تالار گفتمان مانشت
انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - نسخه‌ی قابل چاپ

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - p_plusplus - 12 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ق.ظ

این درسته که از آزاد معمولی به علوم تحقیقات و بالعکس نمیشه انتقالی یا جابجایی گرفت؟
آخه من امروز رفتم علوم تحقیقات شهرمون، رو برد نوشته بود: جابجایی، میهمان و انتقالی فقط بین واحدهای علوم تحقیقات ممکن است. و البته از ترم دوم!
این مطلب چقدر صحت داره؟ کسی خلاف اینو دیده؟؟؟؟؟؟؟؟

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - _maryam_ - 12 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست
تازه علوم تحقیقات به علوم تحقیقات بود!

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - p_plusplus - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست
چرا؟ دلیلشون چی بود؟ یعنی ترم اولو نمیخواستن جابجا کنن یا کلا" نمیزاشتن؟

RE: انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - morteza135mm - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست

جابجایی ممکن است ولی از ترم دوم حتی رشته‌ها و ترم برای جابجایی مهم نیست اینو من موثق پرسیدم پس برید یکی رو سریعتر پیدا کنید شما از طرف اون در دانشگاهتون درخواست بدید و اون از طرف شما در دانشگاهش درخواست بده تا اواخر ترم اول بررسی بشه

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - p_plusplus - 13 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ

میشه ترم اولو فقط ثبت نام کرد و نرفت(حالت مرخصی) بعد برای ترم دوم انتقالی یا جابجایی گرفت؟ یا باید حتما" سرکلاس بری و اون ترمو بگذرونی تا بتونی انتقالی یا جابجایی بگیری؟

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - p_plusplus - 23 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ ق.ظ

گفتن اینجا جواب سوالم داده شده اما چیزی نمی بینم!
میخواستم بپرسم من میتونم از تهران مرکز (نه علوم و تحقیقات) به علوم و تحقیقات انتقالی یا جابجایی بگیرم؟
یعنی میشه از غیر از علوم و تحقیقات به علوم و تحقیقات جابجا شد؟ چون من تو دانشگاه علوم و تحقیقات دیدم زده بود روی برد جابجایی فقط بین علوم تحقیقاتها با خودشون امکانپذیره و این منو خیلی نگران کرد.
کسی اطلاعاتی داره؟

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - p_plusplus - 27 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ

بچه‌ها تورو خدا جوابمو بدین.
من دوشنبه باید برم برای ثبت نام.
الان زنگ زدم تهران مرکز پرسیدم که جابجایی یا انتقالی به علوم تحقیقات شهرستان میشه یا نه؟
گقت به هیچ وجه امکان نداره!!!
آخه مگه میشه؟؟؟؟

RE: انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - ساره - ۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  درسته.چند روز پیش تو دانشگاه یه خانومی اومده بود برای جابه جایی و گفتن به هیچ وجه ممکن نیست

جابجایی ممکن است ولی از ترم دوم حتی رشته‌ها و ترم برای جابجایی مهم نیست اینو من موثق پرسیدم پس برید یکی رو سریعتر پیدا کنید شما از طرف اون در دانشگاهتون درخواست بدید و اون از طرف شما در دانشگاهش درخواست بده تا اواخر ترم اول بررسی بشه

شما تو ارشد دیدی که دو نفر بتونن جابجا بشن ؟ کلا قوانین جابجایی واسه لیسانس و ارشد متفاوته‌، اگه خودتون موردی رو دیدین و مطمئنید بگید‌، چون من یکی رو واسه جابجایی پیدا کردم‌، گفتن اصلا امکان پذیر نیست .

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - paeeizan - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ

جواب قطعی:
واسه ارشد- دولتی- به هیچ عنوان امکان جابجایی یا انتقالی حتی مهمان نیست.
.
.
.
.
ولی آزاد با شرایطی میشه ..

جابجایی از سنندج به ساوه_ اراک _گیلان - mehran behnezhad - 12 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ

من دانشجوی میکروبیولوژی ارشد علوم تحقیقات کردستانم و می خوام با یه نفر تو دانشگاه های علوم تحقیقات ساوه یا اراک یا گیلان جابجا بشم. ۰۹۱۲۷۶۳۴۷۷۸

انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - marzieh - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ

سلام دوستان .. می خوام بدونم کسی که قبولی مهر واحد تهران جنوب باشه می تونه ترم بهمن منتقل بشه به علوم تحقیقات... در واقع ورودی مهر قطعا رتبه بهتری نسبت به ورودی تکمیل ظرفیت داره .. آیا می شه از این امکان استفاده کرد و به علوم تحقیقات منتقل شد ؟؟

RE: انتقال یا جابجایی از آزاد معمولی به علوم تحقیقات - sadeghd - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ)ساره نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  

شما تو ارشد دیدی که دو نفر بتونن جابجا بشن ؟ کلا قوانین جابجایی واسه لیسانس و ارشد متفاوته‌، اگه خودتون موردی رو دیدین و مطمئنید بگید‌، چون من یکی رو واسه جابجایی پیدا کردم‌، گفتن اصلا امکان پذیر نیست .

سلام آزاد من دیدم