تالار گفتمان مانشت
سوال درباره خدمت - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال درباره خدمت - m.eskandarian - 08 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ

سلام دوستان میدونم این سوال جاش اینجا نیست ولی میترسم مشکلی پیش بیاد
الان من که یازده ترمه تموم کردم دانشگاه رو تا زمانی که نتیجه انتخاب رشته بیاد باید برم دفترچه خدمت رو پست کنم یا منم شامل یک سال معافیت بعد فارغ التحصیلی میشم؟
گفتم شاید یازده ترمه تموم کردم قانون شامل من نشهHuh

سوال درباره خدمت - RezaTaheri - 09 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ق.ظ

لطفا تاپیک هایی غیر از کارنامه رو در بخش " انتخاب رشته ۹۵ " مطرح کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-----

کی فارق التحصیل شدی؟

RE: سوال درباره خدمت - m.eskandarian - 09 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ق.ظ

خرداد همین سال یعنی ۹۵/۳

سوال درباره خدمت - RezaTaheri - 10 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ

نه نمیخواد دفترچه بفرستی

RE: سوال درباره خدمت - aria - 11 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ق.ظ

حداکثر سنوات چند ماه بوده برای شما بعد از تمام شدن سنوات جزو اون یک سال محسوب میشه اگه گذشته حتما برید پست کنید دفترچه تون من مطلع هستم که بتون می گم ۲سوال مسئول رکن یک ارتش بودم ادم هایی بودند که این مشکل رو خوردن و ادامه تحصیل که نتونستند بدن هیچ، اضافه خدمت هم خوردن پس این مسئله رو شوخی نگیرید

سوال درباره خدمت - sixsixsix - 11 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ

دوست عزیز قانونهای حوزه نظام وظیفه دایما در حال تغییره
من خودم در حال خدمتم و خیلی خوب میدونم دایما داره قانون عوض میشه
تا جایی که من میدونم شما حداکثر ۵ سال برای اتمام دوره لیسانس وقت دارید - یعنی اگه بعد از ۵ سال فارغ التحصیل بشید باید بلافاصله دفترچه پست کنید
این رو هم مد نظر داشته باشید در صورت اینکه دفترچه رو نفرستید وارد غیبت مشمولی میشید که در اینصورت ادامه تحصیل تا وقتی که خدمتتون تموم نشه ممکن نیست و برای ادامه تحصیل حتما باید حتما خدمت رو تمام کنید.

پیشنهاد من با توجه به متغیر بودن قوانین خدمت » مراجعه حضوری هم به پلیس+۱۰ و هم حوزه نظام وظیفه
به هر دوتاش رجوع کنید چون ممکنه یکیشون اشتباه کنه - فکر نکنید اون کسی که اونجا ثبت نام میکنه خیلی حالیشه
پس از هر دوتاشون سوال بپرسید