زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ویروسی شدن آنتی ویروس

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ق.ظ
ویروسی شدن آنتی ویروس
سلام.
من آنتی ویروس نود رو دارم و همیشه آپدیت میکنم سیستم رو اسکن میکنم. ویندوز رو هم تازه عوض کردم. سونه. اما باز ویروس داره!!
ممکنه آنتی ویروس، ویروسی شده باشه؟ از کجا بدونم؟ باید چیکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ق.ظ
ویروسی شدن آنتی ویروس
سلام.

از کجا میفهمی که هنوزم ویروس داره؟

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ق.ظ
ویروسی شدن آنتی ویروس
نمیدونم. خودم که چیز عجیبی ندیدم!! داداشم میگه فیلترشکن رو دیر باز میکنه و کند هست. کول دیسک رو ریموو نمیکنه!
من خودم میگم بخاطر این هست که ویندوزم سونه!! درسته؟
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
ویروسی شدن آنتی ویروس
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من خودم میگم بخاطر این هست که ویندوزم سونه!! درسته؟
شاید ویندوزت مشکلی واسش پیش اومده !! ببین بخش system restore میتونی بری و ویندوزت رو به اون روزی که مطمئنی خوب کار میکرده برگردونی!؟

اگر مشکل وقت و حوصله نصب نرم افزار هایی که روی سیستمت نداری رو به نظرم ویندوز عوض کن!(من خودمم چند وقتیه سیستمم البته ویندوزش یه مشکلی واسش پیش اومده اما از بس نرم افزار روش دارم فعلا حوصله عوض کردنشو ندارم Big Grin ) بعدش بلافاصله آنتی ویروس و آپدیت کردن اون چون اینجور دیگه مطمئنی میشی مشکل از چیه!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
ویروسی شدن آنتی ویروس
از دیسک نجات یه آنتی ویروس استفاده کن که از طریق داس اسکن کنه بعد ویندوز رو عوض کن بعد آنتی ویروس رو از روی سی دی نصب کن بعد آپش کن بعد اسکن آل !!!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , zeinab
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ ب.ظ
RE: ویروسی شدن آنتی ویروس
سلام دوست من
اول از همه بگم که آنتی ویروس Bitdefender بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۲ شناخته شده منم تازگی نصبش کردم سیستمو هم سنگین نکرده.(البته نمیخوام حرف دوستمون که گفته کسپر خوبه رو تکذیب کنم هر آنتی ویروس یه مزایایی داره )

حالا اگه به این آنتی ویروس دسترسی نداری ، میتونی این نرم افزار رو هم دانلود کنی ، یکی از مشکلای من با این حل شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , zeinab , M*Gh
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  سلام دوست من
اول از همه بگم که آنتی ویروس Bitdefender بهترین آنتی ویروس سال ۲۰۱۲ شناخته شده منم تازگی نصبش کردم سیستمو هم سنگین نکرده.(البته نمیخوام حرف دوستمون که گفته کسپر خوبه رو تکذیب کنم هر آنتی ویروس یه مزایایی داره )

حالا اگه به این آنتی ویروس دسترسی نداری ، میتونی این نرم افزار رو هم دانلود کنی ، یکی از مشکلای من با این حل شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی

مگه این خود انتی ویروس مایکروسافت نیست؟؟؟
یعنی شما این با یه انتی ویروس دیگه نصب کردید؟Huh

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
ویروسی شدن آنتی ویروس
دوستان یه ویروسی هست بنام System care Antivirus، این برنامه انتی ویروس نیست، اشتباه نگیرید. چندروز پیش یه الرتی سیستم داد که می خواد این برنامه رو نصب کنه، تایید رو که زدم کلا سیستم بهم ریخت. دقیقا ادا و اتواری در میاره که این انتی ویروسا در میارن. Smile مثلا سیستم رو اسکن می کنه و یهو میگه ۲۰ ۲۵ تا warm و ... پیدا میکنه. تمام فایلهایی با پسوند com , exe رو قفل میکنه (وقتی اجرا کنید system not responding اجرا میشه) جستجو که کردم دیدم این خودش ویروس هست و روش پاک کردنش هم از safe mode انجام میشه و نیاز به نصب ۳ تا نرم افزار برای پاک کردن این ویروس هست.
مراقب سیستم هاتون باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , Eternal , ف.ش , sama89 , sepid , M*Gh
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۸ ب.ظ، توسط Eternal.)
ویروسی شدن آنتی ویروس
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  مگه این خود انتی ویروس مایکروسافت نیست؟؟؟
بله آنتی ویروس مایکروسافته .
نــــــــــــــــــــــــه من کی گفتم اینو با یه آنتی ویروس دیگه نصب کردم؟؟؟؟ اصلا نصب نمیشه
گفتم اگه این آنتی ویروسو نداری میتونی واسه مایکروسافت رو دانلود کنی.شاید مشکل حل بشه

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
ارسال: #۱۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  مگه این خود انتی ویروس مایکروسافت نیست؟؟؟
بله آنتی ویروس مایکروسافته .
نــــــــــــــــــــــــه من کی گفتم اینو با یه آنتی ویروس دیگه نصب کردم؟؟؟؟ اصلا نصب نمیشه
گفتم اگه این آنتی ویروسو نداری میتونی واسه مایکروسافت رو دانلود کنی.شاید مشکل حل بشه

ببخشید من اشتباه متوجه شدمBig GrinBig Grin

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
ارسال: #۱۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ق.ظ
ویروسی شدن آنتی ویروس
انگار چاره ای جز عوض کردن ویندوز ندارم!! آخه تازه عوض کردم!!!!!!!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۳۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۵۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۳۱۲ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۵۰ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۴۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۵۳۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  راهنمایی درباره ایندکس شدن و اعتبار جورنال siiib70 ۳ ۳,۳۵۳ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: damash
  تک دفترچه ایی شدن آزمون ارشد Moh3nRezaei ۴ ۲,۷۲۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  نفر/معدل اول شدن تاثیر خاصی داره؟ skytower_19 ۳ ۱۱,۶۲۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  کیا با چه رتبه هایی در کدوم دانشگاه شرایط خاص برای مصاحبه دعوت شدن؟ mehdi.nine ۵۷ ۴۹,۷۰۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Mba1396

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close