تالار گفتمان مانشت
کارت ورود به جلسه اومد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
کارت ورود به جلسه اومد - Elena_71 - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ

برای دریافت از لینک زیر میتونید اقدام کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کارت ورود به جلسه اومد - r3za - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ

۱۰ دقیقه به کنکور مهندسی کامپیوتر اضافه شده, به نظرتون دفترچه ها چه تغییری داشته؟
من احتمال میدم ۳ سوال به تخصصیهای مشترک اضافه کردن

کارت ورود به جلسه اومد - Densike - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

کیا علم و صنعت افتادن ؟

RE: کارت ورود به جلسه اومد - hmiad - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ

نرم افزار تاریخ و ساعت امتحانش کی هست؟؟؟

RE: کارت ورود به جلسه اومد - Golden Goals - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)hmiad نوشته شده توسط:  نرم افزار تاریخ و ساعت امتحانش کی هست؟؟؟

جمعه ساعت۸ صبح

کارت ورود به جلسه اومد - r3za - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)hmiad نوشته شده توسط:  نرم افزار تاریخ و ساعت امتحانش کی هست؟؟؟
۱۷ بهمن (جمعه) ساعت ۸ صبح

کارت ورود به جلسه اومد - Mr.Raeisi - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

به سلامتی کارت رو هم گرفتیم.

کارت ورود به جلسه اومد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  ۱۰ دقیقه به کنکور مهندسی کامپیوتر اضافه شده, به نظرتون دفترچه ها چه تغییری داشته؟
من احتمال میدم ۳ سوال به تخصصیهای مشترک اضافه کردن

از اصرارهای عجیب جناب توکلی بر جمله ی تکراری : " هیچ تغییری نداریم نسبت به پارسال " میشد حدس زد یه درس اضافه کردن اونم واسه اینکه ریا نشه نگفتن تا روز کنکور سورپراز کنن![تصویر:  331327_230219_sinking.gif]

کارت ورود به جلسه اومد - javad94 - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ

سلام
یه سوال:
عکس روی کارت شما رو چه جوری میاره؟؟؟ منظورم اینه که به طور کامل همون عکسی رو میاره که موقع ثبت نام درج کردید یا تا نصف میاره و همون عکس کامل موقع ثبت نام نیست؟؟؟
خیلی ممنونم از لطفتون

RE: کارت ورود به جلسه اومد - pezhman.m-AI - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ

این ۱۰دقیقه رو جدی بگیرید و آماده ی هر نوع تغییراتی باشید... معلوم نیست چه خوابی برامون دیدن.... اینو گفتم که ازقبل آمادگی داشته باشید و سرجلسه شکه نشید.

کارت ورود به جلسه اومد - NP-Cσмρℓєтє - ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال:
عکس روی کارت شما رو چه جوری میاره؟؟؟ منظورم اینه که به طور کامل همون عکسی رو میاره که موقع ثبت نام درج کردید یا تا نصف میاره و همون عکس کامل موقع ثبت نام نیست؟؟؟
خیلی ممنونم از لطفتون

واسه من رو که کامل زده فک نمیکنم واسه کسی ناقص باشه, شما یه بار دیگه امتجان کنید

RE: کارت ورود به جلسه اومد - salam5 - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

اینم از کارت
دیگه چیزی نمونده
هر تغییری باشه برای همه جدیده، پس جای نگرانی نیست

RE: کارت ورود به جلسه اومد - javad94 - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال:
خیلی ممنونم از لطفتون

واسه من رو که کامل زده فک نمیکنم واسه کسی ناقص باشه, شما یه بار دیگه امتجان کنید
خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادید یعنی میخوام بگم که در انتهای عکس, آدرس سایت سنجش و همینطور مهر خورده رو نشون میده ولی مثل اینکه از زیر گردن به پایین رو برش دادن؟ منظورم همین نکته هست ؟ میخواستم بدونم که واسه شما هم همینطوره؟
خیلی ممنون

کارت ورود به جلسه اومد - r3za - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادید یعنی میخوام بگم که در انتهای عکس, آدرس سایت سنجش و همینطور مهر خورده رو نشون میده ولی مثل اینکه از زیر گردن به پایین رو برش دادن؟ منظورم همین نکته هست ؟ میخواستم بدونم که واسه شما هم همینطوره؟
خیلی ممنون
زیر عکس آدرس سایت سنجش درج شده ولی عکس crop نشده.
من فرم تاییدیه ثبت نام رو با کارت مقایسه کردم هیچ اختلافی بین عکسها نیست.
اگر چهرتون توی عکس مشخص هست مشکلی پیش نمیاد,نگران نباشید

کارت ورود به جلسه اومد - mary1234 - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ

Sad(
برا من مشکل داره