تالار گفتمان مانشت
مشکل wifi - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل wifi - sa_ra - 27 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ق.ظ

با سلام خدمت همه دوستان مانشتی
چند وقته که هر wifi رو به سیستم وصل می کنم اتصال برقرار نمیشه و پیغام The Connection is limited رو میده!!! و عکس wifi این شکلی میشه---> [attachment=19733]
لطفاً راهنمائیم کنید.
با تشکر

مشکل wifi - one hacker alone - 27 اسفند ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ق.ظ

سلام بررسی کنید ببینید ip برای کانکشن ست شده یا نه احتمالا شما دستی ای پی دادید

مشکل wifi - khayyam - 27 اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ ق.ظ

چطور وصل نمیشه مرحله به مرحله چک کن در واقع trace کن ببینیم مشکل چیه !

خوب اول مودمتو بزار یکی از همون حالت های pppoe یا bridge قرار دادی اونو کانفیگ کن بعد از سیستمت مودم رو ping کن اگه ping شد پس ارتباط با مودم رو داری حالا گوگل رو ping کن اگه reply داد که به اینترنت وصلی اگه پیغامی غیر این داد پس این وسط یه مشکلی هست به احتمال زیاد مودم نمی تونه بهت ip به صورت اتوماتیک بده برو خودت دستی از رنج همون آدرس مودم یه آیپی به صورت دستی به سیستمت بده آدرس dns server رو هم بزار ۸/۸/۸/۸ یا ۴/۲/۲/۴ ! اگه بازم مشکل داشتی پس باید بری کارت شبکه رو آپدیت کنی یه بار غیر فعالش کن یه بار دیگه فعالش کن کلا تمام راههای مختلف رو برو چیز سختی نیست یه ارتباط ساده وصل شدن به اینترنت رو داریم که این وسط مودم فقط نقش یه واسط رو داره و ترافیکتو nat می کنه می فرسته بیرون !!!! ....

RE: مشکل wifi - sa_ra - 28 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ

ممنون از پاسختون*
جالب اینجاست که روی لپ تاپ داداشم خیلی راحت وصل میشه و واسه لپ تاپ من limited می زنهExclamationSad

مشکل wifi - one hacker alone - 28 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ق.ظ

یا تو مودم شما محدود شدید یا ایراد از همون ip که گفتم هست یه نگاه بندازید

RE: مشکل wifi - sa_ra - 01 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ق.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  یا تو مودم شما محدود شدید یا ایراد از همون ip که گفتم هست یه نگاه بندازید
سلام ممنون از راهنمائیتون*
چطور میتونم محدودیت توی مودم رو از بین ببرم!؟؟