تالار گفتمان مانشت
سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - ف.ش - ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ

[attachment=5143]

گرایش های علوم کامپیوتر :

سیستم های کامپیوتری
سیستم های هوشمند
بیوانفورماتیک
رمزنگاری
هندسه محاسباتی
نظریه محاسبات
محاسبات علمی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - ف.ش - ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ

اگر بقیه هم لینک منابع دروسشون رو بگذارن خیلی عالی میشه.

با تشکر

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - mobintmu - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ

مگه علوم کامپیوتر ارشد گرایش رمز نگاری داره ؟

RE: سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - ف.ش - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ)mobintmu نوشته شده توسط:  مگه علوم کامپیوتر ارشد گرایش رمز نگاری داره ؟
بله.

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - Nil Lu - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

بچه ها ببخشید برای هرکدوم از این گرایشها ضریب دروس برای کنکور ارشد متفاوته؟
میشه ضریبها رو هم قرار بدید؟ من دارم کم کم آماده ی کنکور میشم میخوام از الان بدونم ضریب درسها برای گرایشها به چه صورته که روشون تمرکز کنم متناسب با رشته ای که میخوام

RE: سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - ف.ش - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ)Nil Lu نوشته شده توسط:  بچه ها ببخشید برای هرکدوم از این گرایشها ضریب دروس برای کنکور ارشد متفاوته؟
میشه ضریبها رو هم قرار بدید؟ من دارم کم کم آماده ی کنکور میشم میخوام از الان بدونم ضریب درسها برای گرایشها به چه صورته که روشون تمرکز کنم متناسب با رشته ای که میخوام
اینها سرفصل دروس مقطع کارشناسی ارشده نه سرفصل دروس کنکور!
سرفصل دروس کنکور رو میتونید در قسمتهای مربوط به کنکور کارشناسی ارشد انجمن پیدا کنید.

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - mobintmu - 27 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ

خب کجاها ارائه می دنش ؟

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - dasthayekhaly - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

برنامه های آموزشی مصوب شورای برنامه ریزی آموزش عالی

سرفصل دروس همه رشته ها رو میتونید ببینید

RE: سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - mobintmu - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ

طبق همین لیستی که دادید نه رمز نگاری داره نه بیونفورماتیک !
علوم پایه -> علوم کامپیوتر -> ارشد نا پیوسته

RE: سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - ف.ش - ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mobintmu نوشته شده توسط:  طبق همین لیستی که دادید نه رمز نگاری داره نه بیونفورماتیک !
بله درسته، خوب هر دانشگاهی واسه خودش یه سرفصل داره Big Grin

RE: سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - mobintmu - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)A.A نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)mobintmu نوشته شده توسط:  طبق همین لیستی که دادید نه رمز نگاری داره نه بیونفورماتیک !
بله درسته، خوب هر دانشگاهی واسه خودش یه سرفصل داره Big Grin

مشکل اینکه تو دفترچه ی انتخاب رشته امسال هم نداشت Undecided

سرفصل دروس کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر - hosseinkhani - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ق.ظ

دوستان کسی میدونه مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و علوم کامپیوتر گرایش سیستم های هوشمند دقیقا چه فرقی دارند؟؟