تالار گفتمان مانشت
خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! - نسخه‌ی قابل چاپ

خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! - fsky2010 - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ق.ظ

سلام بچه ها

کسی سوالای ارشد نرم افزار و هوش دانشگاه آزاد پنج شش سال اخیرو با جوابشون نداره؟اگه داره ممنون میشم بذاره Blush

RE: سوالات ارشد آزاد سال های قبل - fsky2010 - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ

بچه ها کسی نداشت واقعا !؟ جمعه امتحانه دیگه فرصتی نیس اگه کسی داره میشه لطف کنه بذاره UndecidedUndecidedUndecided

خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! - pooyaa - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ

سلام
تو نت ۸۹و۹۰و۹۲و۹۳ رو من پیدا کردم بدون جواب
اگر میخوای تا آپلودشون کنم واست

RE - fsky2010 - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام
تو نت ۸۹و۹۰و۹۲و۹۳ رو من پیدا کردم بدون جواب
اگر میخوای تا آپلودشون کنم واست
سلام خیلی ممنونم از جوابتون. ۹۳ و ۹۱ رو به زور و زحمت از همین انجمن پیدا کردمUndecided شما لطف میکنید ۹۰ و ۸۹ و ۹۲ رو بذاریدHeart

۹۱ رو هم گذاشتم اگه خواستین

خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! - m.teymourpour - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ

این سایت هم سوالات رو میفروشه
هوش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نرم افزار:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته پولین و جواب هم فک نکنم داشته باشن

RE: خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم ! - pooyaa - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ

بفرمایید:
سوالات ازاد از ۸۹تا۹۳بجز ۹۱
سال ۹۲ تو انجمن هرکاری کردم اپ نشد
اینجا آپ کردم:

همه بدون جواب هستند
موفق باشید

RE - fsky2010 - 06 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بفرمایید:
اینجا آپ کردم:

همه بدون جواب هستند
موفق باشید

دست شما درد نکنه خیلی لطف کردینHeart با آرزوی موفقیت برای شماHeart

(۰۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بفرمایید:
اینجا آپ کردم:

همه بدون جواب هستند
موفق باشید

ببخشید من سوالات ۹۰ و ۸۹ رو هرکاری کردم دانلود نشد میشه اونا رو هم تو همون سایتی که ۹۲ رو گذاشتین بذارید. با عرض پوزش Blush