زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم فارسی آمار و احتمال مهندسی - شریف

ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ق.ظ
سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , r.jafari , website.expert , Pakniat , anika , takexpert , mnadbqn , mohammadnkh , targol
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ق.ظ
سلام دمت گرم...!
خیلی خوشم اومد فکر نمیکردم بشه جایی این طور فیلم ها و جزوه هایی را به همین راحتی دانلود کرد.!
آخه معمولا میفروشن.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط sybarite.)
باید قدر دان تمام مدرسین و تهیه کننده های اینا از شریف بود . من که خداییش دعاشون کردم . ضمنا ایمیل هم زدم بهشون و اطلاع دادم که بر اساس ضوابط فروش اینها غیر قانونیه و چندتا سایتی روهم که دیده بودم معرفی کردم اما جواب ایمیلشون ناراحتم کرد . اونها گفتن که بعلت عدم وجود قوانین کپی رایت امکان پیگیریشو ندارن . از ته دل ارزو میکنم ایران به این مجموعه قوانین بپیونده تا مولفین و هنر مندان و تولید کنندگان کمی ارامش پیدا کنن . میدونم اوایلش به هممون سخت میگذره ولی این رعایت قانون کپی رایت ازون دسته مواردی هست که منافعش بسیار بیشتر از مضراتشه .
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط setarepeyk.)
RE: فیلم فارسی آمار و احتمال مهندسی - شریف
سلام خیلی ممنون از بابت فیلمهایی که گذاشتین
اگه حل المسائل امار و احتمالات مهندسی دکتر نادر نعمت الهی رو دارین اونم اپلود کنید خیلی لازمش دارم
ممنون میشم ازتون

سلام دوست عزیز اگه حل المسائل امار و احتمالات مهندسی دکتر نادر نعمت الهی رو پیدا کردی ما رو بی خبر نذار
ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: sybarite
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
دوست عزیز من آی تی هستم و این درس رو ندارم . اما با توجه به :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و قوانین مانشت انتشار این کتاب ممنوعه . در خصوص لینک از سایت های دیگه ، باید بگم یه سرچ کوچولو بزنین کل کتاب و حل فصول ۲و۳و۴و۵ رو می تونید خودتون پیدا کنید .
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ق.ظ
سلام دوستان
من میخواستم فیلم های مربوط به این درسو دانلود کنم اما دو مجموعه فیلم جدا مربوط به دو استاد که هر دو از شریف هستن در مکتب خونه هست.
قصدم شرکت در کنکور ارشد هست به نظرتون کدومشون بهتره؟
یکیش مربوط به دانشکده کامپیوتره اما چون تعداد جلساتش کمتره گفتم شاید همه مطالب نباشه، ممنون میشم راهنمایی کنین :

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
دوستان لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
سرفصلای آمار برای کامپیوتری ها کمتره?
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
لطفا اگه کسی آمار پارسه رو داره، زحمتشو بکشه.ممنون و سپاسگزار.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۱۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  قواعد فارسی Sajede_d ۰ ۸۴۲ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sajede_d
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۱۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۷۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۸۴۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۵ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close