تالار گفتمان مانشت
۱۶۰ آی‌تی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
۱۶۰ آی‌تی - aria - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ

برای من که سرباز بودم Blush رضایت بخشه کارنامه رو اینجا می زارم شاید از استرس بعضی از دوستان که هنوز نتیجه هاشون رو ندیدن کاسته بشه فکر کنم از معدود افرادی بودم که شانس این رو داشتم ۱ روز زودتر نتیجه رو ببینمBig Grin

۱۶۰ ایتی - edward71 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ

حاجی اجازه دارم بهت بگم خر شانس ؟ البته اون تکه خرش رو فاکتور بگیر و ناراحت نشو، واقعا گل کاشتی ! شهید بهشتی و علم و صنعت و خواجه نصیر رو میاری شک نکن

RE: 160 ایتی - aria - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  حاجی اجازه دارم بهت بگم خر شانس ؟ البته اون تکه خرش رو فاکتور بگیر و ناراحت نشو، واقعا گل کاشتی ! شهید بهشتی و علم و صنعت و خواجه نصیر رو میاری شک نکن
ممنون از تعریفتونBig Grin ولی بهتره بگید با برنامهBig Grin

RE: 160 ایتی - Iranian Wizard - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  برای من که سرباز بودم Blush رضایت بخشه کارنامه رو اینجا می زارم شاید از استرس بعضی از دوستان که هنوز نتیجه هاشون رو ندیدن کاسته بشه فکر کنم از معدود افرادی بودم که شانس این رو داشتم ۱ روز زودتر نتیجه رو ببینمBig Grin
بهتون تبریک میگم.
اینکه از رتبتون رضایت دارید،این خیلی خوبه.امیدوارم یکی از دانشگاه‌های تهرانو قبول بشید.

RE: 160 ایتی - Idin47 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  برای من که سرباز بودم Blush رضایت بخشه کارنامه رو اینجا می زارم شاید از استرس بعضی از دوستان که هنوز نتیجه هاشون رو ندیدن کاسته بشه فکر کنم از معدود افرادی بودم که شانس این رو داشتم ۱ روز زودتر نتیجه رو ببینمBig Grin

سلام.تبریک می گم بهتون.
یه سوال، از لحاظ نظام وظیفه مشکلی برای ثبت نام ندارید حین خدمت؟

RE: 160 ایتی - edward71 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  حاجی اجازه دارم بهت بگم خر شانس ؟ البته اون تکه خرش رو فاکتور بگیر و ناراحت نشو، واقعا گل کاشتی ! شهید بهشتی و علم و صنعت و خواجه نصیر رو میاری شک نکن
ممنون از تعریفتونBig Grin ولی بهتره بگید با برنامهBig Grin

گفتم اون تکه اش رو فاکتور بگیر Big Grin ولی قبول کن که خیلی شانس داری، یه روز زودتر از بقیه رتبه ات رو ببینی این آخر شانسه، رتبه هم که ماشاالله عالیه، خیلی تبررررریک

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Idin47 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  برای من که سرباز بودم Blush رضایت بخشه کارنامه رو اینجا می زارم شاید از استرس بعضی از دوستان که هنوز نتیجه هاشون رو ندیدن کاسته بشه فکر کنم از معدود افرادی بودم که شانس این رو داشتم ۱ روز زودتر نتیجه رو ببینمBig Grin

سلام.تبریک می گم بهتون.

مشکلی نیست براشون، ادامه خدمت رو بعد از اینکه ارشد رو گرفتن میرن

۱۶۰ ایتی - Skyrim - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ

تبریک انشاالله موفق باشی. برای ما هم دعا کن که هنوز نتونستیم ببینیم رتبه هامون رو ...

RE: 160 ایتی - aria - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Idin47 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  برای من که سرباز بودم Blush رضایت بخشه کارنامه رو اینجا می زارم شاید از استرس بعضی از دوستان که هنوز نتیجه هاشون رو ندیدن کاسته بشه فکر کنم از معدود افرادی بودم که شانس این رو داشتم ۱ روز زودتر نتیجه رو ببینمBig Grin

سلام.تبریک می گم بهتون.
حین خدمت ثبت نام کردم ولی الان پایان خدمت دستمه خدا رو شکر ولی اگه شما هم حین خدمت هم قبول شوید می تونید برید

۱۶۰ ایتی - tondar.sal - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ

چجور توی سربازی درس خوندی؟؟؟؟؟؟؟

RE: 160 ایتی - aria - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  
چجور توی سربازی درس خوندی؟؟؟؟؟؟؟
خدمت من داستان داره، ولی خوب شب ها که خونه می یومدم می خوندم اگه فرصتی شد مفصل توضیح میدم

۱۶۰ ایتی - mahya20 - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ

تبریک تبریک

۱۶۰ ایتی - pariiisa - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ

ببخشید شما چجوری یه روز زودتر نتیجه رو گرفتین؟
به جای اینکه استرس و کم کنین بیشترش کردین

RE: 160 ایتی - aria - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)pariiisa نوشته شده توسط:  ببخشید شما چجوری یه روز زودتر نتیجه رو گرفتین؟
به جای اینکه استرس و کم کنین بیشترش کردین
یکی از دوستان لینک موقتی رو گذاشتن ما هم رفتیم دیدیمBig Grin

۱۶۰ ایتی - pariiisa - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ب.ظ

خوشا به حالتون من که دارم دق میکنم

راستی تبریک همراه با ارزوی موفقیت

۱۶۰ ایتی - mehran.amanat - 24 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ ب.ظ

تبریک میگم
و خوش به حالتون