زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خود به خود جابه جا شدن کاراکترهای کی برد!!؟

ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
سلام دوستان

من یه کامپیوتر دارم که یهو قاطی میکنه وکاراکترهای فارسی کی برد رو اشتباه مینویسه(عربی میشه).مثلا به جای اینکه بزنه "ط" میزنه "ی" نمیدونم باید چیکارش کنم.من نسل زبان عربیو تو کامپیوترم برانداختم ولی بازم خود به خود کیبردم عربی میشه وکاراکترا جا به جا میشه.(ویندوز کامپیوترم xp از این ورژن پاییناس!!!!!!!)
چیکارش کنم؟

لپ تاپمم بعضی وقتا قاط میزنه ، مثلا تو ورد یهو وقتی میخوام انگلیسی تایپ کنم انگلیسی نمیشه، EN نواروظیفه میاد ولی بازم فارسی مینویسه، عیبش چیه؟(ویندوز سون هوم)

تشکر ویژه

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط k_111.)
RE: خود به خود جابه جا شدن کاراکترهای کی برد!!؟
از قسمت کنترل پنل یه بار به جز انگلیسی تمام زبان ها رو پاک کن و دوباره فارسی رو نصب کن ببین چی میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۲۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: خود به خود جابه جا شدن کاراکترهای کی برد!!؟
میدونین کامپیوتر اینجا نیس ، توی یه شرکتیه فقط برنامه حسابداری روش نصبه.حالا این شرکته بیرون شهره و دارم واسه کنکور میخونم.میخوام یه بار برمو درستش کنم ووقتمو تلف نکنم.یه بار رفتم زبان عربیشو پاک کردم درست شد ولی نمیدونم دوباره چی شده اینجوری شد.

دیگه چی به نظرتون میرسه؟دیگه چکارایی رو پیشنهاد میکنین؟میخوام یه بار برم که دیگه این همه راه چند بار طی نکنم.
خیلی مرسی

سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
دوستای خوبم کسی دیگه چیزی به ذهنش نمیرسه؟

سوره المائدة آیه۳۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۲,۲۶۴ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۳۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۶,۴۴۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۹۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۸۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۳۵۰ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۸۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۶۵ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۷۶۱ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۶۸۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close