تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج نهایی ارشد - shamim_70 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  منم شهر خودمون قبول شدم....غضنفر آباد سفلی...خیییییییلی خوشحالم.

اقا تبریک عرض میکنم!!!!!!!
شنیدم شعبه دوم شریفه!

اعلام نتایج نهایی ارشد - xathura - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ

چقدر سرده اینجا Smile))) شوخیو بذارید برای بعد نتایج .حال و هوای عجیبیه، با اینکه مطمئنم فردا بعد ار ظهر نتایجو می زنند، باز فقط دارم رفرش می کنم....از خونه تکون نخوردم...

اعلام نتایج نهایی ارشد - shamim_70 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  ستون کارشناسی ارشد توی سایت سنجش اومد بالا! بوى نتایج میاد...

میخواستم همینو بگم که دیدم شما زحمتشو کشیدیSmile

اره، منم... چرا وقتی میخان نتیجه ای را بزنند، اول میارنش بالا؟؟

چون میخوان نتایج رو بزننSmile

احتمالا امشب میزنن ک اووردنش بالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  چقدر سرده اینجا Smile))) شوخیو بذارید برای بعد نتایج .حال و هوای عجیبیه، با اینکه مطمئنم فردا بعد ار ظهر نتایجو می زنند، باز فقط دارم رفرش می کنم....از خونه تکون نخوردم...
ما شوخی می کنیم سره هممون گرم شه، کمتر فکر کنیم بعد اعلام نتایج که دیگه حالی نمی مونه

اعلام نتایج نهایی ارشد - saeedeivazi - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ

امشب نتایجو بزنین. خلاصمون کنین. بسه این همه شکنجه

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - xathura - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  چقدر سرده اینجا Smile))) شوخیو بذارید برای بعد نتایج .حال و هوای عجیبیه، با اینکه مطمئنم فردا بعد ار ظهر نتایجو می زنند، باز فقط دارم رفرش می کنم....از خونه تکون نخوردم...
ما شوخی می کنیم سره هممون گرم شه، کمتر فکر کنیم بعد اعلام نتایج که دیگه حالی نمی مونه
با رتبه ۳۸، حالی نمی مونه؟‌Smile)))من چی بگم پس؟ Big Grin والا من ۳۸ بود رتبم الان رفته بودم مسافرت Smile))‌هفته دیگه میومدم نتایجو میدیدم

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - shamim_70 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  منم شهر خودمون قبول شدم....غضنفر آباد سفلی...خیییییییلی خوشحالم.

اقا تبریک عرض میکنم!!!!!!!
شنیدم شعبه دوم شریفه!

قربان شما
فدات
نتایج ببینی
رفرش بزنی
استرس بگیری
ب.....ب.....
خدافظ

شما معلومهههههههههه خیلیییییی حالت بده!Big Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - m.teymourpour - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ

کسی با دانشگاه دلغوز آباد شوخی کنه میام براشاSmileBig Grin
نا سلامتی من اونجا درس خوندم، الان دو روزه دارم دنبال شماره ای ، چیزی از دانشگاه میگردم که ببینم هستن یا نه برم مدرکمو بگیرم اما هیچ اثر و آثاری ازش نیستSmile انگار منحل شده
توکلی جان من مدرکمو میخوامSmile تو رتبمو اعلام کردی و گفتی قبول شدیBig Grin

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - shamim_70 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  چقدر سرده اینجا Smile))) شوخیو بذارید برای بعد نتایج .حال و هوای عجیبیه، با اینکه مطمئنم فردا بعد ار ظهر نتایجو می زنند، باز فقط دارم رفرش می کنم....از خونه تکون نخوردم...
با رتبه ۳۸، حالی نمی مونه؟‌Smile)))من چی بگم پس؟ Big Grin والا من ۳۸ بود رتبم الان رفته بودم مسافرت Smile))‌هفته دیگه میومدم نتایجو میدیدم

اره والااااااااااااا
میدونی یاد این بچه درس خونا افتادم ک شب امتحان خودشونو خفه کرده بودن از بس درس خونده بودن بعد صب روز امتحان میگفتم وااااااااای ما خیلی استرس داریم ما هیچییییییی نخوندیم!!!!!!!....بعد قیافه ی منی ک هنوز نصف کتابم مونده بود اینجوری بودDodgy

الان حکایت ایشون و من اینجوری شده!Big Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - sanaz777 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۸ ب.ظ

تا بخوان اول اطلاعیه بزنن طول میکشه ، همون فردا میاد بعد از ظهر ، فقط بیخودی داریم دکمه f5 و خسته میکنیم ، فقط خواهشا الکی نگین نـــــــتــــــــــــــــــایج اومد :-<

اعلام نتایج نهایی ارشد - barca - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  منم شهر خودمون قبول شدم....غضنفر آباد سفلی...خیییییییلی خوشحالم.
منم تبریک میگم دانشگاهی در خور ای دیت اوردی اورین Big Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - livefarshad - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ

یه بنده خدایی اوایل تاپیک گفت خداکنه تعداد صفحات به ۲۰ ۲۵ نرسه.

اعلام نتایج نهایی ارشد - aliabbasi - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  فدات
نتایج ببینی
رفرش بزنی
استرس بگیری
عالی بود Big Grin
آخ آخ آخ ....خیلی خندیدم

اعلام نتایج نهایی ارشد - moritrans - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ

اخه من نمیدونم چرا به این خبرنگارای تلویزیون حقوق میدن.یعنی نمیتونن یقه توکلیو بگیرن بهش بگن یک ساعت دقیق بگو که نتایج همون ساعت نه زودتر نه دیرتر میاد رو سایتتون که ملت الکی f5شونو له نکنن؟؟؟؟حتما باید توکلی بگه چی بپرسین؟؟؟اینقدر ول؟؟؟وگرنه اینو که خودمونم میدونستیم که نتایج دوشنبه میاد لازم نبود بیت المالو واسه شما خرج کنن که مصاحبه کنی.

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - enigma2 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ

یعنی دوستان استرس دارن اساسی ها Smile)))))))))))))))
ماشاالله چه بحثی می کنند رو دانشگاهی که قبول شدن Smile)))))))