تالار گفتمان مانشت
بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۹ ب.ظ

سلام در سه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که تا الان برگزار شده و قراره بشه بچه های مهندسی تکنولوژی رو استخدام نکردن. بیایین جمع شیم شاید تونستیم با هم اعتراضی بکنیم.

بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - آیلا - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ

چرا استان سیستان و بلوچستان دبیر میگیره، دوباره دفترچه را بخون

Wink  Wink

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ق.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  چرا استان سیستان و بلوچستان دبیر میگیره، دوباره دفترچه را بخون
ممنون، میدونم. اما فقط بومی میگیره. یه چنتا اپراتورم تو سازمان زندانها در استانای مختلف میگیرن. اما اکثر تحلیلگرای سیستمی که میخوان واسه بچه های پیوستست و اکثر استان ها و ادارات مهندسی تکنولوژی رو استخدام نمیکنن. خودم تو دومین آزمون دستگاه های اجرایی بخاطر مدرکم رد شدم.
واقعا نمیدونم چرا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور این تصمیمو گرفته!

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - آیلا - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ق.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  چرا استان سیستان و بلوچستان دبیر میگیره، دوباره دفترچه را بخون
ممنون، میدونم. اما فقط بومی میگیره. یه چنتا اپراتورم تو سازمان زندانها در استانای مختلف میگیرن. اما اکثر تحلیلگرای سیستمی که میخوان واسه بچه های پیوستست و اکثر استان ها و ادارات مهندسی تکنولوژی رو استخدام نمیکنن. خودم تو دومین آزمون دستگاه های اجرایی بخاطر مدرکم رد شدم.

دومیش کی بود؟

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ق.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  چرا استان سیستان و بلوچستان دبیر میگیره، دوباره دفترچه را بخون

دومیش کی بود؟
اسفند ماه پارسال برگزار شد.
البته بانک ها و آموزش و پرورش و تامین اجتماعی و وزارت نیرو که آزمونشون جداست مهندسی تکنولوژی استخدام میکنن اما اداراتی که با آزمون دستگاه های اجرایی، استخدام میکنن مهندسی تکنولوژی نمیگیرن. این مشکل قبلا وجود نداشت و از یکسال پیش که دولت اولین آزمون دستگاه های اجرایی رو برگزار کرد به وجود اومد.

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - flash118 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ق.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  

دومیش کی بود؟
اسفند ماه پارسال برگزار شد.
البته بانک ها و آموزش و پرورش و تامین اجتماعی و وزارت نیرو که آزمونشون جداست مهندسی تکنولوژی استخدام میکنن اما اداراتی که با آزمون دستگاه های اجرایی، استخدام میکنن مهندسی تکنولوژی نمیگیرن. این مشکل قبلا وجود نداشت و از یکسال پیش که دولت اولین آزمون دستگاه های اجرایی رو برگزار کرد به وجود اومد.

سلام من اعتراض هم کردم به دیوان هم رفتم فعلا هم نتیجه نگرفتم قابل توجه بگم که استخدامی تامین اجتماعی هم بخاطر همین یه تکنولوژی از رد کردن منو حتی اینجا هم تایپک زدم و دوستان گفتن فرقی نداره اما در عمل هیچ جا پاسخ گو نبود
سنجش ورازت علوم هم رفتم اما دریغ از یه جواب که لاقل بدونیم کجای کاریم

بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - saba01 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ

موافقم اما چطور؟
منم قبلا بخاطر این مساله مشکل برخوردم
با این اوصاف ما نمی تونیم واس مهندسی ها ثبت نام کنیم؟

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ)saba01 نوشته شده توسط:  موافقم اما چطور؟
منم قبلا بخاطر این مساله مشکل برخوردم
با این اوصاف ما نمی تونیم واس مهندسی ها ثبت نام کنیم؟
تعدادمون تو این سایت کمه. اگه زیاد بودیم میتونستیم یه کارای بکنیم به خصوص ساکنین تهران.
فقط در آزمون آموزش و پرورش، وزارت نیرو و بانکها(همه یا بعضیاشون ) میتونیم شرکت کنیم.

بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  چرا استان سیستان و بلوچستان دبیر میگیره، دوباره دفترچه را بخون

Wink  Wink

این یه نفرها جواب نمیده، انقدر معلم حق التدریس دارن که استخدام کنن که برای ماها هیچ شانسی نیست ! من خودم بومی سیستان و بلوچستانم، خانواده ام اصرار دارن که شرکت کن اما من میدونم که هیچ شانسی برای من نیست

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

Wink  Wink

این یه نفرها جواب نمیده، انقدر معلم حق التدریس دارن که استخدام کنن که برای ماها هیچ شانسی نیست ! من خودم بومی سیستان و بلوچستانم، خانواده ام اصرار دارن که شرکت کن اما من میدونم که هیچ شانسی برای من نیست
وظیفه ما اینه که حداکثر تلاشمونو بکنیم. توکل بر خدا. من که هر آزمونی بتونم شرکت میکنم.

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - saba01 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

Wink  Wink

وظیفه ما اینه که حداکثر تلاشمونو بکنیم. توکل بر خدا. من که هر آزمونی بتونم شرکت میکنم.

پس با اینکه میدونیم شانسی نداریم واس این استخدامی شرکت کنیم اونم وقتی مهندسی نرم افزار میخان نه تکنولوژی؟

بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ ب.ظ)saba01 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

Wink  Wink

پس با اینکه میدونیم شانسی نداریم واس این استخدامی شرکت کنیم اونم وقتی مهندسی نرم افزار میخان نه تکنولوژی؟
برای آموزش و پرورش منظورتونه ؟

بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ق.ظ

آره منظورم واسه آموزش پرورش بود.
البته من تعزیرات حکومتی رو شرکت کردم با وجود اینکه مهندسی تکنولوژی نمیخواد، اگه قبول بشم شاید شاید شاید مدرکمو قبول کردن.

بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - mohsens1 - 03 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ق.ظ

سلام بچه ها
تو مدرک من نوشته مهندسی فناوری اطلاعات بعد اینا برا استخدامی رشته های مورد نیاز رو نوشتن (کامپیوتر کلیه گرایش ها ) و (کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات ) ایا مدرک منو قبول میکنن

RE: بچه های مهندسی تکنولوژی بیاین با هم اعتراض کنیم که استخداممون نمیکنن. - غضنفری - ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ق.ظ

(۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴ ق.ظ)mohsens1 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
تو مدرک من نوشته مهندسی فناوری اطلاعات بعد اینا برا استخدامی رشته های مورد نیاز رو نوشتن (کامپیوتر کلیه گرایش ها ) و (کامپیوتر گرایش فناوری اطلاعات ) ایا مدرک منو قبول میکنن
سلام. خیلی چیزا تو دفترچشون مبهمه. معلوم نیست چرا این همه شاخه شاخش کردن.