تالار گفتمان مانشت
کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه - sara901 - 23 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ

سلام دوستان Smile
من ترم یک ارشد شبکه میخونم میخوام برا پایان نامه شروع کنم اما تو انتخاب موضوع یکم سردرگمم با توجه به اینکه قصد دارم مقالهisi هم بنوسم موندم Confused بیشتر موضوعاتی ک خودمم دوست دارم و زمینه کاری استاد راهنمام هم هست شبکه های بی سیم و امنیت در شبکه ها و پردازش ابری ک الان فک کنم اشباع شده کلودDodgy ...اینا کلیاتش اما جزِییات موندم ... ممنون میشم دوستانی ک تجربه دارن راهنماییم کنن..Wink

کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه - crevice - 24 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ق.ظ

امنیت کلا بحث ساده ای نیست کار کردن روش توی ایران!
چرا که اساسا بیسش وجود نداره چه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و علمی.
سعی کنین خیلی دنبال کارهای کاملا تئوری که یه نظریه داده میشه نرید... یعنی اگه من جای شما باشم نمیرم؛ چرا که ظاهر ساده به نظر میرسه اما برید ببینید طرف چند تا جمله تئوری روی هوا(یا حالا به جای دگ ((((: ) گفته بعد پیپرش توی IEEE Transaction i.f 5.95 چاپ شده!. اما ببینید کی نوشته با کیا نوشته! و از کدوم دانشگاه یا پژوهشگاه بوده طرف. درسته اینا فقط ملاک نیست اما بعد از اینکه شما کارت رو نوشتی میفهمی یه پروسه سخت تر به اسم سابمیت پیپر هم وجود داره Wink
پس سعی کنین برین سراغ کارایی که یا شبیه سازی یا کد نویسی داشته باشه و یا سخت افزار مورد نیازتون در دسترس باشه و نه اینکه حالا بگید اون طرف اومده روی renewable enrgy for data centers پیپیر به این خفنی اونم تئوری داده و منم میام یه چیز دیگم اضافه میکنم بهش و میشه یه کار شاخص که کاملا میرین توی اغماء
موفق باشید دوست عزیز (:

RE: کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه - sara901 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ

تشکر از شما دوست عزیزWink بقیه دوستان نظری ندارن ؟Big Grin

کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه - saeedehs - 01 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ

منم نمیدونم موضوع پروژه چی انتخاب کنم و کلا چه فازایی هست که بشه انتخاب کرد و کلا چطور باید انتخاب کرد و موضوع گیر اورد

کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه - mcse2010 - 01 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

mpls vpn