تالار گفتمان مانشت
مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام حضور افراد معترض واقعی - kingmax - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ق.ظ

با سپاسی ها و اعلام حضور دوستان تا حالا ۱۷ نفر شدیم دوستان فعلا نیاز نیست تهران بیایید فعلا امضا جمع میکنیم میدیم بچه های تهران ببرن سنجش و همزمان به جاهای دیگه مثل همون کاری که بچه ها برای شریف کردن و نتیجه گرفتن

در ضمن کسی پیدا نشد که نگارش خوبی داشته باشه و نامه ای بنویسه؟!
یا این وضع ۱۷ نفر راهمون هم نمیدن تو سنجش

RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی - vahidvahid - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ

همه جوره هستیم.فقط بچه ها پراکنده هستن.یه لینک واحد باید باشه تا جمع شن

اعلام حضور افراد معترض واقعی - sazaz0021 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ق.ظ

ایمیل به دکتر قدسی
ایمل به نهاد ریاست جمهوری

RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی - Densike - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ق.ظ

هستم همه جوره ....

اعلام حضور افراد معترض واقعی - shamdooni - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ

منم هستم.
اما در مورد نامه که خوب هم نوشته شده ، به نظرم اگر لفظ جمع به کار ببرین یعنی به جای یکی از داوطلبین بنویسین : " ما داوطلبین رشته ای تی ....."

RE: اعلام حضور افراد معترض واقعی - Densike - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۹ ق.ظ

لطفا عقب نکشید ... تنها امید همینه

راجب به نامه من میگم ننویسید این گرایش ها،حذف شدن ، بگیم انتقال دادن به یه رشته دیگه و دروسی که قبلا تو کنکور بود و الان هست رو کامل بنویسید که فرقش معلوم شه کامل

اعلام حضور افراد معترض واقعی - baranian_123456 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ

آقا ما هم هستیم فقط خیلی پراکنده شدیم من تا حالا ۳۰-۴۰ نفر رو دیدم چی میگی ۱۷ نفر.۱۷ نفر کجا جمع شدن منم هستم چیکار باید بکنم البته من یزدم.

اعلام حضور افراد معترض واقعی - mcse2010 - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ

سزای این مسئولین بی فکر و بی مغز میدونید چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
سزای اونها فقط داعشهههههههههههههههههههههههههههههه
من حاضرم برای انتقام عملیات انتحاری انجام بدم

اعلام حضور افراد معترض واقعی - Densike - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

این متن خیلی خوبه به نظرم

اعلام حضور افراد معترض واقعی - behruz_p - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ

منم هستم چیکار باید کنیم؟؟؟؟

اعلام حضور افراد معترض واقعی - sara_omd - 18 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ

ای کاش یه متن هم در رابطه با اینکه دانشجویان ارشد نمی تونند آزمون بدن (حتی شبانه غیر انتفاعی پیام نور و آزاد) می نوشتید و اعتراض می کردید

اعلام حضور افراد معترض واقعی - kingmax - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

ممنون متن نامه خوبه حالا یکی از بچه ها تهران هست باید نماینده بقیه بشه تا بقیه شماره ملی اشانن (میتونیم اسم و فامیل هم علاوه بر کد ملی اراسال کنیم)را برای نماینده بفرستن تا زیر نامه اضافه کنه و علاوه بر سنجش یا وزارت علوم به خبرگزاری ها و دفتر ریاست جمهوری هم ارسال شود.

دوستان اینو من بگم طبق دلایلی که توی گزوه درسی آبان ماه گفتم به این نتیجه رسیدم که فرقی به حال شبکه ای ها نمیکنه و سنجش بخواد بشینید بخونید جای اعتارض من که نظرم عوض شده

پاسخ : اعلام حضور افراد معترض واقعی - Milestone - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ

روزنه ای از امیدواری!
دوستان من از صبح تاحالا در حال تماس با وزارت علوم هستم و تونستم با مسوولین سازمان سنجش، بعضی از معاونت های وزارت علوم و شورای گسترش آموزش عالی صحبت کنم و مشکل رو شرح بدم. در نهایت همه این تماس ها به دفتر برنامه ریزی وزارت علوم ختم شد و روشن شد که تصمیم از سوی اونها بوده. در تماسی که باهاشون داشتم خیلی محترمانه برخورد کردند و کاملا حق رو به ما دادند و گفتند ما از قبل به سازمان سنجش اطلاع داده بودیم و اونها باید زودتر اعلام می کردند که نکردند.

گفتند که با توجه به اینکه حجم تماس های دریافتی بالا بوده و ما هم درک می کنیم وضعیت رو، ما این قضیه رو به مسوولان مربوطه ارجاع دادیم تا در این زمینه تصمیم گیری کنند. در نهایت گفتند به شما قولی نمیدیم اما شما مرتب پیگیر اصلاحیه هایی که ممکن است بر روی سایت سازمان سنجش قرار بگیرد باشید.

دوستان؛
ممکن است امید به آن حدی که باید، وجود نداشته باشد، اما هست و من حتی از همین امید خیلی کم هم استقبال می کنم، حتی اگر به ثمر ننشیند. چون به عنوان وظیفه، هرآنچه در توانم بود رو انجام دادم و الان حس بهتری نسبت به دیشب دارم.

اعلام حضور افراد معترض واقعی - explorer - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ...
ممکن است امید به آن حدی که باید، وجود نداشته باشد، اما هست و من حتی از همین امید خیلی کم هم استقبال می کنم، حتی اگر به ثمر ننشیند. چون به عنوان وظیفه، هرآنچه در توانم بود رو انجام دادم و الان حس بهتری نسبت به دیشب دارم.

خدایی دَمِ شما گرم

ولی اگه تقصیر رو انداخته گردن سنجش که قضیه کی بود کی بود دستم بود تقصیر آستینم بود رو راه انداخته.

اعلام حضور افراد معترض واقعی - muhammadzare - 18 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

سلام برای اعتراض باید چه کار کنیم