تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آذر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آذر ماه - ma3070 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ

سلام دوستان
عاجزانه تقاضا دارم هرکس جزوه و ویس درس طراحی الگوریتم سال ۹۳ استاد سید جوادی یا استاد یوسفی رو داره بذاره ما دانلود کنیم
هرکس گذاشت قوووول میدم براش نماز غفیله بخووونم خیلی لازمشون دارم چون ویسی که دارم واسه سال ۸۸ هست و من هم توضیح تست های ۵ سال اخیر رو هم خیلی لازم دارم اخه پاسخ نامه کتاب ها به دردم نمیخوووورن ممنون
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ِیعنی هیچ کسی خودش یا دوستاش امسال کلاس الگوریتم نرفتن؟؟؟Huh
واااای عاموووووو من استرس دارم واسه این درس مدار رو که حذف کردم میمونه این درس و هوش دیگه !!! هوش که خدا پدر استاد رهنمون بیامرزه ولی با هوش تنها که هیچی نمیشمHuh

گروه درسی آذر ماه - ziba.O - 11 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ

به هرحال هرکی یه اعتقادی داره و نظر همه ی دوستان محترمه.
ولی به نظر من سوال زیاد مهم نیست اون شبیه سازیه سره جلست که ارزش داره.
آخرین ارسالم تو این زمینه بود. موفق باشین انشاله

RE: گروه درسی آذر ماه - so@ - 11 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ

بچه هاکسی از این کتاب مدرسان ک برا ریاضی مهندسی(حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست (روش رد گزینه ها))چاپ کرده استفاده میکنه؟ب نظرتون خوبه؟؟؟؟Huh یعنی میشه چنین چیزی؟

RE: گروه درسی آذر ماه - software94 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  بچه هاکسی از این کتاب مدرسان ک برا ریاضی مهندسی(حل سؤالات ریاضی مهندسی بدون دخالت دست (روش رد گزینه ها))چاپ کرده استفاده میکنه؟ب نظرتون خوبه؟؟؟؟Huh یعنی میشه چنین چیزی؟
من یه دوستی داشتم رشته اش برق بود واسه کنکور دوسال ریاضی مهندسی رو خونده بود.به جایی رسیده بود که دقیقا با رد گزینه به ریاضی مهندسی جواب میداد واینکه اون همه چیزو مسلط بود حالا نمیدونم این کتاب واقعا میتونه همچین کاری کنه عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Re: RE: گروه درسی آذر ماه - ldns0098 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  اینا که رو دفترچه حرفی از کپی رایت نزدن شما میگی حرومه و فلان٬ پس اون ویندوزی که موقع نصب شونصد صفحه از حق کپی رایتش واست نوشته رو چی میگی؟؟
نکته به جایی بود.

گروه درسی آذر ماه - پوونه - ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  منکه پولشو دادم ،متعلق به منه ،من صاحبشم ، دلم میخواد برا دوستام شیر کنم! ازین به بعدم با اشتیاق بیشتری این کارو میکنم
دارم از دیشب به این موضوع شدیدا فکر میکنم
بحث من حلال و حرام نیست..کلا حلال و حرام گفتن ها آدم رو یاد خشک مذهب بازی میندازه ..
من فقط به رضایت طرف فکر میکردم.. که فکر کردم دیدم خب من سوالا رو خریدم.. پس مال خودمه... اونی که باید راضی باشه منم! اگر نمیخوان که کسی سوالا رو شئــر کنه خب میتونن کلا آزمون برگزار نکنن.

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  اینا که رو دفترچه حرفی از کپی رایت نزدن شما میگی حرومه و فلان٬ پس اون ویندوزی که موقع نصب شونصد صفحه از حق کپی رایتش واست نوشته رو چی میگی؟؟
بازم خود دانی به شخصه واسم زیاد مهم نیس که بذارین یا نذارین بیشتر واسه اون هایی دوس داشتم بذارید که واقعا توانایی خرج این پولها رو ندارن.

Sent from my cell
من نمیگم حرومه. چی چی رو حرومه..حروم اون پولیه که از من واسه آزمون های اینترنتی گرفتن بعد عین سوالای دو سال پیش رو میذارن رو سایت که منم از یکی گرفتم و حل کردم این سوالا رو.. یعنی عملا پولم رو ریختم دور. :/
اتفاقا آماده جواب دادن به این سوال بودم: )))
اره من سیستمم رو از اینجا نخریدم و به اجبار ویندوز اورجینال نصب کرده بودم روش
ولی سایر نرم افزارهام نُچ اورجینال نیستن هرچند من پول کمی پرداخت کردم اما اون پول رو هم برای شرکت های ایرانی که همون نرم افزار رو خودشون کپی کردن دادم.
،
از دیشب اساسا فکر کردم ..به خاطر اینکه مطمئن شم کارم درسته یا نه
هرجوری فکر کردم دیدم پولش رو من دادم.. پس حقمه هرطوری خواستم از این سوالا استفاده کنم .. مثل این می مونه که یه کتاب گرفته باشم اهدا کنم به کتابخونه که ۱۰۰ نفر دیگه هم بتونن استفاده کنن. اگر نمیخواستن خب مینوشتن کسی اجازه کپی کردن سوالا رو نداره. نوشتن این یه جمله که انقدر سخت نبود.

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ق.ظ)software94 نوشته شده توسط:  من یه دوستی داشتم رشته اش برق بود واسه کنکور دوسال ریاضی مهندسی رو خونده بود.به جایی رسیده بود که دقیقا با رد گزینه به ریاضی مهندسی جواب میداد واینکه اون همه چیزو مسلط بود حالا نمیدونم این کتاب واقعا میتونه همچین کاری کنه عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۴ صفحه شو گذاشتن تو سایت
واقعا درست بود
اما خب آدم مطمئن نیس سوالا رو جوری میدن که از این به بعد بشه با رد گزینه حلشون کرد یا نه.

RE: گروه درسی آذر ماه - ehsansjs - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ

ادای مدیرارو درمیارمBig Grin
بچه ها درباره مسائل حروم و حلال و... قبلا بحث شده لطفا اینجا فقط پستهای آذرماهی را بگذارید
وانگهی چنانچه غیر از این عمل نمایید .... حال همتونو میگیریمCool
.
ولی بی شوخی شرعا و قانونا حرام نیستBlush

Re: RE: گروه درسی آذر ماه - explorer - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اره من سیستمم رو از اینجا نخریدم و به اجبار ویندوز اورجینال نصب کرده بودم روش
ولی سایر نرم افزارهام نُچ اورجینال نیستن هرچند من پول کمی پرداخت کردم اما اون پول رو هم برای شرکت های ایرانی که همون نرم افزار رو خودشون کپی کردن دادم.
چقد قشنگ کاراتونو با انداختن به گردن بقیه توجیح میکنین...
هر طور صلاح٬ میدونید گذاشتید دمتون گرم نذاشتین هم سرتون سلامت.

شاعر میگه از کلنجار خیلی خستم سکوت شده کار من...

Sent from my cell

گروه درسی آذر ماه - پوونه - ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  اره من سیستمم رو از اینجا نخریدم و به اجبار ویندوز اورجینال نصب کرده بودم روش
چقد قشنگ کاراتونو با انداختن به گردن بقیه توجیح میکنین...
هر طور صلاح٬ میدونید گذاشتید دمتون گرم نذاشتین هم سرتون سلامت.

شاعر میگه از کلنجار خیلی خستم سکوت شده کار من...

Sent from my cell
من الان توجیح کردم رفیق؟ :|
گفتم که فقط ویندوزم اورجیناله اما حتی نرم افزار ساده ای مثل فوتوشاپ هم که مثلا بابتش پول میدم اورجینال نیست و اگر قراره وجدانم با کپی کردن سوال سرزنشم کنه قبلش باید بابت این نرم افزارها باید سرزنش بشم که اصل نیست.
حرف شما رو تائید کردم که. :دی

بی خیال. من که سوالارو میذارم از این به بعد هم.. دیگ بحثی هم نمیکنم در موردش.. به قول دوستمون تاپیک به فنا رفت. :دی

گروه درسی آذر ماه - sanaz777 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ

بچه ها فصل ١١ هوش راهیان و باید بخونیم؟

RE: گروه درسی آذر ماه - khordad.girl - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  زیبا خانم میشه سوالای آزمون مدرسان آی تی ک شرکت میکنبد رو آپلود کنید تا ماهم استفاده کنیم لطفا؟

سلام دوستم من اولش خواستم هفته به هفته بزارم ولی گفتن مشکل داره و منم خودم هرچی دان کرده بودم پاک کردم. شرمندم خانومی با وجدانم خیلی کلنجار رفتم نشد.
موفق باشی
موفق باشید انشاالله....

دوستان عزیز لطفا هرکسی عذاب وجدان نمیگیره سوالای مدرسان آی تی رو بذاره آخه من فک میکنم آزمون پارسه خیلی آسون و آبکی فقط میخوام بدونم مدرسان در چه حدیه...ممنونم.

گروه درسی آذر ماه - Elena_71 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ

دوستان از باب حلال حروم بودن خدمتتون عرض کردم ماها که انسان عادی هستیم (و هرکسی که معصوم نیست!!) حق نداره شرع تعیین کنه ....... هزارتا حدیث در این رابطه هست که هرکی بخواد براش مستند میگم
اینجا فقط کلام حضرت علی رو میارم .قصد بهم زدن نظم تاپیکو ندارم فقط جهت یاداوریه اینه که کجای کار هستیم

امام علی ع فرمود : در حکمى از احکام ، به نزد یکى از ایشان مسئله اى مى آید ، به رأی
خود حکمى مى دهد . سپس ، آن مسئله را عینا نزد دیگرى مى برند ، به خلف رأی پیشین
رأیی مى دهد . سپس ‌ قاضیان ، آن مسئله را به نزد رهبرى که آنها را به شغل قضا
برگماشته مى برند و او آراء همه ایشان را صواب مى شمارد . خدایشان یکى است و
پیامبرشان یکى است و کتابشان یکى . آیا خداى سبحان آنان را به اختلاف فرمان داده ، و
اکنون از او فرمان مى برند ، یا آنان را از اختلاف نهى کرده ، و اکنون عصیان مى ورزند
؟ آیا خداوند دینى ناقص فرستاده ، و از آنها براى کامل کردنش یارى خواسته ، یا در آوردن
دین ، با خدا شریک بوده اند ، و اکنون بر آنهاست که رأی دهند و بر خداست که به رأیشان
راضى شود ؟

نهج البلاغة ج ۱ ص ۵۴ . کلام (خطبه) ۱۸

RE: گروه درسی آذر ماه - sanaz777 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ازمون شرکت میکنیم که خودمونو با بقیه بسنجیم! حالا شما اگه رتبتون یک میشه واسه پارسه که بحثش جداس! وگرنه اگه اسونه که واسه همه اسونه ! مهم مقایسست! وگرنه طراح کنکور نه مدرسانه نه پارسه!
(۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  زیبا خانم میشه سوالای آزمون مدرسان آی تی ک شرکت میکنبد رو آپلود کنید تا ماهم استفاده کنیم لطفا؟

سلام دوستم من اولش خواستم هفته به هفته بزارم ولی گفتن مشکل داره و منم خودم هرچی دان کرده بودم پاک کردم. شرمندم خانومی با وجدانم خیلی کلنجار رفتم نشد.
موفق باشی
موفق باشید انشاالله....

دوستان عزیز لطفا هرکسی عذاب وجدان نمیگیره سوالای مدرسان آی تی رو بذاره آخه من فک میکنم آزمون پارسه خیلی آسون و آبکی فقط میخوام بدونم مدرسان در چه حدیه...ممنونم.

گروه درسی آذر ماه - pesaredelsokhte - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

کارم به جایی رسیده که پریشب خواب دیدم کنکور دارم میدم، همونجا برگرمو صحیح کردن و رفتم سر کلاس تو شریف نشستم !!!

Re: RE: گروه درسی آذر ماه - ldns0098 - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  من الان توجیح کردم رفیق؟ :|
بچه ها توجیه نه توجیح Big Grin

فصل قطعه بندی و حافظه مجازی سیستم رو به نظرتون از پوران بخونم ضرر میکنم؟