تالار گفتمان مانشت
بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - aatwo - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه چه کتابیه که بدرده رشته کامپیوتر بخوره؟؟؟

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - esi - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ

واسه خوندن و یادگیری فقط و فقط و فقط اروین کریزیگ ، واقعا مفهومیه و پایه ای . خیلی سطح بالا. وقتی من می خوندم احساس می کردم واقعا دارم یه کتاب دانشگاهی در حد MIT میخونم !!! همه مسائل و فرمول ها با اثبات گفته شده ، واقعا هیچ چیزی رو نپیچونده. تمریناتشم عالیه. بخون ضرر نمی کنی.
واسه تست هم من مدرسان شریف رو خوندنم ، خلاصه که عرض کنم خیلی خلاصه اما واسه کنکور خوبه(روش کنکور یعنی مهم این نیست که یاد گرفتی یا نه فقط تست بزنی حله !!!!!!!!!!)

RE: بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - aatwo - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  واسه خوندن و یادگیری فقط و فقط و فقط اروین کریزیگ ، واقعا مفهومیه و پایه ای . خیلی سطح بالا. وقتی من می خوندم احساس می کردم واقعا دارم یه کتاب دانشگاهی در حد MIT میخونم !!! همه مسائل و فرمول ها با اثبات گفته شده ، واقعا هیچ چیزی رو نپیچونده. تمریناتشم عالیه. بخون ضرر نمی کنی.
واسه تست هم من مدرسان شریف رو خوندنم ، خلاصه که عرض کنم خیلی خلاصه اما واسه کنکور خوبه(روش کنکور یعنی مهم این نیست که یاد گرفتی یا نه فقط تست بزنی حله !!!!!!!!!!)

آیا اینکه سطح بالا گفته برای کسی که خیلی ضعف داشته باشه مناسبه و میتونه بصورت پایه ایی یاد بگیره

RE: بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - aatwo - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اگه ریاضی تون ضعیفه باید اول مباحثی از ریاضی ۱ و۲ و معادلات دیفرانسیل را در حد مرور بخونید بعد شروع کنید.
مباحثی مثل: مشتق، حدو پیوستگی،انتگرال، سریها،مشتقات جزئی و نحوه مشتقگیری جزئی ، حل معادلات دیفرانسیل درجه اول و درجه دوم خطی
اگه از کتابی که دوستمون گفتند شروع کنید اولش معادلات دیفرانسیل را داره.
البته کتاب Kreysigبرای همه خوب نیست.اصولا" در هر درسی دو جور خوندن داریم:
۱- خوندن باعلاقه و کنجکاوی
۲- خوندن فقط برای یادگیری در حد حل مشکل کنکور
اگه از نوع دومی هستید کتاب فوق الذکر با طول و تفصیلاتش (اثبات قضایا و مثالهای کاربردی در علوم و مهندسی)براتون توصیه نمیشه.

پس شما اون کتاب رو یری یادگری اصولی با داشتن پایه ایی نچندان مناسب توصیه می کنید؟

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - Bache Mosbat - 25 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ

به نظر من کتاب شیدفر جلد بنفش رو بخونین . البته به درد کنکور و اینا نمی خوره ولی برای کسی که ریاضی مهندسی بلد نیست خیلی خوبه .
اگه با انگلیسی خوندن مشکلی ندارین برای حل تمرین هم کتاب اونیل.

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - Instrument - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

سلام این لینک کتاب شیدفر است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم مفید واقع بشه

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - mohsen_4050 - 31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ

سلام
کتاب ریاضی مهندسی مدرسان بهتره یا پارسه؟؟؟؟؟

لطفاً راهنماییم کنید، ممنون

سلام

RE: بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - Shiny_Star - 31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  سلام

سلام

سلام
به نظرم کتاب کریمی از همه بهتره

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - asalakjoon - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان من می خوام ریاضیم رو قوی کنم، از اول ازش فرار کردم تو دانشگاه هم می خوندم با ۱۲و ۱۳ ، این ۲۰ واحد ریاضی رو پاس کردم اما کوتاه مدت تو ذهنم موند الان می خوام یه چندتا کتاب خوب معرفی کنید، از پایه، ریاضی ۱ و ۲ و مهندسی واسه کنکور و آزمون های استخدامی

RE: بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - ana_ana - 17 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۹ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)Shiny_Star نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  سلام

سلام

سلام
به نظرم کتاب کریمی از همه بهتره

میشه بگین ماله چه انتشاراتی هست؟؟!

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - yasinashk - 05 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ

کتاب نیکوکار بده ؟!

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - cpt.mazi - 07 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ب.ظ

به نظر من بهترین کتاب یادگرفتن ریاضی مهندسی واسه کنکور کتاب ریاضی مهندسی انشارات مدرسان شریفه(حسین نامی).
هم خلاصس هم کامله!!
من خودم کتاب شیدفر و کتاب ریاضی مهندسی پوران پژوهشو خوندم ولی زیاد بدردم نخوردن.
از بین همه ی کتابای ریاضی مهندسی که من دیدم مدرسان بهترین بوده...

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - csharpisatechnology - 29 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ق.ظ

من از یه دکتری پرسیدم گفت کریمی تضمین کننده ی ریاضی مهندسی هست

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - jafarir - 29 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از این لینکی که گذاشتین که نمی شه چیزی دانلود کرد؟؟؟

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه - teacherpc - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ

دوستان نظرات خیلی خوبی دادن
من واسه کنکور میگم هرچند شما گفتید از پایه!
تجربه شخصی که من داشتم
اولن مباحث پایه رو باید بلد باشید مثل مشتق و ...
بعد مختلط و نگاشت از کتاب حاجی جمشیدی بخونید
فوریه و تبدیل فوریه بیژن طاهری (من این کار رو قبل از اشنا شدن با کتاب کریمی انجام دادم ولی فکر کنم با خوندن کتاب دکتر کریمی نیازی به این کتابها نباشه)
استاد طاهری اگه اشتباه نکنم استاد دانشگاه اصفهان باید باشن.
اقای حاجی جمشیدی سه تا کتاب داره یکی چاپ پوران که خوبه یکی چاپ جهش (این کتابش زیاد جالب نبود قبلن دیدمش)یکی هم کتاب درسی که حلش تمرینات فردش تو بازار هست
دکتر کریمی هم دوتا کتاب ریاضی مهندسی داره چاپ نصیر هستند یکی دو جلدی که جدیدن چاپ شده و یکی هم تک جلدی برا تست هم میتونید از کتاب دکتر کریمی یا کتاب پوران استفاده کنید کتاب کریمی کاملتره
دکتر شیدفر هم دو تا کتاب داره یکی ترجمه یکی تالیف خودشون
اونی که تالیف خودشون هست کتاب خیلی خوبیه و سوالهای جالبی داره ولی برا رشته کامپیوتر توصیه نمیکنم!