زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه نویسی برای آرایه

ارسال:

jafarir پرسیده:

Photo برنامه نویسی برای آرایه

سلام
می خوام یه برنامه بنویسم که یه آرایه ی n*n بگیره تو ورودی که پیچیدگی زمانیش O(n^2) که همه ی عددهاش ۰ یا ۱ باشه ،و بگه بزرگترین مربعی که همش ۱ باشه ، و تو خروجی بده

البته راجع به اینکه تو خروجی بتونه این جوابو بده به نظرم میشه با مقایسه ی درایه ها ی ۰۰ بعد ۱۰ و... همینجوری بیایم تا پایین بشه این مربع رو شناسایی کرد ، میشه سطری هم این مقایسه رو داشت ،البته با ضرب هم فکر کردم بشه ولی اونم در نهایت نیاز به مقایسه داره ، خلاصه منی که الگوریتم و خوندم الان نمی دونم این الگوریتم و با این پیچیدگی چطور میشه بدست آورد؟
ممنون میشم دوستان کمک بدن واسه این الگوریتمSmile

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

jafarir پاسخ داده:

برنامه نویسی برای آرایه

اساتید !!!
کسی نظری راجع به این الگوریتم نداره؟

۰
ارسال:

jafarir پاسخ داده:

برنامه نویسی برای آرایه

دوستان یه بار عکسو میزارمHuh
[تصویر:  153167_1_1379086621.jpg]

من می خوام برای سوال زیر برنامه شو بنویسم ولی الگوریتمشو نمی دونم درسته یا نه
فکر میکننم برای بدست آوردن بزرگترین مربه با اعداد ۱ راه مقایسه رو بشه امتحان کرد ، یعی یا بصورت سطری یا ستونی درایه درایه حرکت کنیم بریم تا برسیم به آخرین ستون یا سطر ببنیم اگه ۰ هست که هیچی یکی بریم جلو اگه ۱ بود سطر و ستونشو تو یه /ارایه ی کمکی می ریزیم
بعد آخر سر آرایه کمکی که بزرگترین سطرش با بزرگترین سطونش برابر بود را به عنوان بزرگترین آرایه با اعداد ۱ می بریم خروجی
حالا اگه عدد بزرگترین سطر با بزرگترین ستون یکی نبود اینقدر از عدد بزرگه کم می کنیم تا برابر بشن.
البته فکر کنم الگوریتمم ایراد داره ، مشکل بعدیم هم اینه که دقیق نمی دونم چطور اینو با سی یا سی پلاس پیاده سازی کنم ، من فقط ۱ روز وقت دارم به جواب برسم واسه همین گفتم بیام از شما اساتید بپرسم که زوتر به نتیجه برسم.

ارسال:

nazaninzahra2 پاسخ داده:

RE: برنامه نویسی برای آرایه

(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ)jafarir نوشته شده توسط:  دوستان یه بار عکسو میزارمHuh
[تصویر:  153176_1_1379086621.jpg]

من می خوام برای سوال زیر برنامه شو بنویسم ولی الگوریتمشو نمی دونم درسته یا نه
فکر میکننم برای بدست آوردن بزرگترین مربه با اعداد ۱ راه مقایسه رو بشه امتحان کرد ، یعی یا بصورت سطری یا ستونی درایه درایه حرکت کنیم بریم تا برسیم به آخرین ستون یا سطر ببنیم اگه ۰ هست که هیچی یکی بریم جلو اگه ۱ بود سطر و ستونشو تو یه /ارایه ی کمکی می ریزیم
بعد آخر سر آرایه کمکی که بزرگترین سطرش با بزرگترین سطونش برابر بود را به عنوان بزرگترین آرایه با اعداد ۱ می بریم خروجی
حالا اگه عدد بزرگترین سطر با بزرگترین ستون یکی نبود اینقدر از عدد بزرگه کم می کنیم تا برابر بشن.
البته فکر کنم الگوریتمم ایراد داره ، مشکل بعدیم هم اینه که دقیق نمی دونم چطور اینو با سی یا سی پلاس پیاده سازی کنم ، من فقط ۱ روز وقت دارم به جواب برسم واسه همین گفتم بیام از شما اساتید بپرسم که زوتر به نتیجه برسم.

سلام
اینم حلش

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۴۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۶۳۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۴۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۳۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۱۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close