زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال از لچSR (فصل ۵پوران)

ارسال:

pooyaa پرسیده:

سوال از لچSR (فصل ۵پوران)

سلام
دوستان من تویه جدول ضمیمه شده که مقادیر حالت بعدی رو از روی لچ و مقادیر فعلی بدست میاره مشکل دارم!

میشه لطفا اون دوتا مقداری که تویه شکل مشخص کردم باتوجه به مقادیر فعلیش روی شکل توضیح بدید که چجوری بدست اومدن!؟

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

unicornux پاسخ داده:

RE: سوال از لچSR (فصل ۵پوران)

(۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
دوستان من تویه جدول ضمیمه شده که مقادیر حالت بعدی رو از روی لچ و مقادیر فعلی بدست میاره مشکل دارم!

میشه لطفا اون دوتا مقداری که تویه شکل مشخص کردم باتوجه به مقادیر فعلیش روی شکل توضیح بدید که چجوری بدست اومدن!؟

عکس بالا نمیاد!

ارسال:

pooyaa پاسخ داده:

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام

عکس بالا نمیاد!

یه جای دیگه مجدد آپ کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

M4$0UD پاسخ داده:

سلام
راستش خیلی سخت نیست من پیش خودم اینطوری میگم.
لچ SR با گیت NAND ساخته شده و ورودی ها Active-low هستند. با صفر کردن ورودی [tex]\overline{S}[/tex] فارغ از اینکه مقدار ورودی دیگه گیت ۱ چی باشه مقدار خروجی ۱ میشه.
و اما بعد از اینکه Q تغییر وضعیت داد در گیت ۲ مقدار [tex]\overline{Q}[/tex] با توجه به اینکه جفت ورودی ها ۱ هست برابر صفر میشه.
اگر تاخیر گیت ها را t در نظر بگیریم مقدار Q بعد از t به مقدار نهایی میرسه و مقدار [tex]\overline{Q}[/tex] بعد از ۲t به مقدار نهایی اش میرسه.

ارسال:

pooyaa پاسخ داده:

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ق.ظ)M4$0UD نوشته شده توسط:  سلام
راستش خیلی سخت نیست من پیش خودم اینطوری میگم.
لچ SR با گیت NAND ساخته شده و ورودی ها Active-low هستند. با صفر کردن ورودی [tex]\overline{S}[/tex] فارغ از اینکه مقدار ورودی دیگه گیت ۱ چی باشه مقدار خروجی ۱ میشه.
و اما بعد از اینکه Q تغییر وضعیت داد در گیت ۲ مقدار [tex]\overline{Q}[/tex] با توجه به اینکه جفت ورودی ها ۱ هست برابر صفر میشه.
اگر تاخیر گیت ها را t در نظر بگیریم مقدار Q بعد از t به مقدار نهایی میرسه و مقدار [tex]\overline{Q}[/tex] بعد از ۲t به مقدار نهایی اش میرسه.
یعنی بعد از اینکه مقدار Q رو بدست آوردیم مقدار 'Q رو باید بدست آورد؟

ارسال:

M4$0UD پاسخ داده:

نقل قول: یعنی بعد از اینکه مقدار Q رو بدست آوردیم مقدار 'Q رو باید بدست آورد؟

بله در این حالت اول Q مقدار نهاییش که ۱ باشه را پیدا می کنه و بعد از اون 'Q به مقدار نهایی خودش یعنی ۰ میرسه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۷۱ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۳۷ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۶۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۷,۰۴۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۶۳۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۸۶ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فصل " حل معادله دیفرانسیل با کمک سری ها" در معادلات دیفرانسیل را نمی فهمم!! saeid4x ۳ ۵,۱۵۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: CSX
  فصل های مهم در سیستم عامل ؟ bf92149026 ۲ ۳,۷۳۱ ۱۳ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تست ۸۸ علوم کامپیوتر فصل شمارش arefeh.hp ۵ ۴,۳۱۲ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Sepideh96
  یک سوال از ضریب جمله در فصل شمارش مه سااا ۱ ۱,۷۴۴ ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close