زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی از دوستان ارشد و دکترا هوش مصنوعی برای تقویت ریاضیات

ارسال:

Bahar-AI پرسیده:

راهنمایی از دوستان ارشد و دکترا هوش مصنوعی برای تقویت ریاضیات

سلام
من ترم ۲ هستم.می خوام ریاضی به خصوص آمار و احتمال را قوی کنم..ریاضی ام در حد معمولی است
به نظر شما چه کتاب ریاضی بخونم که به رشته ما مربوط باشه
استاد به ما گفت که سر کلاس دانشگاه ها دیگه بشینیم..به خصوص دروس ریاضی
استاد ها مشکلی با این موضوع ندارند
مثلا دانشگاه امیر کبیر یا تهران-خواجه نصیر-الزهرا..
شریف رو که می دونم امکان ورودش هم نیستWink..بقیه هم
ممنونم می شم راهنمایی کنید
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

blackhalo1989 پاسخ داده:

راهنمایی از دوستان ارشد و دکترا هوش مصنوعی

کورس های دانشگاه های خارجی هم موجوده. برای جبر خطی دانشگاه ام آی تی فیلم استرانگ رو گذاشته که اگه مبتدی هستید تو جبر خطی عالیه. برای آمار احتمال هم فیلم های استنفورد موجوده گرچه ممکنه فرآیند تصادفی بیشتر به دردتون بخوره تا آمار و احتمال (که پیش نیاز فرآیند آمار و احتماله)

۰
ارسال:

نگین ارشد پاسخ داده:

کتاب ریاضیات مهندسی خیلی می تواند مفید باشد از هر نویسنده ای هم زیاد فرق ندارد. من که هنوزم استفاده میکنم.
فکر نمی کنم امکان شرکت در کلاس های دانشگاههای دیگر باشد

۰
ارسال:

equilibrium پاسخ داده:

فکر نمیکنم کتب ریاضی بتونه مستقیما خواسته شما رو برآورده کنه (از دیدگاه کاربردی بودن برای رشته و احتمالا موضوع پایان نامه)؛
بنظرم شاید بهتر باشه به جای تمرکز روی یه کتاب ریاضی، روی یادگیری ماشین وقت بزارید؛ اگر جایی از مباحث ریاضیش رو ضعف داشتید میتونید به یه مرجع مراجعه کنید (البته خیلی اوقات با یه سرچ ساده هم میشه همون خروجی کتاب مرجع رو گرفت)؛

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۵۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۰۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۲۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۷۷۱ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۶۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۹۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۷۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۹۹ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۹۱۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close