تالار گفتمان مانشت
ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - mohrez7002@gmail.com - 05 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ

این فایل رو مطالعه کنید نتیجه خوبی میگیریدHeartWinkWinkWinkWink

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - آرزو۶۴ - ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ

تکمیل ظرفیت :تراز من هوش مصنوعی ۶۱۱۹ شده .تکمیل ظرفییت کجا قبول میشم؟نرم افزار شبستر امتحان دادم ترازم ۵۰۳۸ شده.

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - nima_asef - 05 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

سلام
من مجموعه کامپیوتر امتحان دادم تراز هام اینه
نرم افزار ۵۱۵۵
معماری ۵۲۶۷
هوش مصنوعی ۶۰۴۸
بنظرتون کجا رو بزنم که قبول بشم رشته زیاد مهم نیست فقط میخام قبول بشم

مال کدوم شهرین؟ شخر مهم نیست براتون؟
هوش کرمان و بوشهر احتمال قبولیتون خیلی بالاست
نرم ومعماریم چند تا شهرو انتخاب کنین مثل کردستان... گرمی..میگن بد نیست.. میشه قبول شد
باز بچه ها راهنمایی کنن
نظر شخصی من بود

شاپری جان ممنون اما اینجاها که گفتی خیلی دوره من از اصفهان هستم
هوش قزوین نمیارم؟

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)nima_asef نوشته شده توسط:  سلام
نرم افزار ۵۱۵۵
معماری ۵۲۶۷
هوش مصنوعی ۶۰۴۸

نرم ومعماریم چند تا شهرو انتخاب کنین مثل کردستان... گرمی..میگن بد نیست.. میشه قبول شد
باز بچه ها راهنمایی کنن
نظر شخصی من بود

هوش قزوین نمیارم؟ بویین زهرا وچطور
یا ساوه و اراک تو نرم افزار؟
کسی نمیدونخ علوم تحقیقات تهران تو گرایش هوش سر تکمیل تا چه ترازی میگیره؟؟؟ ۶۹۰۰؟؟ ۶۵۰۰؟؟؟

توی تکمیل اولویت با چیه؟؟؟ مثل لیسانس با شهر اوله؟
تورو خدا جواب بدین؟
Sad

بچه ها هوش مصنوعی اصلا رشته خوبی هست؟

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - آرزو۶۴ - ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

منم نرم افزار شبستر ۵۰۳۸ شدم.هوش ۶۱۱۹ .به نظرتون قبول میشم؟؟کجا رو بزنم؟؟

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - mansuri-65 - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

نام رشته : مهندسی نرم افزار
نام واحد انتخابی : فردوس
نمره آخرین نفرانتخاب اول : ۵۸۵۶

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - zahra_sadeghi - 06 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

من یکی از دوستام ترازش ۵۲۰۰ هوش شده و ۴۹۹۵ نرم افزار,انتخاب اولش نجف آباد بوده به نظرتون اگه انتخاب اولش هوش بویین زهرا باشه خوبه؟
کمک کنید لطفا...

RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - شاپری - ۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)nima_asef نوشته شده توسط:  سلام
نرم افزار ۵۱۵۵
معماری ۵۲۶۷
هوش مصنوعی ۶۰۴۸

باز بچه ها راهنمایی کنن
نظر شخصی من بود

هوش قزوین نمیارم؟

[quote='شاپری' pid='131923' dateline='1348603694']
[quote='nima_asef' pid='131911' dateline='1348602490']

کرمان از شما خیلی دوره؟
منم ترازم جالب نیست.. اما کرمان وبوشهر دیگه خیلی برام دوره.. نمیزنم Sad اگه نزدیک بود حتما میزدم
تراز هوشتون خوبه
بعضیا میگن ترازای بالای ۶۰۰۰ قبولن
قزوین و بوئین زهرا هم حتما بزنین... ایشالا قبولین
جایی که حتما میتونین برید رو بزنین. علوم تحقیقاتایی که تازه تاسیسن رو هم انتخاب کنید
الکی نزنین بعد اگه قبول شدید ، نتونید برید.. چون ممکنه نیمسال دوم هم بخواد بگیره و کسایی که قبلا قبول شدن نتونن توش شرکت کنن.....
دوست من با رتبه ۳۵۰ قزوین (نرم افزار) نیمسال دوم بهش زنگ زدن نرم قبول شدی..پس اصلا ناامید نباشین.!
معماری و نرم افزارم حتما از شهرای اطرافتون انتخاب کنید..امکان قبولی هست...Blushایشالا هممون قبولیم
شیرینی فراموش نشه

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - golrokh - 06 مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

سلام کسی هست اولویت دانشگاهها رو به ترتیب بدونه؟؟؟
از نظر سطح علمی و دانشگاه توی رشته هوش نرم و سخت

RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - happyfeat - 06 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)golrokh نوشته شده توسط:  سلام کسی هست اولویت دانشگاهها رو به ترتیب بدونه؟؟؟
از نظر سطح علمی و دانشگاه توی رشته هوش نرم و سخت

یعنی شما حاضر هستین اگه سطح دانشگاه بوشهر بالاتر از قزوین باشه برین بوشهر درس بخونید ؟!
چرا اینقدر سختش می کنید . بر اساس تراز و علاقه ای که دارید و دوری و نزدیکی واحد ها انتخاب کنید . شهر ها و واحد های عجیب غریبی که برامون باز نکردن برای هوش و معماری.به نظر من دانشگاه هایی که برای هوش باز کردن و نزدیک تهران هستن اول قزوین بعدش هم بوئین زهرا خوبه . ما بقی هم که اون سر دنیاست ExclamationExclamation . حالا نرم یکم تنوع بیشتتری دارهBig Grin

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - marjan_s - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام من رشته مهندسی نرم کرمان امتحان دادم رتبم ۱۳۷ و ترازم ۵۴۶۱ رتبه اخرین نفر قبولی ۲۶ وترازشم ۶۳۲۰ است من میخواهم این هارو انتخاب کنم لطفآ به من بگویید شانس قبولی دارم

سیرجان-بافت-زاهدان-میبد-پردیس یزد-پردیس هرمزگان-بین الملل کیش- بین الملل قشم

ایا بومی گزینی تآثیر دارد

RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - marmar_khanoom - 07 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mohrez7002@gmail.com نوشته شده توسط:  این فایل رو مطالعه کنید نتیجه خوبی میگیریدHeartWinkWinkWinkWink

این ترازها مال چه سالیه؟
خیلی خوب بود.مرسی

ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - mehdi67ma - 07 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ

دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی
معماری یزد یا کرمان قبول میشم؟

RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - salehi57 - 07 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی
منم ۵۶۹۵ معماری هستم منم یزد و کرمان زدم یعنی میشه قبول شد لطفا هر دوتامونو کمک کنید؟Blush

RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - soheiy - 07 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ ب.ظ)salehi57 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان با تراز ۵۹۱۰ معماری کامپیوتر چند درصد امیدی به قبولی هستش؟؟ خواهشن جواب بدید . مرسی
منم ۵۶۹۵ معماری هستم منم یزد و کرمان زدم یعنی میشه قبول شد لطفا هر دوتامونو کمک کنید؟Blush
/
Angel

RE: ترازهای آخرین نفر قبولی در رشته/شهر ، در کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ - nima_asef - 08 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)nima_asef نوشته شده توسط:  سلام
نرم افزار ۵۱۵۵
معماری ۵۲۶۷
هوش مصنوعی ۶۰۴۸

باز بچه ها راهنمایی کنن
نظر شخصی من بود

هوش قزوین نمیارم؟

[quote='شاپری' pid='131923' dateline='1348603694']
[quote='nima_asef' pid='131911' dateline='1348602490']

کرمان از شما خیلی دوره؟
منم ترازم جالب نیست.. اما کرمان وبوشهر دیگه خیلی برام دوره.. نمیزنم Sad اگه نزدیک بود حتما میزدم
تراز هوشتون خوبه
بعضیا میگن ترازای بالای ۶۰۰۰ قبولن
قزوین و بوئین زهرا هم حتما بزنین... ایشالا قبولین
جایی که حتما میتونین برید رو بزنین. علوم تحقیقاتایی که تازه تاسیسن رو هم انتخاب کنید
الکی نزنین بعد اگه قبول شدید ، نتونید برید.. چون ممکنه نیمسال دوم هم بخواد بگیره و کسایی که قبلا قبول شدن نتونن توش شرکت کنن.....
دوست من با رتبه ۳۵۰ قزوین (نرم افزار) نیمسال دوم بهش زنگ زدن نرم قبول شدی..پس اصلا ناامید نباشین.!
معماری و نرم افزارم حتما از شهرای اطرافتون انتخاب کنید..امکان قبولی هست...Blushایشالا هممون قبولیم
شیرینی فراموش نشه

شاپری جان کرمان ۶۶۰ کیلومتر راهه اما کلا مشکل اینجاست که ترازهای شهر ها معلوم نیست
یعنی بو شهرو نزنم به خیال اینکه بهمن دوباره اعلام میکنن؟ نمیشه ریسک کرد. بوشهرم ۵۸۰ کیلو متره زیاد دور نیست
خیلی سخته ادم گیج میشه
اینطوری انتخاب کنم بنظرت خوبه
نرم پردیس علوم ت اصفهان
نرم پ ع البرز
نرم پ ع دماوند
نرم پ ع یزد
نرم بویین زهرا
هوش قزوین
هوش بویین زهرا
نرم خمین
هوش بوشهر
هوش کرمان