زمان کنونی: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۸۱
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۷ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  .......نرم افزار ناظمی انتشارات جلوه رو بنا ب توصیه دوستم گذاشتم واسه آخرا و جمع بندی --- --چطوره بنظرت؟

منم همینکارو میکنم احتمالا. فکر خوبیه.

این انتشارات حرکت نو (پارسه) اینهمه کتاباش گرونه ، نمیاد یه ذره چسب بیشتر به این کتاباش بزنه.
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , sara_sb92
ارسال: #۱۸۲
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  من پرسمن سالخورده رو خوندم ......خوب بود ----- ی خلاصه سامرویللم خوندم ------ این ترو هم نرم۲ دارم رفرنس پرسمنه و توکلاس ی دوره میشه فصول ۱۲-۲۲ و همینطور واسه کوئیزا و امتحاناش .......نرم افزار ناظمی انتشارات جلوه رو بنا ب توصیه دوستم گذاشتم واسه آخرا و جمع بندی --- --چطوره بنظرت؟

اگه اینجوری باشه که عالیه...مقسمی رو بهم بیاری کنارش بهترم میشه...چون بعضی جاهارو ناظمی ناقص گفته...
اما واسه کسی مثه خودم که پرسمنو نخونده من اول خوندنشو توصیه نمی کنم!کلا کتابای مرجع یه مشکل اساسی دارن و من اسمشو گذاشتم غرق شدن!
آدم اول میگه می رم یه تنی به آب می زنم حسابی هم شناگر خوبی میشم!اما اگه غفلت کنه سریع غرق میشه!
و خب اگه غفلت نکنه خب بالطبع مرجع عالیه!(در کل مرجع باعث میشه آدم در دریایی از اطلاعات غوطه ور بشه،اما اگه قبلش مباحث مهم رو از یک کتاب خلاصه آدم بخونه مرجع خونیش با مدیریت بهتری خواهد بود و بهروری هم بهتر میشه!)
ولی من در این مورد ریسک نکردم!

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , white bird , sara_sb92
ارسال: #۱۸۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
سلام بچه ها
یه مساله ای فکرمو در مورد مهندسی نرم افزار خیلی عذاب میده Huh ویرایش پنجم کتاب پرسمن رو که من دارم می خونم بعضی مباحثش تو ویرایش هفتم حذف شده(مثلا مفاهیم مدیریت پروژه) یا مطالب جدیدی در ویرایش ۷ (مثلا agile development) هست که در ویرایش پنجم نیست. بنظرتون همه ی مطالب رو باید خوند؟!!
۳
۰
ارسال: #۱۸۴
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
یه مساله ای فکرمو در مورد مهندسی نرم افزار خیلی عذاب میده Huh ویرایش پنجم کتاب پرسمن رو که من دارم می خونم بعضی مباحثش تو ویرایش هفتم حذف شده(مثلا مفاهیم مدیریت پروژه) یا مطالب جدیدی در ویرایش ۷ (مثلا agile development) هست که در ویرایش پنجم نیست. بنظرتون همه ی مطالب رو باید خوند؟!!

فک کنم ویرایش ۵ , ۷ هردو معیاره کنکوره اگه اشتباه نکنم --- همشو بخون بنظرم

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , alireza.ghp , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۱۸۵
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  نرم افزار ک خیلی جیگرهههههههههه :دی

دقیقاً جیگره!!!! Big Grin Heart البته این قلبه! ولی اون همون جیگره!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۱
ارسال: #۱۸۶
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  نرم افزار ک خیلی جیگرهههههههههه :دی

دقیقاً جیگره!!!! Big Grin Heart البته این قلبه! ولی اون همون جیگره!

ی کبابی راه انداختیا ........ ی نیم کیلو خوش گوشت و چربی بزن تنگش شام مارو مهمون کن با دوغو نون گرم ترجیحا --- دونگمم میدماااا Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , sara_sb92 , mohandes-abedi
ارسال: #۱۸۷
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
سلام بچه ها...خوبین؟من امروز درس نخوندم حتی یک کلمهAngel
عوضش تا دلتون بخاد کلی بهم خوش گذشت...دلم جنگل و رودخونه میخاست خیلی وقت بود که تفریح درست و حسابی نکرده بودم...جاتون خالی یه موقعیتی پیش اومد و با یه توری که همکلاسی ها هماهنگ کرده بودند رفتیم چالوس...
جای همتون آب بازی تو رودخونه ی سرد کنار آتیش خالی...الانم کلی با روحیه برگشتم کتاب ها رو تیکه تیکه کنمBig GrinTongue

I definitely will win
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , آرتا , maryam.raz , MS.rezvan , white bird , شاپری , sara_sb92 , mohammadali1990 , ADELZX
ارسال: #۱۸۸
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
وای بحثه داغه مهندسی نرم افزار!!!!!!! من هیچ کتاب مرجعی براش نخوندم!!! پارسال ۲ تا کتاب کنکوری خوندم براش
یکیش کتاب پارسه بود که پیشنهاد میکنم اصلاً ورق هم نزنید! خیلی مزخرف و چرت نوشتن! واه واه.... یادم افتاد
من چه عذابی کشیدم سر این کتاب! هر چی هم قبلاً از مهندسی نرم افزار می دونستم یادم رفت با خوندنش!
امسال مال مدرسان رو می خونم نسبتاً بهتره....
ولی پارسال با اینکه هیچ کتاب مرجعی نخونده بودم از ۶ تا سوال به جرات میگم ۴تاشو درست جواب داده بودم.
کتابای مرجع خیلی وقت گیره ذهن آدمم آشفته می کنه!!
یه نگاه به سوالات بندازید می بینید واقعاً درس ساده ای هست! نیازی نیست این همه براش وقت بزارید و کتبای مرجع بخونید! حداقل من که تجربه ام اینه!
هیچ کتاب مرجعی نخوندم ولی تو آزمونای آزمایشی و کنکور تست کردم که سه چهار تا رو درست جواب میدم!!
تازه جالب اینجاست این آقای علیرضا تفاوت ویرایش پنجم و هفتم رو هم پیدا کرده!!! به نظر من مثلاً در مورد همین متدولوژی agile یه سرچ تو اینترنت بکنی و یکم مطالب در موردش بخونی واسه کنکورش هم کافیه!!!! Big Grin
یاد جوونیای خودم افتادم! من پارسال که واسه کنکور می خوندم کارم شده بود اینکه واسه تست های مشابه تو کتابای متفاوت گزینه های متفاوت می دیدم!! جالب اینجا بود بعضی کتابا تو متن درس هم توضیح های متفاوت می دادن و ....
کچلم کرده بودن ایناااا....
دیگه دنبال یه کتاب سوم می گشتم که هر چی اون نوشته باشه اونو بخونم Big Grin
خوندن کتاب مرجع این سردرگمی ها رو نداره....
موفق باشید همگی...

منم تفریح مو خام!!!! Smile
یواش تیکه تیکه کن! تیکه هاش سال دیگه لازمت میشه! Big Grin
شوخی کردم تیکه تیکه کن بره ه ه ایشاالااا دیگه لازمت نمیشه

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۸۹
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  رفتیم چالوس...
جای همتون آب بازی تو رودخونه ی سرد کنار آتیش خالی...الانم کلی با روحیه برگشتم کتاب ها رو تیکه تیکه کنمBig GrinTongue
نامرد دلم خواست Undecided
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۹۰
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
این چرا لبخند زد؟ Smile
من ناراحت بودم! Sad اینجوری بودم!

خدایا!!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۹۱
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام
کسی کتاب آهو ترجمه دکتر کاظم فولادی و خونده؟
براکامپایلر

توجه
اسم کاظم فولادی حتی توی تالار یک بار هم نیومده چه برسه که بحث شده باشه پس پست تکراری نیست
آخخخخه چرا هیچکی جواب نمیدهAngry
نه خداییش انصافهHuh
حداقل بگین نخوندیم خبرنداریم تکلیف آدم با خودش روشن بشه

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۹۲
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  استاد گفت: به لبه پرتگاه بیایید
آن ها گفتند: می ترسیم
او گفت: به لبه پرتگاه بیایید
آن ها آمدند
آن ها را هل داد و آن ها پرواز کردند...

ببخشید این استاده دیوانه بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه باید ازش درس بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟ من موندم بخدا !!!!!!!!!! HuhHuhHuh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , MS.rezvan , mohammadali1990 , ADELZX
ارسال: #۱۹۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
یه قانون بزارید اونایی که میرن تفریح می کنن نیان بگن Sad جوون مردم چه گناهی کرده؟ دلش خون بشه؟!
منم امروز خیلی کم خوندم!! البته نرفته بودم تو دشت و صحرا! داشتم کد می زدم!!!
اونایی که ترکوندن امروز الان دارن شام می خورن!

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  استاد گفت: به لبه پرتگاه بیایید
آن ها گفتند: می ترسیم
او گفت: به لبه پرتگاه بیایید
آن ها آمدند
آن ها را هل داد و آن ها پرواز کردند...

ببخشید این استاده دیوانه بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نه باید ازش درس بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟ من موندم بخدا !!!!!!!!!! HuhHuhHuh

وااااااو!!!! مای گاد!!!! Big Grin تا اینجا رو گرفتی؟
واقعاً به نکته ی زیبای این متن پی نبردی؟؟!!! خلاصه شده اش میگه که آقا جون نترس!!!! تو برو لبه پرتگاه پرواز کن! بقیه اش با خدا Big Grin
ایشالا که یه معجزه ای میشه!!
دوستان امضای زیبای من زیر سوال رفت! و از اونجایی که دخترا لوسن!!! Big Grin منم الان مثل اون آقایی که دیروز پریروز قهر کرده بودن قهر می کنم!
فقط خواهش میکنم تنهام نزارید!!!! Big Grin یکم منت کشی کنید من برگردم! خواهش می کنم!
فکر هم نکنید من معتاد شدمااااااااConfused اصلاً!!!!!!

خدایا!!!
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۹۴
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  رفتیم چالوس...
نامرد دلم خواست Undecided

خب از قصد گفتم که شب و روزتون رو کنکور نکنید...تفریح هم لازمه...من مطمئنم که قبولم میخونم ولی نه اینکه خود کشی کنم ...
این جمعه فرصت خوبیه که با دوستاتون برید پارک یا بیرون...منم به جای جمعه امروز رفتمBig Grin

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , آرتا , شاپری , sara_sb92 , mohammadali1990 , ADELZX
ارسال: #۱۹۵
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  درود دوستان. من اومدم Big Grin
سلام
خوشحالم که برگشتیدSmile

یه صبح تا شب نبودم چهارصفحه پیشروی Big Grin

من هر وقت واسه درسی به مشکل برمیخورم به خودم میگم حق نداری بیای مانشت !
اینقدر سر مسائل سیستم عامل فصل همزمانی ها و سمافور ها اشکال دارم که نگوووو از مقسمی خوندم اول بعد پوران موسوی Sad یکم فهمیدم ولی خب تازه فهمیدم یعنی چی!!
نتونستم دیگه تحمل کنم نیام اعتیادم در حد خیلی زیادBig Grin

(۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  خب از قصد گفتم که شب و روزتون رو کنکور نکنید...تفریح هم لازمه...من مطمئنم که قبولم میخونم ولی نه اینکه خود کشی کنم ...
یه نکته بگم حتی اگر کسی بخواد شب و روزش کنکور باشه و درس یه جاهایی هنگ میکنه!! بعد هی پیش خودش میگه وای چرا هیچی نمیفهمم ... هی استرس میگیره ... استراحت خوبی نمیکنه و استرس و فشارش بیشتر میشه!!

پس نتیجه اخلاقی حداقل هفته ای یا دو هفته ای استراحت خوبی به ذهنتون بدید Smile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , asusx59sr , شاپری , mohammadali1990 , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۵۶۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۵۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۸,۷۵۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۸۸۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۱۲۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۹۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۳,۲۱۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۷,۳۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۹۲۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close