تالار گفتمان مانشت
نرم افزار rapid miner - نسخه‌ی قابل چاپ

نرم افزار rapid miner - h_kh - 09 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ

سلام. من برای پروژه درس محاسبات عددی پیشرفته باید از نرم افزار rapid miner استفاده کنم که متاسفانه اونو بلد نیستم. ممنون میشم دوستانی که با این نرم افزار کار کردند راهنمایی کنند.

RE: نرم افزار rapid miner - shamdooni - 09 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)h_kh نوشته شده توسط:  سلام. من برای پروژه درس محاسبات عددی پیشرفته باید از نرم افزار rapid miner استفاده کنم که متاسفانه اونو بلد نیستم. ممنون میشم دوستانی که با این نرم افزار کار کردند راهنمایی کنند.

سلام وقت بخیر
من با این نرم افزار برای کار داده کاوی که در واقع مقاله بود، کار کردم و تا حدودی هم اشنایی دارم البته محاسبات عددی رو پاس نکردم.
اگر خواستین یکم بیشتر توضیح بدین شاید بتونم کمکی بکنم.

نرم افزار rapid miner - missi90 - 13 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۰ ب.ظ

پیشنهاد می کنم کتاب داده کاوی با Rapid miner از انتشارات آتی نگر رو تهیه کنید

نرم افزار rapid miner - somaye-z - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ

سلام یه سری فیلم ها توی سی دی این کتاب هست..دقیقا چی میخواین، کلاستر بندی یا دسته بندی یا شبکه عصبی ... با این نرم افزار کار کنید؟ و اگه مشخص کنید چی دقیقا میخواین و یه جی میل بدید واستون فیلماشو آپلود می کنم

RE: نرم افزار rapid miner - n_amiry - 06 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)somaye-z نوشته شده توسط:  سلام یه سری فیلم ها توی سی دی این کتاب هست..دقیقا چی میخواین، کلاستر بندی یا دسته بندی یا شبکه عصبی ... با این نرم افزار کار کنید؟ و اگه مشخص کنید چی دقیقا میخواین و یه جی میل بدید واستون فیلماشو آپلود می کنم
سلام.فیلم راجب SVM,شبکه عصبی, سیستم خبره, خوشه بندی دارین؟ برای بهینه کردن واترمارکینگ تصاویر لازم دارم.
RE: نرم افزار rapid miner - abolfazl pepco - 06 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ)somaye-z نوشته شده توسط:  سلام یه سری فیلم ها توی سی دی این کتاب هست..دقیقا چی میخواین، کلاستر بندی یا دسته بندی یا شبکه عصبی ... با این نرم افزار کار کنید؟ و اگه مشخص کنید چی دقیقا میخواین و یه جی میل بدید واستون فیلماشو آپلود می کنم
میشه واسه من هم بفرستید.abolfazl.zaree@gmail.com