زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع تز در زمینه وب معنایی

ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ ب.ظ
سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و میخواهم در زمینه وب معنایی یا همان semantic web تحقیق کنم ولی نمیدونم تو چه زمینه ای باید کار کنم کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟

بیشتر رتبه بندی و خوشه بندی مد نظرم هست ولی نمیدونم بتونم یه روش جدید ارائه بدم یا نه؟؟

تو رو خدا کمکم کنیدHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
RE: موضوع تز در زمینه وب معنایی
(۰۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ)neda_f نوشته شده توسط:  سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و میخواهم در زمینه وب معنایی یا همان semantic web تحقیق کنم ولی نمیدونم تو چه زمینه ای باید کار کنم کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟

بیشتر رتبه بندی و خوشه بندی مد نظرم هست ولی نمیدونم بتونم یه روش جدید ارائه بدم یا نه؟؟

تو رو خدا کمکم کنیدHuh

سلام
بنده هم موضوع سمینار و پایان نامه ام وب معنایی ست.البته امنیت در وب معنایی و بهبود امنیت درآن
من تو این زمینه ها مقالات ۲۰۱۲ به بالا ی تعدادی دارم اگر فکر میکنین بدردتون میخوره ایمیل بزنین.
morteza.shr@gmail.com
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ
سلام دوستان.
موضوعات جدید و به روز وب معنایی چی می تونه باشه؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۳۳۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۸۳۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۵,۸۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۵۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۳۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۹۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۳۰۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۵۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close