زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون جامع اول پارسه رشته مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۶۱
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
بچه ها سوال ۷۳ سیستم عامل چرا به بایت تبدیل نکرده؟ و ۱۶^۲ نوشته؟
من تبدیل کردن باعث شد اشتباه بزنم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون جامع اول پارسه رشته مهندسی کامپیوتر
چرا اینجا هیچکس معماری نیست ؟ Huh
منم ۴۱ شدم
درصدام :
زبان: ۴۳/۳۳
ریاضی: ۶/۲۵
مشترک: ۳۲/۱۰
معماری: ۳۵/۴۲

چرا هیچکس جواب سوالای من و در اولین پست!! نداده ؟
با ضریب ۴ شدن تخصصی رتبه های گرایشا واقعی تر شده.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط kati.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ق.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  بچه ها سوال ۷۳ سیستم عامل چرا به بایت تبدیل نکرده؟ و ۱۶^۲ نوشته؟
من تبدیل کردن باعث شد اشتباه بزنم.

چون ۱۶^۲ تعداد صفحات میشه نه اندازه صفحات که بخواییم به بایت تبدیلش کنیم.. باید تعداد صفحات رو در اندازه هر صفحه که ۴ بایت هست ضرب کنیم تا اندازه کل جدول صفحه به بایت دربیاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012
ارسال: #۶۴
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
۱۷۶ :|
۲تا زبان :| ۲تا مشترک و ۲تا تخصصی :| جابجا زدم :| کولاک کردم این ازمون دیگه Sad(

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
عاااقا یکی جواب منو بده خب!Confused
سوال ۹۰ نرم اشتباه حل نکرده تو پاسخ نامه؟Huh
۰
۰
ارسال: #۶۶
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط mj.net.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  ۱۷۶ :|
۲تا زبان :| ۲تا مشترک و ۲تا تخصصی :| جابجا زدم :| کولاک کردم این ازمون دیگه Sad(

خوب اشکالی نداره
آزمون برای سنجش دانسته های خود آدمه
درصدای واقعی خودت رو در نظر بگیر و بگو. یعنی سوالایی که واقعاً حل کردی نه پاسخ برگ رو

با وجودی که معماری دوتا غلط داشت ولی دستشون درد نکنه. دقیقا بعضی سوالا نکته هایی داشت که من بهشون توجه نمیکردم. توی معماری دوتا تست این مدلی توی vlsi داشت
توی مشترک هم سوال ۵۵نظریه باعث شد بفهمم گرامر منظم میتونه مبهم باشه
سوال ۶۳منطقی باعث شد حواسم و به این نکته جمع کنم که فقط وقتی پالس کلاک از ۰ به ۱ تغییر کنه کلاک میخوره و خروجی عوض میشه.من با هر باری که کلاک یک میشد این تغییر رو میدادم
سوال ۷۰ سیستم عاملم باعث شد فرمول درست سالمندی رو یاد بگیریم
آزمون قبل هم با اون سوال منطقی که شمارنده ی نزولی به کار برده بود حال کردم
آزمون آزمایشی باید پر از اینجور نکته هایی باشه که میدونن داوطلبا بهش کمتر توجه میکنند
دستشون درد نکنه :-D
بیشتر از اینکه از رتبه هامون خوشحال یا ناراحت بشیم باید به این توجه کنیم که چندتا فن یا نکته ی جدید یاد گرفتیم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , soheila2012 , iammiti
ارسال: #۶۷
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  سوال ۳۸ آمار رو چه حسابی بازه رو بین -a تا a گرفته؟
این سوال منم هست، به نظرم باید توی بخش سوالات درسی آمار مطرح اش کنیم قبل اینکه رئیس اینجا رو ببینه و ناراحت شه Big Grin

یکی از بچه ها درباره سوال ۹۳ برنامه سازی گفته بود که گزاره دوم اش هر جور که بهش فکر میکنی غلطه، اما درسته، اگر همچنان مشکل پا برجاست سوال اش رو توی بخش سوالات درسی برنامه سازی بسازه تا اونجا پاسخ بد(یـــ)م.
ضمن اینکه دیگه من به درجه ای از عرفان رسیدم که توی برنامه سازی مطالب رو ۲-۳ بار سعی میکنم بفهمم، نشد حفظ میکنم! این روش باعث شد این آزمون همه ی سولات برنامه سازی رو بزنم Big Grin

سوالاتی که توی این آزمون اشتباه بود (اگر تایید میکنید + و اگر اشتباه میکنم - بدید لطفا)
۱- سوال ۱۰۲ منطقی: عبارت «صفت ai در رابطه ی R2 کلید خارجی است اگر این صفت در رابطه ی R1 کلید اصلـــــی باشد» صحیح در نظر گرفته شده ولی غلطه چون کافی است توی رابطه ی R1 کلید کاندید باشه و لزومی نداره حتما کلید اصلی باشه
۲- سوال ۷۰ سیستم عامل، در فرمول سالمندی
۳- سوال ۷۱ سیستم عامل که توی پست های قبلی دربارش بحث شد

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱
۰
ارسال: #۶۸
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
دوستان لطفا سوالاتم آپ کنید با تشکر
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط mj.net.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)No1 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا سوالاتم آپ کنید با تشکر

سوال ها آپلود شده.برید توی پست مربوطه

(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  سوال ۳۸ آمار رو چه حسابی بازه رو بین -a تا a گرفته؟
این سوال منم هست، به نظرم باید توی بخش سوالات درسی آمار مطرح اش کنیم قبل اینکه رئیس اینجا رو ببینه و ناراحت شه Big Grin

یکی از بچه ها درباره سوال ۹۳ برنامه سازی گفته بود که گزاره دوم اش هر جور که بهش فکر میکنی غلطه، اما درسته، اگر همچنان مشکل پا برجاست سوال اش رو توی بخش سوالات درسی برنامه سازی بسازه تا اونجا پاسخ بد(یـــ)م.
ضمن اینکه دیگه من به درجه ای از عرفان رسیدم که توی برنامه سازی مطالب رو ۲-۳ بار سعی میکنم بفهمم، نشد حفظ میکنم! این روش باعث شد این آزمون همه ی سولات برنامه سازی رو بزنم Big Grin

سوالاتی که توی این آزمون اشتباه بود (اگر تایید میکنید + و اگر اشتباه میکنم - بدید لطفا)
۱- سوال ۱۰۲ منطقی: عبارت «صفت ai در رابطه ی R2 کلید خارجی است اگر این صفت در رابطه ی R1 کلید اصلـــــی باشد» صحیح در نظر گرفته شده ولی غلطه چون کافی است توی رابطه ی R1 کلید کاندید باشه و لزومی نداره حتما کلید اصلی باشه
۲- سوال ۷۰ سیستم عامل، در فرمول سالمندی
۳- سوال ۷۱ سیستم عامل که توی پست های قبلی دربارش بحث شد

سوال ۷۰ چند صفحه قبل بحثش شد. یکی از کاربرا از توی مرجع فرمول رو دیده بود.همبنه و کتاب پارسه غلط نوشته
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط No1.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ)mj.net نوشته شده توسط:  [quote='No1' pid='238410' dateline='1390049549']
دوستان لطفا سوالاتم آپ کنید با تشکر

سوال ها آپلود شده.برید توی پست مربوطه

ممنوم دوست عزیز
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ
سوال ریزبرنامه ریزی هم طبق معمول اشتباه حل شده.

ریزبرنامه نویسی ربطی به نمودار ASM نداره و طراح کنکور برای گمراه کردن نمودار ASM قرار میده ولی پارسه ای ها هنوز اینو نفهمیدن

---------

سوال JKفلیپ فلاپ هم ۲تا گزینه درست بود ...

پایگاه داده هم فکر کنم دو تا سوال گزینه غلط انتخاب کردند و نظریه هم یک سوالش همین مشکل رو داشت
۱
۰
ارسال: #۷۲
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط b.kiani.)
منم ۲۰
یعنی من عاشق این عددم .عدد شانس منه

دوستان فرمول جدید پارسه چیه قضیش؟

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۷۳
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط soheila2012.)
فرمول جدید پارسه میگه از بین درس ها فقط روی یک سری تمرکز کنید. یعنی رو درس هایی که خلی خوب بلدی بیشتر وقت بزاری و یا اینکه درسی رو حذف کنید.
ولی به نظرم خیلی سخته،اگه امسال از درسی که حذفش کردیم سوال راحت ی بدن باید چکار کنیم و از طرفی درسی که روش تسلط داریم اونقد سخت باشه که ...

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۴
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط:  دوستان فرمول جدید پارسه چیه قضیش؟
بهتره بگیم فرمول قدیم پارسه.
فرمول جدید هادی: همه تخصصی ها + همه مشترکا + ۲ تا ریاضی + زبان :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , AI.
ارسال: #۷۵
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ)SMHB نوشته شده توسط:  سوال ریزبرنامه ریزی هم طبق معمول اشتباه حل شده.

ریزبرنامه نویسی ربطی به نمودار ASM نداره و طراح کنکور برای گمراه کردن نمودار ASM قرار میده ولی پارسه ای ها هنوز اینو نفهمیدن

---------

سوال JKفلیپ فلاپ هم ۲تا گزینه درست بود ...

پایگاه داده هم فکر کنم دو تا سوال گزینه غلط انتخاب کردند و نظریه هم یک سوالش همین مشکل رو داشت
بله من هم با سوال نانو موافقم این نکته رو صدبار دکتر اجلالی گفتن
از پایگاه هم بنظر من فقط سوال ۱۰۲ غلطه

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۲۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close