تالار گفتمان مانشت
گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - ایزدی - ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ

خب دوستان الان باید چه کار کنیم؟
مدرک زبان چی رو دنبالش باشیم؟ مثلا آیلتس؟ یا msrt ؟

من فکر کنم درس خوندن باشه واسه بعد فعلا زبان و مقاله رو داشته باشیم؟

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - yahyazahedi - 31 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ق.ظ

دوستان منم پایم برای خوندن و کار کردن ، با هم بریم حسش بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - wokesh - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ق.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ق.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  دوستان منم پایم برای خوندن و کار کردن ، با هم بریم حسش بهتره

من که گیجم و هنوز نمیدونم دروس ارشده یا کارشناسیه یا هردوشه. نمیدونم شما چجور می خواین پایه باشین!!!
شما میدونین چی باید خوند؟
در هر حال بنظرم یکی از حالتهای زیر صدر در صد رخ میده:
۱) دروس کارشناسی مطالعه بشه، سوالات از ارشد مییاد Huh
۲) درون ارشد مطالعه بشه، سوالات از کارشناسی مییاد Huh

سیاست کلی بازی دادن ماهاست والسلام، همه باید یجوری مشغول شیم و سالهای عمرمون رو بگذرونیم Huh

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - yahyazahedi - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ق.ظ

راستش ، من نظرم اینکه بجای اینکه بشینم و منتظر بمونم ، از کارشناسی شروع میکنم ، بعدش اکه وقت کردم ارشد هم میخونم ، جون من درسی مثل سیستم عامل رو اصلا کلی باهاش مشکل دارم ، یعنی هیچی یاد ندارم.

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - stabesh - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ

[attachment=19259]سلام
دوستان رو سایت مدرسان گفته آزمون طبق دروس کارشناسیه یعنی مواردی که برای آزمون آزمایشی گفته شده مربوط به کارشناسیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - Masoud05 - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۰ ق.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ)stabesh نوشته شده توسط:  سلام
دوستان رو سایت مدرسان گفته آزمون طبق دروس کارشناسیه یعنی مواردی که برای آزمون آزمایشی گفته شده مربوط به کارشناسیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لیست آزمون جامعش رو دیدم، شدیدا نیاز به بازنگری داره!!

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - stabesh - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ق.ظ

برای چی؟

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - Masoud05 - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ق.ظ)stabesh نوشته شده توسط:  برای چی؟

سرفصلش ناقصه خصوصا الگوریتم و ساختمان داده.

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - stabesh - 03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ق.ظ

خوب سرفصل کامل چیه؟
از کجا میشه دانلود کرد؟

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - rohollahhit - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ

تخفیف ۵۰%ثبت نام گروهی آزمونهای مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ (مخصوص دکترا)
سلام
روند برخورداری از این تخفیف به این شکل می باشد که طبق سالهای گذشته یکی از دوستان نماینده می شود و اسامی افراد،نام دانشگاه،شماره موبایل،شهر یا محل ثبت نام و رشته متقاضی را برای موسسه ارسال می نماید .سپس بعد از هماهنگی با نمایندگی های مدرسان شریف در سراسر کشور شما عزیزان می توانید ثبت نام خود را با تخفیف در شهر خود انجام دهید.

دوستان بیاد ۲۰ نفر بشیم برای مدرسان و هرکدام ۵۰%تخفیف بگیریم

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - yahyazahedi - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ

ارزش داره ، خدایی من نمی دونم !!!!

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - stabesh - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ

چقدر هست که ۵۰ درصد تخفیف داره؟

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - wokesh - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ)rohollahhit نوشته شده توسط:  تخفیف ۵۰%ثبت نام گروهی آزمونهای مدرسان شریف مخصوص اعضای مانشت سال ۹۵ (مخصوص دکترا)
سلام
روند برخورداری از این تخفیف به این شکل می باشد که طبق سالهای گذشته یکی از دوستان نماینده می شود و اسامی افراد،نام دانشگاه،شماره موبایل،شهر یا محل ثبت نام و رشته متقاضی را برای موسسه ارسال می نماید .سپس بعد از هماهنگی با نمایندگی های مدرسان شریف در سراسر کشور شما عزیزان می توانید ثبت نام خود را با تخفیف در شهر خود انجام دهید.

دوست عزیز ، شما مثل اینکه این کنکور رو با ارشد اشتباهی گرفته اید.
این آزمون تنها یه ریزش اولیه است و گرفتن دانشجو صددرصد بدست دانشگاهها افتاده.
پس هزینه زیادی و ایجاد بار مالی برا اون یک نوع بیهوده کاریه.

گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - rohollahhit - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ

چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید. شما خواهید مرد!
پس از مدتی یکی از دو قورباغه دست از تلاش برداشت و به داخل گودال پرتاب شد و مرد. اما قورباغه دیگر همچنان با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد....

بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که دست از تلاش بردار اما او با توان بیشتری تلاش می کرد و بالا خره از گودال خارج شد .
وقتی از گودال بیرون آمد، معلوم شد که قورباغه نا شنواست. در واقع او تمام این مدت فکر می کرده که دیگران اورا تشویق می کنند!

این جمله شعار امروز ماست:

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند …

RE: گروه پر اراده ی دکتری نرم افزار کامپیوتر ۹۵ - wokesh - 06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)rohollahhit نوشته شده توسط:  چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید. شما خواهید مرد!
پس از مدتی یکی از دو قورباغه دست از تلاش برداشت و به داخل گودال پرتاب شد و مرد. اما قورباغه دیگر همچنان با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد....

بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که دست از تلاش بردار اما او با توان بیشتری تلاش می کرد و بالا خره از گودال خارج شد .
وقتی از گودال بیرون آمد، معلوم شد که قورباغه نا شنواست. در واقع او تمام این مدت فکر می کرده که دیگران اورا تشویق می کنند!

این جمله شعار امروز ماست:

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند …

شما همان قورباغه ناشنوا باش ولی من ترجیح می دهم رزومه ام را بهتر کنم تا اینکه وقت و انرژی و پولم را برای آزمونهای الکی هدر بدهم.
به دیگران هم توصیه می کنم دنبال رزومه باشند نه آزمونهای بی فایده