تالار گفتمان مانشت
۱۵ دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۵ دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟ - TheNiGHT - 12 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ

به نظر شما ( و یا به نظر یه منبع نسبتا (!) مؤثق) ۱۵ دانشگاه برتر ایران در نرم‌افزار، سخت‌افزار، آی‌تی و علوم کامپیوتر کدام می‌باشند؟

(در مقطع کارشناسی)

RE: 15 دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟ - mahsa72 - 12 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سخت افزار: شریف-تهران-امیرکبیر-شهیدبهشتی-صنعتی اصفهان-علم وصنعت و تربیت مدرس
نرم افزار:تهران-شریف-امیرکبیر-شهید بهشتی-علم وصنعت-تربیت مدرس-خواجه نصیر -صنعتی اصفهان
اینا را از دوستانم شنیدمBlush

۱۵ دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟ - Happiness.72 - 13 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ

بنوعی مشخص است :

دانشگاه های تهران صنعتی شریف صنعتی امیرکبیر علم و صنعت ایران شهید بهشتی تربیت مدرس صنعتی خواجه نصیر صنعتی اصفهان فردوسی مشهد شیراز و ... بهترین دانشگاه های ایران در حوزه علوم کامپیوتر هستند

RE: 15 دانشگاه برتر در رشته های کامپیوتر؟ - pink Floyed - 14 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ

اگه به من باشه
نرم افزار: تهران ، شریف، امیرکبیر، علم و صنعت، صنعتی اصفهان، فردوسی، شهید بهشتی، تربیت مدرس، شیراز و تبریز و گیلان

این رو هم بگم دانشگاه خواجه نصیر فقط اسم در کرده و اصلا دانشگاه خوبی نیست. دوستای من که اونجان واقعا ناراضین
فردوسی از نظر رفاهی عالیه (میشه گفت تکه) جز خوابگاه هاش که اتاق های کوچیکه داره و اساتیدی چون دکتر نقیب زاده و دکتر کاهانی هستند که دیگه جای بحثی نمیذاره
من خودم قبلا اصلا نظر مساعدی نسبت به فردوسی نداشتم ولی وقتی اومدم واقعا نظرم عوض شد