
ولی حلا طبق گفته شما پیش میرم
ممنون استادRolleyes
آفرین تا می تونی سعی کن از ای ابتکارها در وکنی!Smile
ببین دقیقا کاری که باید انجام بشود اینست که آدرس فلدر bin مربوط به JDK در path اضافه شود.
حالا این می تواند مستقیم باشد یعنی آدرس را کپی کنی در انتهای path
یا اینکه یک متغییر درست کنی به نام JAVA_HOME و آدرس JDK را به آن بدهی و در path آدرس bin را بعد از نام متغییر اضافه کنی.

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل اول، یادگیری عمیق و ساخت هندسه مفهومی درست | درک درستی از مفاهیم داشته باش!
اصل دوم، تمرین کد نویسی با ساخت برنامه های کاربردی | تجربه کن!
اصل سوم، یادگیری best practice ها | از تجربه بیاموز!
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: radrad
ارسال: #۲۲۸
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
انقدر که سر path بحث شده فکر کنم سر collections framework یه چند سالی بحث بشه، فریمورک ها که دیگه میره برای قرن ۱۵۰۰/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen@profex.ir , رتبه۱سال۹۴ , virtual girl
ارسال: #۲۲۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر که سر path بحث شده فکر کنم سر collections framework یه چند سالی بحث بشه، فریمورک ها که دیگه میره برای قرن ۱۵۰۰/

yes exactlyyyyyBig Grin

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen@profex.ir
ارسال: #۲۳۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  به نظرم قسمت هایی که خیلی وقت گیر هست رو میشه یه منبع معرفی کنید از روش بخونیم که خیلی هم ضبط ویدئو ها برای شما وقت گیر نباشه. مخصوصا قسمت هایی مثل حلقه ها و متغیرها که اکثر بچه ها با مفاهیمش آشنایی دارند.
اگر بشه آخر هر مبحث یه پروژه تعریف کنید خوبه یا یه سایتی رو معرفی کنید که تمرین داشته باشه.
سلام
خدا پدر و مادر شما را حفظ کند!Rolleyes
باور کنید آموزش Hibernate صد برابر ساده تر از آموزش حلقه for است! ولی بالاخره برای خیلی از بچه ها همین ها هم نکته هایی دارد.
البته خبر خوب اینست که دیگه این بحث ها تموم شد رفت. از این به بعد وارد بحث های شئ گرای و API ها می شویم که خیلی جای بحث دارد و می شود مسائل ساده تا پیچیده ای را برایش مطرح کرد.
واللا من الان بزرگترین معضلم کمبود وقت است و گرنه آرزو دارم برای هر بحث اول یک جزوه بنویسم چند منبع معرفی کنم و برای هر بحث هم چند مسئله برنامه نویسی مطرح کنم و ...
اما با همه این تفاسیر سعی می کنم از همین الان با آموزش ها منابع مطالعه بیشتر هم معرفی کنم.
موفق باشید

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , Aurora , shamim_70
ارسال: #۲۳۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ق.ظ، توسط azarakhsh1986.)
هنوز تکالیف جاوای عیدو:دی انجام ندادمSad(((((((( ...یعنی نرسیدم x_x
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۲۳ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ب.ظ
Information RE: شروع قدرتمند برنامه نویسی با زبان جاوا بعد از کنکور ارشد ۹۳ (ویژه اعضای مانشت)
شرکت اوراکل جداول مربوط به نگاشت سرفصل جاوای ACM را در سایت خود قرار داد.

ACM Standards Mapping

If you would like to see how our Java courses and Oracle Press books on Java map to
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
, please see the following documents. Within each document, exact course lessons and book chapters are specified.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , mohsen@profex.ir , Bahar_HS , maneshty
ارسال: #۲۳۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
سلام این آموزش ها تا چند جلسه جلو رفته؟
من فقط ۴ جلسه اون رو دارم!!!
میشه لینک جلسات رو اینجا هم بگذارین

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط mohsen@profex.ir.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  سلام این آموزش ها تا چند جلسه جلو رفته؟
من فقط ۴ جلسه اون رو دارم!!!
میشه لینک جلسات رو اینجا هم بگذارین
فعلا فقط همین چهار قسمته
سعی می کنم زودتر ادامه اش را تولید کنم
متاسفانه همکاران ما رو درگیر تالیف و ترجمه کردن وقتمون گرفته شده

اصول آموزش به سبک پروفکس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shazde kuchulo
ارسال: #۲۳۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سلام آقای عرب. خسته نباشید. خوب هستین؟
پس چی شدن بقیه ویدیوها؟؟؟؟؟؟!!!!!!
نه توی سایتتون هست نه اینجا... یه منبع خوب پیدا کرده بودیما.
لطفا خواهشا البته اگه امکانش هست روی ادامه ویدیو ها کار کنید.

مرسی از لطفتون.موفق باشید.

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarah_azd
ارسال: #۲۳۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان،
انجمن جاواکاپ، در حال آماده‌سازی دوره آموزشی جاوا به زبان فارسی است. این دوره شامل اسلایدهای آموزشی، تمرین‌های عملی، کوییز، تمرین، و ویدیوهای آموزشی خواهد بود. هدف این دوره، ارائه مفاهیم و مهارت‌های مهم در زبان جاوا برای تولید نرم‌افزار در صنعت است.

مدرس این دوره‌ آقای دکتر علی‌اکبری با چندین سال سابقه تدریس جاوا در بهترین دانشگاه‌های کشور هستند و ایشان استاد برنامه‌نویسی پیشرفته خود من در دانشگاه صنعتی شریف بودند و حقیقتا بهترین هستند. رزومه ایشان هم در
قابل مشاهده است.

انجمن جاواکاپ تا به حال اسلایدهای فارسی آموزشی را کامل کرده است و در مورد ویدئوهای آموزشی هم بنده به عنوان یکی از اعضای فعال این انجمن در جریان هستم که تاکنون بیش از نیمی از کار به پایان رسیده و به مرور در حال تدوین و قرار گرفتن در سایت انجمن است.

خلاصه برای یک شروع قدرتمند برنامه‌نویسی جاوا، به شدت دنبال کردن این دوره‌ را توصیه می‌کنم و به شما قول می‌دهم که هرگونه سوال، اشکال، پیشنهاد و انتقادی که در قسمت نظرات در سایت جاواکاپ قرار دهید، خوانده و بررسی شده و تحت نظر مدرس دوره و سایر اعضای قوی انجمن پاسخ و ترتیب اثر داده خواهد شد. در ادامه نیز می‌توانید با شرکت در آزمون‌های جاواکاپ و کسب گواهی‌نامه‌های معتبر جاوا، فرصت‌های شغلی خوبی به‌دست آورید.

در آخر هم اینکه انجمن جاواکاپ زیر نظر بهترین مدرسان و مهندسان کشور مدیریت شده و به صورت کاملا رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است تا بتواند در بهبود وضعیت تولید نرم افزار در کشور گامی بردارد. بیایید از این حرکت حمایت کنیم.
آدرس سایت انجمن جاواکاپ:

لینک مستقیم به محتوای آموزشی دوره رایگان جاوا انجمن:

سوال و پیشنهادی داشتید در خدمتم.
۰
۰
ارسال: #۲۳۷
۱۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط nahid122.)
با سلام
بچه ها تلگران مداره این گروه عضو کنید مطالب برنامه نیسی و بزارید
ناهید
MOGHADAM6777@YAHOO.COM

تلگرام ندارید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۸
۲۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۳۶ ق.ظ
سلام دوستان
عضویت در کانال اطلاع‌رسانی انجمن جاواکاپ برای اطلاع از اخبار و دانستنی‌های جاوا و برنامه‌های انجمن

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۰۲ دیروز ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۱۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۴۹۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۸۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۰۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close