تالار گفتمان مانشت
خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - نسخه‌ی قابل چاپ

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - Potential - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ب.ظ

سلام بچه ها

من ۲ مشکل برام پیش اومده، ممنون میشم اگه راه حلی دارید، مطرح کنید

مشکل۱:

من به مدت ۱ ماه بود که لپ تاپ م رو Shut Down نمیکردم و Hibernate میکردم .

بعد از اون برای اولین بار خواستم shut down کنم، دیگه نشد! الآن صبر میکنم لپ تاپ شارژش تموم شه یا با دکمه پاور خاموش میکنم!

اینترنت رو جستجو کردم و راه حل هایی که دیدم رو انجام دادم ولی مشکل همچنان باقی است.

لطفا اگر تجربه ای مشابه داشتید، و راه حلی برایش یافتید، کمک کنید.

و اینکه دلیل این مشکل چیست؟ هایبرنیت کردن! ویروسی شدن!

................................................................................​................................................................................​...................
مشکل ۲:

آفیس ۲۰۱۰ م رو من قبلا active کرده بودم و به مدت ۱ سال به خوبی و خوشی ازش استفاده میکردم Smile ... ولی اکنون بعد از گذشت ۵ دقیقه استفاده هنگ میکنه و مجبورم برنامه را ببندم! ( البته اون بالا مینویسه Activation Failed )
و چون از طرفی این مشکلات برای من در بحرانی ترین زمان ممکن افتاده Sad ( در عرض ۱ هفته باید ۳ تحقیق رو انجام بدم و تایپ کنم) خواستم که کلا اینو uninstal کنم و دوباره نصب کنم! unistal که نمیشد هیچ، الآن که با کلی کلنجار کردن قبول کرده unistal کنه! میگه که :

"the language of this installation package is not supported by your system"
و الآن دیگه نه میشه آفیس دیگه ای نصب کرد ! نه حتی اون ۵ دقیقه رو میشه استفاده کرد!

خلاصه!

نیازمند یاری شما هستم

RE: خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - a.hooshmand - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

برای پاک کردن آفیس ببین این بسته میکروسافت کارت را راه نمی اندازد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - Potential - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

ممنونم

با اینکه همه application ها بسته است ... میگه : please close the applications and try again

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - a.hooshmand - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ

اینجا را ببین خود ماکروسافت ۴ روش راگفته این روش ۲ بود Big Grin
حالا برو روش ۳ اگه جواب نداد به روش ۴ که حذف دستی هست برBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - Potential - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ

مرسی از لطفتون ... همه رو امتحان میکنم ... ببینم چی میشه Smile

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - farazin - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

شما رم های لپ تاپتون و در بیارین جاهاشونو عوض کنین

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - Xilinx - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

اونطور که من فهمیدم بیش از یک ساله که ویندوز سیستم عوض نشده...
لپ تاب خود من تا همین یکی دو هفته پیش انواع مشکلات رو داشت که میدونستم با عوض کردن ویندوز یا ریکاوری کردن درست میشه...و همین کار رو هم کردم...اگه حدسم درسته شما هم همین کار رو کنید...واسه مشکل خاموش شدن هم...اگه لپ تاپتون مک باشه فکر میکنم همونطوری که دوستمون گفتن مشکل از رم (رم ها)ست...اگه با تعویض جا درست نشد احتمالا نیم سوز شدن...پیشنهاد من اینه که ریکاوری کنید...بعد اگه درست نشد بفکر کارای دیگه باشید.

خاموش نشدن لپ تاپ + مشکل با آفیس - Potential - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ

بله. ۱ سال میشد همین ویندوز رو استفاده میکردم ... چون مشکلات پیچیده شده بود و هیچ راه حلی جواب نداد، همین راه حل شما رو انجام دادم ....

و الآن خیلی خوب کار میکنه ، خاموش میشه و ...

خیلی متشکر از توجه همه دوستان Smile