تالار گفتمان مانشت
برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - Mr.Raeisi - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۴۰ ب.ظ

سلام.

اگه بخواید یه برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد ۹۵ کنید چکار می کنید.

(چقدر خلاصه شد.)Big Grin

RE: برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - faza - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ

به نظر من کنکور ارشد (حداقل کامپیوتر) کنکوری نیست که بشه براش ۱ سال خوند. از مهر، یا نهایتا از تابستون شروع کنی بهتره.
اما از الآن میتونی شروع کنی به خوندن درسهایی که علاقه داری. یعنی مثلا اگه طراحی الگوریتم دوست داری بشین مسئله های مختلف حل کن و ...
اما اینکه از الآن کنکوری بخونی و برنامه ریزی کنی واسه درسها و ...؛ من توصیه نمیکنم.

برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - Mr.Raeisi - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  به نظر من کنکور ارشد (حداقل کامپیوتر) کنکوری نیست که بشه براش ۱ سال خوند. از مهر، یا نهایتا از تابستون شروع کنی بهتره.
اما از الآن میتونی شروع کنی به خوندن درسهایی که علاقه داری. یعنی مثلا اگه طراحی الگوریتم دوست داری بشین مسئله های مختلف حل کن و ...
اما اینکه از الآن کنکوری بخونی و برنامه ریزی کنی واسه درسها و ...؛ من توصیه نمیکنم.

آره حرف شده درست. اگه بخوایم از تابستان یه برنامه ریزی داشته باشم چی؟؟

RE: برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - faza - 20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  اگه بخوایم از تابستان یه برنامه ریزی داشته باشم چی؟؟
آها! در اون حالت باید از کسایی بپرسی که از تابستون شروع کردن. خلاصه پرسیدی، گفتم خلاصه جواب بدم. Smile

RE: برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - Mr.Raeisi - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  اگه بخوایم از تابستان یه برنامه ریزی داشته باشم چی؟؟
آها! در اون حالت باید از کسایی بپرسی که از تابستون شروع کردن. خلاصه پرسیدی، گفتم خلاصه جواب بدم. Smile

من خودم می خوام اینکار رو کنم که تابستان فقط یکبار بصورت کاملا مفهومی دروس رو مطالعه کنم و تست بزنم بعد از تابستون هم دو بار درسها رو مرور کنم و در پایان تست بزنم.
شما برنامتون چیه Wink

برنامه شما برای کنکور ارشد ۹۵ - Mr.Raeisi - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ

سلام.
قبل از این که این تایپیک رو بزنم این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو زده بودم که تصمیم گرفتم برای هدفمنتر شدن کار یه تایپیک با این موضوع که برنامه تحصیلی شما برای کنکور ارشد ۹۵ چیه؟؟

باتشکر

برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - Mr.Raeisi - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ

لطفا برای ادامه کار به این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجع کنید.

با تشکر

برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - faza - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ

لینک دادی به همین تاپیک؟

برنامه شما برای کنکور ارشد ۹۵ - lolofar - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ق.ظ

تهیه منابع مناسب،برنامه ریزی هدفمند

RE: برنامه ریزی بلند مدت برای ارشد - Mr.Raeisi - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ)faza نوشته شده توسط:  لینک دادی به همین تاپیک؟

از توجهتون ممنون.

برنامه شما برای کنکور ارشد ۹۵ - shamim_70 - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ

اول باید سنجش تکلیفمونو معلوم کنه ک قراره چ اتفاقی توو رشته ای تی بیفته!!..گرایشها تو کدوم رشته قرار میگیرن تا ما بدونیم باید رو چی برنامه ریزیم؟!!Sad

RE: برنامه شما برای کنکور ارشد ۹۵ - Mr.Raeisi - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اول باید سنجش تکلیفمونو معلوم کنه ک قراره چ اتفاقی توو رشته ای تی بیفته!!..گرایشها تو کدوم رشته قرار میگیرن تا ما بدونیم باید رو چی برنامه ریزیم؟!!Sad

سیکل درس خوندنتون رو میخواید چطور باشه

پاسخ : RE: برنامه شما برای کنکور ارشد ۹۵ - shamim_70 - 21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اول باید سنجش تکلیفمونو معلوم کنه ک قراره چ اتفاقی توو رشته ای تی بیفته!!..گرایشها تو کدوم رشته قرار میگیرن تا ما بدونیم باید رو چی برنامه ریزیم؟!!Sad

سیکل درس خوندنتون رو میخواید چطور باشه
منظورتون دقیقا چیه؟