زمان کنونی: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ی ۲۷۰۰۰ (درس عبرت دانشجوی ترم ۵ آزمایشی شرکت کردم)

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ق.ظ، توسط Doctorwho.)
با عرض سلام و خسته نباشیید

من دانشجوی ترم ۵ کارشناسی پیوسته هستم بودم که توی ارشد البته به صورت آزمایشی شرکت کرذم و از امسال میخوام بشینم واقعا بخونم ممنون میشم بهم بگویید با استفاده از این نتایجی که کسب کردم باید چیکار کنم باید روی درسهای تخخصصی ام تمرکز کنم مثلا هوش مصنوعی و...... یا اینکه روی دروس مشترک تمرکز کنم اگر زبان نزنم مشکلی پیش نمیاد می تونم رتبهی خوبی کسب کنم.باتشکر

فایل‌(های) پیوست شده

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , mehrdad372 , azad_ahmadi
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ق.ظ
RE: رتبه ی ۲۷۰۰۰ (درس عبرت دانشجوی ترم ۵ آزمایشی شرکت کردم)
سلام
منم امسال آزمایشی شرکت کردم.مجازشدم ولی رتبم افتضاح بود.
به نظرتون ترم تابستون بردارم و ترم ۷رو مرخصی بگیرم و بخونم برای ارشد خوبه؟ عاقلانس؟
و اینکه ممنون میشم دوستانی که رتبه های خوبی آوردن نحوه درس خوندن و تست زنی -اینکه چه کتابایی خوندن و کدوم آزمون ها و کلاسارو هم شرکت کردن(البته اگ شرکت کردن) رو برامون بگید.
ان شالله تمامی افرادی که تلاش میکنن نتیجشو ببینن به لطف خدای مهربون.
۰
۲
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان عزیز اینجا بخش کارنامه هست سوالات مشاوره ای خودتون رو در بخش و تالار مربوطه بپرسید. البته می تونید از مصاحبه رتبه های برتر هم استفاده کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۸,۹۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۱,۰۳۵ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۵۰۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۴۱۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۱۶۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۹۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۷۲۸ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۴۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۴۱۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close