تالار گفتمان مانشت
یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - admin - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

یه شهر رو تصویر کنید که ۲۰ هزار نفر جمعیت داره. همه هم متخصص کامپیوتر و فناوری اطلاعات هستند.
به نظرتون تو این شهر چه اتفاقاتی می‌تونه بیافته؟Big Grin

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - mfXpert - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ

فقط میتونه فاجعه اتفاق بیفته

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - fatima1537 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

اتفاق خوب:همه از اطلاعات هم استفاده کنن وکلی بارعلمیشون زیاد بشه
اتفاق بد:دنیا رو فقط کامپیوتر ببینن و به بقیه حوزه های علمی خوبی که تو دنیا هست ممکنه آشنا نشن!

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - hamidkhl - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ

این شهر همین مانشت خودمونهSmile

الانم داره اتفاقای خوبی توش میفته، مثلاً بچه ها به هم در رفع مشکلات شون کمک می کنن
حتی هرچی دل تنگشون می خواد می نویسن Heart

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - admin - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

اگه مانشت باشه فکر کنم فرداد نقش شهردار رو داشته باشهSmile

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - a.hooshmand - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ

تخصص کامپیوتر توی شهر، دیگه تخصص حساب نمی شه و چیز عادی میشه.

تخصص در این شهر چیزی تعریف می شود که شهر به آن نیاز دارد و الان در شهر کم هست.

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - blackhalo1989 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اگه مانشت باشه فکر کنم فرداد نقش شهردار رو داشته باشهSmile
بیشتر نیرو انتظامیهTongueBig Grin

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - a i - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ

کل اون شهر رو یه شرکت کامپیوتری میکنن و یه سیستم عامل خفن تر از مایکروسافت مینویسن و با فروش اون به ثروتی عجیب میرسن و شهرشون مشهور میشه و توریست هم میاد Big Grin

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - Masoud05 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ

میشه یه شهر با انسان هایی با تفکر ربات گونه ، احساسی به نرمی نرم افزار ، اراده ای به سختی سخت افزار Smile
دکتر میشه ماکروسافت
فرداد هم میشه آنتی ویروس . مدیران هم نقش هایی مثل مدیریت فایل و ... رو بر عهده میگیرن .

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - ف.ش - ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اگه مانشت باشه فکر کنم فرداد نقش شهردار رو داشته باشهSmile
بیشتر نیرو انتظامیهTongueBig Grin
لابد ما مدیرا هم گشت ارشادیم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - fatima1537 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ

حالا به جز اتفاق،مسئله ای که هست توی شهری که همه کامپیوتری اند،افراد یکم بی احساس تر و جدی تر خواهند بود.
تو محل کارم رشته های هنری واقعا خیلی با احساس ترن و ظاهر بهتری هم دارند ولی مخصوصا کامپیوتری ها یکم خشک و بی روحن.با هم خیلی رسمی اند.به هم رحم و مروت ندارند.کلا دقت کردم هرکسی اخلاقش مطابق رشته و نوع کارشه!باور نمیکنید تحقیق کنید!
البته استثنا هم هست!

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - admin - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ

اگه شهره مانشت بود که نصف عمرشون به سرگرمی و کارهای این‌چنینی می‌گذشت Big Grin

یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - fatima1537 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ

باید فرضیات مسئله رو بیشتر کنیم.مثلا یک شهر دانشگاهی منظورتونه یا شهر بازی یا شهر واقعی که کل وقتمون رو مجبوریم توش صرف کنیم یا ... Smile_در حالت اول و دوم مشکل زیادی پیش نمیاد و لی حالت سوم به قول دوستمون فاجعه پیش میاد!

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - aatwo - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اگه مانشت باشه فکر کنم فرداد نقش شهردار رو داشته باشهSmile

فرداد رئیس جمهوره شما هم رهبر Big Grin

RE: یه شهر ۲۰ هزار نفری هست که... - Potential - 01 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  حالا به جز اتفاق،مسئله ای که هست توی شهری که همه کامپیوتری اند،افراد یکم بی احساس تر و جدی تر خواهند بود.
تو محل کارم رشته های هنری واقعا خیلی با احساس ترن و ظاهر بهتری هم دارند ولی مخصوصا کامپیوتری ها یکم خشک و بی روحن.با هم خیلی رسمی اند.به هم رحم و مروت ندارند.کلا دقت کردم هرکسی اخلاقش مطابق رشته و نوع کارشه!باور نمیکنید تحقیق کنید!
البته استثنا هم هست!

درست می فرمایید ... اتفاقا من چند وقت پیش داشتم نتایج یه پژوهش رو میدیدم که بعد از بررسی ها و .... به این نتیجه رسیده بودن که رشته ی هر فردی بر روابط اجتماعی و .... افراد تاثیر میذاره (الآن یادم نیست دقیقا کدوم سایت بود)

ولی نا امید نباشیدBig Grin ... تو اون بررسی دانشجوهای رشته ریاضی در روابط اجتماعی ضعیف ترین ها بودند...