تالار گفتمان مانشت
گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - Masoud05 - 04 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ب.ظ

دوستان توجه داشته باشند که گروه هایی که توی تلگرام، واتس آپ و ... برای کنکور ارشد و دکتری راه افتاده هیچ ارتباطی با انجمن مانشت نداره و مدیریت آنها توسط مدیران مانشت نمی باشد. در نتیجه مراقب سوء استفاده های احتمالی باشید.

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - msaif - 20 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ق.ظ

سلام
ببخشید این سوال را دوباره مطرح می کنم
نمونه سوالات دکتری دانشگاه آزاد را از کجا می توان تهیه کرد
البته با قیمت مناسب

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - ghaed - 03 بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۵۹ ب.ظ

با سلام
دوست عزیز من هم دنبال مجموعه سوالات آزاد بودم اما پیدا نکردم نه تو وب بود و نه در بازار موجود بود
شاید واحدهایی مثل علوم و تحقیقات پیدا بشه البته یه احتمال است چون طراحان سوال بیشتر از آنجا هستند
و واحد مرجع میباشد .
نهایتش اگه تونستید یه سر به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد بزنید قسمت انتشارات یا قسمت سنجش اونجا
درخواست بدید کمکتون میکنن .
انسان بخاطر هدفش باید راههای مختلف رو بره من خودم چند وقت پیش دنبال یه کتاب مهم بودم چاپش تمام شده بود
حتی با نویسنده که در خارج از کشور بود تماس گرفتم و بالاخره کپی آنرا بعد از چند ماه پیدا کردم.

موفق باشید

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - damash - 04 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ

ول کنید این تلگرام رو. لطفا همین جا صحبت کنید.

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - karnameh90 - 09 بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ

کجا میشه راجع به دکترا ۹۵ ازاد صحبت کرد؟

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - zizo1394 - 09 بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ

سلام دوستان.کسایی که آزمون دکترای آزاد دادن، از امتحان دو ساعت پیش راضی هستین؟اگه ممکنه سوالاتو بررسی کنیم

در کل سوالات خیلی آسون بودن بنظر من.بخصوص شبکه و سیستم عامل و باز هم بخصوص زبان که همش زبان عمومی بود بنظرم.
از سیستم عامل شروع می کنم.سوال اول سیستم عامل:کدام مورد از وظایف سیستم عامل نیست؟کدوم مورد بود؟من شک دارم احتمال میدم غلط زدم

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - karnameh90 - 09 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ

به نظر من پایگاه و نرم سوالای سختی داشت ولی بقیه خوب بود

یه سوال round roubin داشت که پنج فرایند رود با زمان ۱۰ و تعویض متن ۱ ، جوابش چی میشد ؟
یه سوال هم درباره lru و کلاک بود که به نظر من نباید نقص صفحات اول رو حساب می کردیم و جواب ۵ و ۷ زدم
نظراتتون رو بگید لطفا

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - metallica.r - 09 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  به نظر من پایگاه و نرم سوالای سختی داشت ولی بقیه خوب بود

یه سوال round roubin داشت که پنج فرایند رود با زمان ۱۰ و تعویض متن ۱ ، جوابش چی میشد ؟
یه سوال هم درباره lru و کلاک بود که به نظر من نباید نقص صفحات اول رو حساب می کردیم و جواب ۵ و ۷ زدم
نظراتتون رو بگید لطفا
برا رفع اشکال سوالای آزاد به گروه زیر بیایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - karnameh90 - 09 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ

چرا وقتی مانشت هست جای دیگه ؟

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - Masoud05 - 10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ

دوستانی که کنکور دکتری آزاد شرکت کردن، یک تاپیک دیگه ایجاد کنن و همانجا به بررسی این کنکور بپردازند (نه تو تلگرام و نه توی این تاپیک). اینطوری افرادی که سال دیگه کنکور دارن میتونن بهتر از بحث هایی که میکنید استفاده کنند.

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - karnameh90 - 10 بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ق.ظ

موافقم . میشه لطفا مدیران یه تاپیک برای این موضوع ایجاد کنند؟

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - msaif - 10 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰ ب.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  به نظر من پایگاه و نرم سوالای سختی داشت ولی بقیه خوب بود

نظراتتون رو بگید لطفا

به نظر من جواب ۴۵ می شد که در گزینه ها وجود نداشت
برای صفحه بندی هم فکر کنم گزینه درست ۵ و ۷ بود

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - karnameh90 - 10 بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ

شما گرایشتون چی بود؟

برای بحض در خصوص آزمون تشریف بیارید اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - zizo1394 - 10 بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ق.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۵ ق.ظ)karnameh90 نوشته شده توسط:  شما گرایشتون چی بود؟

round robin رو من ۵۵ زدم.اگه جای n-1 ، n بگیریم میشه ۵۵/
lru هم ۹ میشد که در گزینه ها نبود.من بیش از پنج بار محاسبه کردم
nبرای بحض در خصوص آزمون تشریف بیارید اینجا

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - farshid - 11 اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ

سلام
نتایج آزمون دکتری که ۹ بهمن برگزار شد کی اعلام میشه؟