زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صدا گذاری در پاور پوینت

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط mammad_asir.)
صدا گذاری در پاور پوینت
با سلام
با پاور پوینت ۲۰۱۰ و ۲۰۰۷ یه اسلاید دارم میخوام روش با صدا تو ضیح بدم. صدارو با موبایل ظبت میکنم(پسوند amr) چطور این کارو بکنم.
اگه بخوام با میکروفن صدا ضبت کنم چی میشه رو همون پاور پوینت ضبت کرد؟

حله
مشکلی نیست

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پروتکل قفل گذاری چند اسلوبی-پایگاه داده پیشرفته-دکتری ۹۶ b.kiani ۰ ۲,۱۹۷ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: b.kiani
Rainbow معرفی سایت اشتراک گذاری و دانلود مدل نرم افزاری - کدیا cadyia hossein717 ۰ ۲,۰۹۴ ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein717
Big Grin درخواست راهنمایی برای ssh زدن در پاور شل ویندوز hosnie19920 ۲ ۲,۳۹۶ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  به اشتراک گذاری مقالات پابلیش شده closed access توسط Research Gate crevice ۳ ۳,۸۳۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Question کتابخانه متن باز تشخیص صدا؟ ۸_۸ ۱ ۱,۵۴۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ۸_۸
  پرانتز گذاری ضرب ماتریس ها shirin ftf ۸ ۵,۸۱۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shirin ftf
  انتقاد از برنامه 'دوستت دارم مادر' و رویکرد جدید صدا و سیما irpersian20 ۸ ۱۰۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Behzad TP
  راهنمایی درباره کد گذاری منچستر farhadhma ۰ ۱,۵۷۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farhadhma
Music [درخواست دانلود] - درخواست صدا و جزوه پایگاه داده دکتر کیوان پور smasoud ۹ ۷,۷۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
  معرفی نوشت آپ - اشتراک گذاری نوشته ها ageekmaster ۰ ۱,۶۷۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ageekmaster

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close