تالار گفتمان مانشت
[درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

[درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲ - peniya - 11 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ

دوستان کسی پاسخنامه آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ را داره؟
هر چقدر سرچ کردم پیدا نکردم!!!
ممنون میشم اگر کسی داره اینجا بذاره.

RE: [درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲ - peniya - 11 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید این سوال رو می پرسم ولی اگه منظورتون از کنکور دکتری IT سال ۹۲ همون کنکوری است که تو اسفندماه سال ۱۳۹۲ (کنکور دکتری ۹۳) برگزار شد من کلیدش رو دارم و بالطبع اگه منظورتون همین کنکور باشه بفرمایین تا براتون همینجا قرار بدم.

سلام
ممنون. منظورم کنکور سال قبل نیست (اسفند ۹۲ - ورودی ۹۳).
کنکور سال قبلش(اسفند ۹۱-ورودی۹۲) و قبلتر (فروردین ۹۱-ورودی۹۱) رو میخوام.

[درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲ - javad94 - 11 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ

ببخشید شرمنده ام که منظورتون رو اشتباه متوجه شدم. تا اونجایی که می دونم اصلا" واسه این دو سال سازمان سنجش کلیدها رو بیرون نداد به خاطر بحثی که از قبلش در مورد دادن یا ندادن کلیدها بود؟ و همچنین به علت اینکه می گفتن سوالات تکراری هست و جواب ها مشخص هست البته این حرف تکراری بودن رو یکسری موسسات متخلف می گفتند, حالا اگه پیدا کردید که چه بهتر ولی تو اینترنت اصلا" پیدا نمیشه.
بازم از اینکه منظورتون رو اشتباه متوجه شدم معذرت میخوام.

RE: [درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲ - peniya - 11 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)JAVAD.M.A نوشته شده توسط:  ببخشید شرمنده ام که منظورتون رو اشتباه متوجه شدم. تا اونجایی که می دونم اصلا" واسه این دو سال سازمان سنجش کلیدها رو بیرون نداد به خاطر بحثی که از قبلش در مورد دادن یا ندادن کلیدها بود؟ و همچنین به علت اینکه می گفتن سوالات تکراری هست و جواب ها مشخص هست البته این حرف تکراری بودن رو یکسری موسسات متخلف می گفتند, حالا اگه پیدا کردید که چه بهتر ولی تو اینترنت اصلا" پیدا نمیشه.
بازم از اینکه منظورتون رو اشتباه متوجه شدم معذرت میخوام.

ممنون. ممنون. دشمنتون شرمنده. این چه فرمایشی هست.
خیلی لطف کردید! الان یه مدته با یکی از دوستان داریم میگردیم Undecided Huh
خیلی خیلی ممنون که گفتید Smile

[درخواست] کلید آزمون دکترای IT سال های ۹۱ و ۹۲ - کد ۲۳۷۲ - javad94 - 11 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ب.ظ

خواهش می کنم, خیلی ممنونم از لطفتون. ممنون
شاد و موفق باشید.