تالار گفتمان مانشت
موضوع پایان نامه در رابطه با big data - نسخه‌ی قابل چاپ

موضوع پایان نامه در رابطه با big data - elham_18 - 30 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان عزیز
من باید هر چه سریعتر موضوع پایان نامه ارشدم رو مشخص کنم!!! حیطه کاری استاد راهنمام big data ,منم خواستم داده های سنسور گوشی های هوشمند رو تو big data کار کنم ,ولی متاسفانه هر چی بیشتر سرچ می کنم گیج تر می شم!!! Confused خواستم ببینم دوستان چه موضوعاتی رو تو این زمینه پیشنهاد می کنند؟

موضوع پایان نامه در رابطه با big data - miss_mx - 22 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ

لطفا به این سوال پاسخ بدید! اگه میدونید

موضوع پایان نامه در رابطه با big data - kavehn - 23 تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ق.ظ

بنظر بنده بحث داده های حجیم قابل تجمیع با بحث داده های سنسور نیست( مگه داده های سنسور حجیم هستند ؟ اگر حجیم باشند قابل ترکیب است! ).

شما باید چندتا survey در زمینه داده های حجیم بخونی تا موضوع کاری استادتان را بهتر درک کنید.

موفق باشید

RE: موضوع پایان نامه در رابطه با big data - saeedehs - 05 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ق.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ب.ظ)elham_18 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من باید هر چه سریعتر موضوع پایان نامه ارشدم رو مشخص کنم!!! حیطه کاری استاد راهنمام big data ,منم خواستم داده های سنسور گوشی های هوشمند رو تو big data کار کنم ,ولی متاسفانه هر چی بیشتر سرچ می کنم گیج تر می شم!!! Confused خواستم ببینم دوستان چه موضوعاتی رو تو این زمینه پیشنهاد می کنند؟

سلام اخر چکارکردین موضوع پایاننامتون رو ؟
من روی شبکه های اجتماعی موبایل در بیگ دیتا کارمیکنم
شما چی؟

RE: موضوع پایان نامه در رابطه با big data - saeedehs - 08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ق.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ق.ظ)saeedehs نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۸ ب.ظ)elham_18 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام اخر چکارکردین موضوع پایاننامتون رو ؟
من روی شبکه های اجتماعی موبایل در بیگ دیتا کارمیکنم
شما چی؟

سلام
برنامتون برای این پروژه چیه ؟ موضوع منم تفریباهمینه ولی یه معماری هست تو یه مقالات میخوام اونا بهبود بدم
روش هم شبیه سازی
روش عملی نداره زیاد نمیدونم