تالار گفتمان مانشت
مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - vMahmoudi - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم
والا من صبح داشتم یه سایت به اسم Top 10 رو میخوندم، توی ده شغل برتر حوزه کامپیوتر مهندس نرم افزار اول بود، آنالیزر دوم، متخصص امنیت سوم و مدیر شبکه چهارم ! همچین آش دهن سوزی هم نیست این شبکه و امنیت، من که گرایش نرم افزار رو دارم پیگیری میکنم، ظرفیتشم که خدا رو شکر بالاست، قبولیش هم با یکم تلاش تضمین شده هستش

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - shamim_70 - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ

سلام

ببخشید نتیجه این اعتراض به کجا رسید>؟؟؟

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - LEA3C - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم

اتفاقا به نظرم قبولی توی این دوتا گرایش راحتتر شده
از اونجایی که خیلیا میترسن سمت این دوتا گرایش حداقل برای امسال نمیان
همینطور به نظرم خوندن مدار منطقی و نظریه راحتتر از هوش و نرم افزار
ریاضی هم در حد همون گسسته کافیه در ضمن گسسته کامپیوتر خیلی راحتتر از ای تی هست
نکته ای هم که هست متخصص شبکه کمتر از برنامه نویس چون یادگیریش هزینه و تخصص بیشتر میخواد.

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - kora - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ

به نظر من قبولی تو یه رشته خودش هفت خان رستم ولی ادامه تو اون رشته و موفقیت هفت خان دیگر! پس بر اساس علاقه و تواناییتون رشته و گرایش انتخاب کنید! بعش تلاش!!! خود من پشت کنکوری ام اما به بعدش و اینکه اگه فلان گرایش قبول شدم با درساش حال میکنم و راحت میخونم و... هم فکر میکنم!!!! خیلی از حالا استرس این گروه رفته زیرگروه دیگه رو نداشته باشد . چون هیچ چیز مشخص نیست! نه زمان سرجلسه نه تاریخ برگزاری نه ظرفیت ها!!!! Big Grin اینم از کنکور ایرانیه دیگه مثل بقیه چیزا!!!Big Grin ایرانی که باشی با تغییرات دقیقه ۹۰ مثل گل دقیقه ۹۰ اشنایی داریBig Grin

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - سیدروزبه - ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ

سلام دوستان بیان یک گروه تشکیل بدیم وکلاس های ارشد آنلاین رو به صورت گروهی ثبت نام کنیم وبتا مدرسان هم صحبت کنیم تا تخفیف خوب بگیریم دوستانی که موافقتنند هر چه سریع تر اعلام کنند واسه کلاس های آنلاین مدرسان

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - saharitst - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم

نکته ای هم که هست متخصص شبکه کمتر از برنامه نویس چون یادگیریش هزینه و تخصص بیشتر میخواد.

من که خیلی سختمه بیخیالشون شم چون ۴ سال پیش که اومدم سراغ رشته ای تی به امید امنیت و شبکه اومدم تو این رشته

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - vMahmoudi - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی این دو رشته متقاضی زیاد داشتن و دارن و متاسفانه ظرفیتهاشون خیلی پایینه...با اینکه کار سنگینیه ولی بیاید رو گرایشهای دیگه هم حساب کنیم

من که خیلی سختمه بیخیالشون شم چون ۴ سال پیش که اومدم سراغ رشته ای تی به امید امنیت و شبکه اومدم تو این رشته
دوست عزیز ریسک کردن همیشه اوقات به نفع آدم تموم نمیشه، گاهی به ضرر آدم هم تموم میشه ! امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - saharitst - 08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  

دوست عزیز ریسک کردن همیشه اوقات به نفع آدم تموم نمیشه، گاهی به ضرر آدم هم تموم میشه ! امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن

انشالله

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - مرضیه۷۰ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ق.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها راست میگن من خودم فقط امنیت و شبکه میخوام ولی....

منم موافقم، من الان که فکر می کنم خیلی هم بهتر شده...
من خیلی تو مدار منطقی و نظریه قوی هستم، برعکس از نرم افزار متنفرم....
ریاضی هم که خوراک ما بچه های فنی هست.
اتفاقا خیلی به نفع من شده، درساشو با علاقه می خونم Smile
اگه کنکور هم بیفته اردیبهشت بازم به نفع ماست، پس نباید ناامید بشیم و این گرایش رو بیخیال بشیم

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - ncpu - 09 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ

با سلام
نمیدونم در جای دستی این پست رو میزارم یا نه

امینت و شبکه :
چن سالی هست با این موضوع به عنوان شغل و علاقه و ... در ارتباطم.
بسیاری از دوستان ابراز علاقه برای ادامه تحصیل دادن در این حوزه کردن و قطعا هم براش تحقیق کردن اما برای اون دسته از دوستانی که خیلی تحقیق نکردن میگم :
قبل هر چیز با چن نفر که کارهای خوبی در این حوزه انجام دادن صحبت کنید
مشورت کنید
این دو فیلد بسیار جدا از هم هستش و اینکه برای کار شبکه و امنیت حتما نباید دوره دانشگاهیش رو بگذرونی اما حتما باید بسیار مطالعه کنی و سالها تحقیق و پژوهش..
با ۲ سال کارشناسی شاید هیچوقت چیزی تز شبکه و امنیت یاد نگیری .
به انجمن ها و فروم هایی که به صورت تخصصی دارن کار شبکه و امنیت میکنن یه سر بزنید، و ببینید در امنیت به کدوم فیلد علاقه دارین
یا شبکه
انتظار نداشته باشید که بعد ۲ سال ارشد طراخ . معمار لایه های امنیت بشید یا به اندازه کسی که ccip شرکت سیسکو رو داره از شبکه سر در بیارید.
قطعا تحصیلات آکادمیک بسیار خوبه. به شخصه بسیاری از دوستانم رو میشناسم که دوست دارن امنیت امیرکبیر بخونن من جمله خودم.
و نکته بعدی :
شما برای اینکه بتونین در دنیای کامپیوتر حرفی برای گفتن داشته باشید باید ریاضی بدونیدو ریاضی رو خیلی خوب بدونید.
شاید یکی از بهترین اتفاقهای این چن سال اینه که ریاضی رو هم به عنوان دروس امتحانی امنیت و شبکه دخیل کردن.
برای کار امنیت باید برنامه نویسی سر در بیارییم،
ساختار ها رو بشناسیم
کامپیوتر رو بشیاسیم.
و اینکه برای اینکه فردی حرفه ای باشیم در باید علم و تجربه رو در کنار هم داشته باشیم.
امیدوارم همه ی ما به آرزوهامون برسیم .

سرتون رو درد آوردم Smile

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - saharitst - 10 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ncpu نوشته شده توسط:  با سلام
نمیدونم در جای دستی این پست رو میزارم یا نه

امینت و شبکه :
چن سالی هست با این موضوع به عنوان شغل و علاقه و ... در ارتباطم.
بسیاری از دوستان ابراز علاقه برای ادامه تحصیل دادن در این حوزه کردن و قطعا هم براش تحقیق کردن اما برای اون دسته از دوستانی که خیلی تحقیق نکردن میگم :
قبل هر چیز با چن نفر که کارهای خوبی در این حوزه انجام دادن صحبت کنید
مشورت کنید
این دو فیلد بسیار جدا از هم هستش و اینکه برای کار شبکه و امنیت حتما نباید دوره دانشگاهیش رو بگذرونی اما حتما باید بسیار مطالعه کنی و سالها تحقیق و پژوهش..
با ۲ سال کارشناسی شاید هیچوقت چیزی تز شبکه و امنیت یاد نگیری .
به انجمن ها و فروم هایی که به صورت تخصصی دارن کار شبکه و امنیت میکنن یه سر بزنید، و ببینید در امنیت به کدوم فیلد علاقه دارین
یا شبکه
انتظار نداشته باشید که بعد ۲ سال ارشد طراخ . معمار لایه های امنیت بشید یا به اندازه کسی که ccip شرکت سیسکو رو داره از شبکه سر در بیارید.
قطعا تحصیلات آکادمیک بسیار خوبه. به شخصه بسیاری از دوستانم رو میشناسم که دوست دارن امنیت امیرکبیر بخونن من جمله خودم.
و نکته بعدی :
شما برای اینکه بتونین در دنیای کامپیوتر حرفی برای گفتن داشته باشید باید ریاضی بدونیدو ریاضی رو خیلی خوب بدونید.
شاید یکی از بهترین اتفاقهای این چن سال اینه که ریاضی رو هم به عنوان دروس امتحانی امنیت و شبکه دخیل کردن.
برای کار امنیت باید برنامه نویسی سر در بیارییم،
ساختار ها رو بشناسیم
کامپیوتر رو بشیاسیم.
و اینکه برای اینکه فردی حرفه ای باشیم در باید علم و تجربه رو در کنار هم داشته باشیم.
امیدوارم همه ی ما به آرزوهامون برسیم .

سرتون رو درد آوردم Smile

تا یه حدی باهاتون موافقم و به شخصه میگم تحصیلات اکادمیک خیلی خوبه ولی به شرطی که فقط به اون تحصیلات اکادمیک و علم دانشگاهی بسنده نکنیم وگرنه شکست میخوریم

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - reza.asadian.2013 - 10 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ

ضرایب مهندسی نرم افزار برای کنکور پیش رو را از کجا میتونم پیدا کنم ؟
اگر کسی هم داره ممنون میشم بهم بگه

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - vMahmoudi - 11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)reza.asadian.2013 نوشته شده توسط:  ضرایب مهندسی نرم افزار برای کنکور پیش رو را از کجا میتونم پیدا کنم ؟
عزیز شما در اوج از کنکور ارشد خداحافظی کن، اینجوری هیچی از ارزش هات کم نمیشه

RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - elhamgh - 11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ق.ظ

(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)reza.asadian.2013 نوشته شده توسط:  ضرایب مهندسی نرم افزار برای کنکور پیش رو را از کجا میتونم پیدا کنم ؟

دفترچه پارسال رو از سایت سازمان سنجش قسمت ارشد دانلود کنید یا اینکه گوگل کنید . موفق باشید

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - reyhanehashkar - 11 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ

کنکور افتاد اردیبهشتااااااااااااا