تالار گفتمان مانشت
برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - کوثر۱۳۹۳ - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)میثم طاهری نوشته شده توسط:  دوستان چی شد آخرش؟ همه چی روی هواست فعلا؟
یعنی چی چی شد؟؟Huhمگه قراره چیزی بشه؟؟؟Big Grinمنظورتون چیه؟؟

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - fm95 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ

سلام بچه ها منم میخوام شروع کنم
فقط به نظرتون چه درسایی رو بخونم که اگه گرایش شبکه و امنیت رفت توو کامپیوتر ضرر نکنم؟

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - bazardeh - 24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹ ق.ظ)fm95 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم میخوام شروع کنم
فقط به نظرتون چه درسایی رو بخونم که اگه گرایش شبکه و امنیت رفت توو کامپیوتر ضرر نکنم؟

ساختمان ، طراحی ، سیستم عامل ، گسسته ، شبکه
البته نظر شخصی منه ، Big GrinBig GrinBig Grin

من هستم ---> 95 Smile

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - Elham_tm - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ

سلام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.
موسسه پارسه بهتر یامهستان؟استادشون هردو یک نفر ولی هزینه های پارسه خیلی بیشترازمهستان.این تاثیری داره یافقط بخاطراسمش؟بین دکتر حقیقت ودکتر خلیلی فر برای درس سیستم عامل کدوم یک بهتر هستن؟

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - farhadhma - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ

شک نکن دکتر حقیقت البته من کلاس کنکورشو نرفتم تو دانشگاه استادم بود واقعا عالیه

به نظرم مشترک و تخصصی و بخونی بهتره ریاضیا خیلی زیادن البته بستگی به پایت داره ولی ضریبشون یکه ارزش وقت گذاشتن نداره اگه خواستی به نظرم فقط گسسته بخون

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - aida! - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۲ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)Elham_tm نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کمک فوری نیازدارم.کسهایی که کلاس رفتن کمکم کنن.
موسسه پارسه بهتر یامهستان؟استادشون هردو یک نفر ولی هزینه های پارسه خیلی بیشترازمهستان.این تاثیری داره یافقط بخاطراسمش؟بین دکتر حقیقت ودکتر خلیلی فر برای درس سیستم عامل کدوم یک بهتر هستن؟
سلام
برای اساتید یکسان که فرقی نداره! استاد الف مهستان تدریس میکنه نمیاد که فضاییش کنه ببره پارسه. از نظر من جزوه و ویس دروس مورد نظرتو تهیه کنی بهتره نیازی هم به صرف وقت و هزینه نداری. من داده طراحی مهستان بودم که جزوه و ویسهاش توی مانشت موجود هست خیلی هم خوب. سیستم عامل به گفته دوستان حقیقت

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - Elham_tm - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۴ ب.ظ

مرسی از راهنمایی همه [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - Majid.. - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ

همین دیروز بود کنکور ۹۱ دادیما..

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - fatemehrsh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ

منم برای کنکور هستم.ولی فک کنم باید کسایی که میخوان کنکور بدن منسجم تر باهم در ارتباط باشن.تو روحیه خیلی تاثیر داره.

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - bazardeh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Majid.. نوشته شده توسط:  همین دیروز بود کنکور ۹۱ دادیما..

شما کنکور ۹۱ رو شرکت کرده بودید و هنوز پشت کنکور هستید ، عجب

خدا قوت Big GrinBig GrinBig Grin

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - behrad :) - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۸ ق.ظ)fatemehrsh نوشته شده توسط:  منم برای کنکور هستم.ولی فک کنم باید کسایی که میخوان کنکور بدن منسجم تر باهم در ارتباط باشن.تو روحیه خیلی تاثیر داره.

منم موافقم. کاش میشد گروهی چیزی تو شبکه های اجتماعی میزدیم...

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - کوثر۱۳۹۳ - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ

سلام بچها چطورین؟؟؟بیاین بگین دارین چیکار میکنین؟؟چیا میخونین؟؟چند فصلی از چه کتابی خوندین؟؟روزی چند ساعت میخونین؟؟چقدر اینجا سوت و کوره ههه....کسی کنکور های آزمایشی شرکت کرده؟؟؟یا هنوز وقت نشده؟؟اگه کسی شرکت کرد بهم پیام بده کارش دارم

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - bazardeh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ)کوثر۱۳۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچها چطورین؟؟؟بیاین بگین دارین چیکار میکنین؟؟چیا میخونین؟؟چند فصلی از چه کتابی خوندین؟؟روزی چند ساعت میخونین؟؟چقدر اینجا سوت و کوره ههه....کسی کنکور های آزمایشی شرکت کرده؟؟؟یا هنوز وقت نشده؟؟اگه کسی شرکت کرد بهم پیام بده کارش دارم

دیروز روی کتاب شبکه دست کشیدم ، پشتم لرزید Big GrinBig GrinBig GrinTongue
من فعلا مشغول کارهای کشاورزیم انشالله از چند روز دیگه تاپیک جدا برای فصل اول مطالعه ایجاد میکنیم به کمک هم Big GrinBig Grin

به امید خدا

به نظرتون مثل سال قبل بمونیم تا مدرسان ۵۰ درصد تخفیف بزنه مگه نه
یا بریم پارسه ۲۰ درصد تخفیف ثبت نام کنیم البته از تیر و مرداد

نظرتون چیه

RE: برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - Elham_tm - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۹ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۰ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ)کوثر۱۳۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچها چطورین؟؟؟بیاین بگین دارین چیکار میکنین؟؟چیا میخونین؟؟چند فصلی از چه کتابی خوندین؟؟روزی چند ساعت میخونین؟؟چقدر اینجا سوت و کوره ههه....کسی کنکور های آزمایشی شرکت کرده؟؟؟یا هنوز وقت نشده؟؟اگه کسی شرکت کرد بهم پیام بده کارش دارم

دیروز روی کتاب شبکه دست کشیدم ، پشتم لرزید Big GrinBig GrinBig Grin
من فعلا مشغول کارهای کشاورزیم انشالله از چند روز دیگه تاپیک جدا برای فصل اول مطالعه ایجاد میکنیم به کمک هم Big GrinBig Grin

به امید خدا

به نظرتون مثل سال قبل بمونیم تا مدرسان ۵۰ درصد تخفیف بزنه مگه نه
یا بریم پارسه ۲۰ درصد تخفیف ثبت نام کنیم البته از تیر و مرداد

نظرتون چیه
سلام،مدرسان کی تخفیفشو میزنه؟

برنامه ریزی برای ارشد ۹۵ از الان لطفا همراهی کنید - bazardeh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ

سال قبل تو مرداد بود

اگه تخفیف نزنه بریم پارسه بهتره

نظر شما دوستان چیه