تالار گفتمان مانشت
۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - NarimanN2 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ

من هی منتظر موندم یکی چراغو روشن کنه ولی انگار خبری نیست کار خودمه Big Grin خیلی خیلی خوشحالم بابت این رتبه، امیدوارم شما هم رتبه خوبی بیارید. دوستان بیاید بگید ببینم کجاها قبولم؟ روزانه تهران امیدی هست؟

RE: 128 نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - payman84ce - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)NarimanN2 نوشته شده توسط:  من هی منتظر موندم یکی چراغو روشن کنه ولی انگار خبری نیست کار خودمه Big Grin خیلی خیلی خوشحالم بابت این رتبه، امیدوارم شما هم رتبه خوبی بیارید. دوستان بیاید بگید ببینم کجاها قبولم؟ روزانه تهران امیدی هست؟

تبریک میگم

RE: 128 نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - سماا - ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ ب.ظ

مگه نتایج اومده؟؟؟

RE: 128 نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - mostafa222 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ق.ظ

با سلام
نتایج هنوز نیومده, چطوری مشاهده کردید؟

من الان نزدیک ۱ ساعت میشه چیزی جز رفرش سایت رو نمی بینم دیگه می خوام یه وسیله ای روی f5 بزارم خودش اتومات بره.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

۱۲۸ نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - hajilari - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ق.ظ

تبریک میگم
خوش به حالت که اینقدر زبانت خوبه
اما من Sad

۱۲۸ نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - NarimanN2 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ

ممنون دوستان، من از کسایی بودم که دیروز صبح دیدم نتیجه ام رو Big Grin

۱۲۸ نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - p30SiNa - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ

تبریک میگم. ماه مهر میبینمت همکلاسی Big Grin

۱۲۸ نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - Riemann - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)NarimanN2 نوشته شده توسط:  روزانه تهران
دقیقا چیش؟

۱۲۸ نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - sci.tech - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ

بچه ها کسی اطلاع داره با ۱۶۰ نرم افزار حدودا کجاها روزانه میشه قبول شد؟

۱۲۸ نرم افزار، ۱۵۹ الگوریتم - jionelmessi - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ

سلام
چندوقت خوندین؟
کلاس و ازمونم میرفتین؟ کجا؟

RE: ۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - NarimanN2 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ)NarimanN2 نوشته شده توسط:  روزانه تهران
دقیقا چیش؟

جان؟ Big Grin

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ب.ظ)jionelmessi نوشته شده توسط:  سلام
چندوقت خوندین؟
کلاس و ازمونم میرفتین؟ کجا؟

سلام
من والا یه ماه هم نخوندم. زبانم خوب بود همش، کامپایلر و پایگاه داده هم مسلط بودم تو دوران دانشگاه، یه ماه مونده به کنکور یه مقدار مدار منطقی و نظریه خوندم و کامپایلر و پایگاه داده رو مرور و تست انجام دادم. طراحی و پیاده سازی هم خوندم که این قدر بد سوال میدن نتونستم چیزی بزنم. آزمون هم شرکت نکردم.

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  تبریک میگم. ماه مهر میبینمت همکلاسی Big Grin

مرسیییی، ایشالا Big Grin

RE: ۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - jupiter72 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ)p30SiNa نوشته شده توسط:  تبریک میگم. ماه مهر میبینمت همکلاسی Big Grin

دوستان منم تبریک میگم ، مهر ماه میبینمتون همکلاسی هاااا منم ربته ۱۲۹ نرم افزارم. اگه میشه بیایید تلگرام باهم یکم حرف بزنیم ببینیم کجا رو باید بزنیم
آی دی من jupiter723

۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - axarsu - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ

سلام
دوستان من با توجه به اینکه احتمال تهران قبول شدنم در گرایش نرم افزار خیلی کمه، قصد داشتم گرایش الگوریتم دانشگاه تهران رو انتخاب کنم. به همین دلیل با یکی از کاربران سایت که پارسال در همین گرایش قبول شده بود صحبت کردم و خواستم کمی در مورد درسهاشون و همینطور سطح عملی استادهاشون و ارزش مدرک و ... برام توضیح بده
متاسفانه پاسخی که ایشون به من داد کمی منو دلسرد کرده که به همین دلیل میخواستم با سایر دوستان مشورت کنم و نظرشون رو بپرسم
اولاً که ایشون چارت درسیشون رو برای من ارسال کردند (کلی دنبالش گشتم و حتی تو سایت دانشگاه تهران هم پبدا نمیشد) و بعد از دیدن درسها متوجه شدم که این رشته کاملاً ریاضیه و ارتباط زیادی با کامپیوتر و نرم افزار نداره
اینم لینک چارت درسی که میتونید دانلود کنید و ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضمناً ایشون گفتند که استاداشون اکثراً از دانشکده ریاضی میان و اصلاً دید کامپیوتری ندارن، ضمن اینکه کلاسهاشون هم در دانشکده کامپیوتر امیرآباد نیست و در انقلاب برگزار میشه
این رو هم اضافه کنم که من کلاً در دروس رشته‌ی کامپیوتر از درس طراحی الگوریتم واقعاً متنفر بودم و تو کنکور هم فقط یکی زدم که اونم غلط در اومد. و حالا میبینم تمام دروس این گرایش یه جورایی به طراحی الگوریتم و ریاضیات وابسته اند.
حالا میخواستم بدونم به نظر شما اصلاً ارزش داره که تو این گرایش ادامه تحصیل بدیم
ضمن اینکه این گرایش هنوز در ایران دوره دکترا نداره و اگر هم بخوام تو دکترا تغییر گرایش بدم، خیلی به این گرایش ارزشی قائل نیستند و نمیشه تو دانشگاههای خوب پذیرش شد
ولی واقعاً برای من رفتن به شهرستان خیلی سخته و حتماً باید تو تهران درس بخونم،
دوستان آیا صلاح میدونن من این گرایش رو انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً جواب بدید

۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - saeed_mh - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ

با سلام و تبریک
یه دوستی هم تو مانشت با رتبه ۱۰۱ نرم افزار همین سوالو پرسیده بودن. به ایشونم گفتم.

دوست بنده پارسال با رتبه ۱۳۱ نرم افزار دانشگاه علم و صنعت قبول شد

شمام به احتمال زیاد قبول بشید

موفق باشید

RE: ۱۲۸ نرم‌افزار و ۱۵۹ الگوریتم - NarimanN2 - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)saeed_mh نوشته شده توسط:  با سلام و تبریک
یه دوستی هم تو مانشت با رتبه ۱۰۱ نرم افزار همین سوالو پرسیده بودن. به ایشونم گفتم.

دوست بنده پارسال با رتبه ۱۳۱ نرم افزار دانشگاه علم و صنعت قبول شد

شمام به احتمال زیاد قبول بشید

موفق باشید
خیلی ممنون بابت اطلاع رسانیتون ، امیدوارم امسال هم به همین روال باشه Cool