تالار گفتمان مانشت
آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - نسخه‌ی قابل چاپ

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - saber1366 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ

توکلی خبر داد:
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه آغاز می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره اعلام ظرفیت پذیرش در کد رشته محل های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۳ بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.

وی افزود: همچنین این اطلاعیه در روز دوشنبه ۲۸ مهرماه در نشریه پیک سنجش به چاپ می رسد.

توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده اند بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه شماره ۲ انتخاب رشته تحصیلی آزمون و همچنین مندرجات اطلاعیه تکمیل ظرفیت می توانند از از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه تا پنج شنبه اول آبان ماه نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - ladymj - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ

احتمالا برا ورودی بهمن باشه دیگه

RE: آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - hamid88 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)ladymj نوشته شده توسط:  احتمالا برا ورودی بهمن باشه دیگه

احتمالا نه
١٠٠٪

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - rtmiss - 01 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ

کسی میدونه بعد از ثبت نام میشه تو تکمیل ظرفیت بهمن شرکت کرد یانه؟
و اگر قبول بشیم اجازه ثبت نام تو واحد جدید رو داریم یا نه؟یعنی میتونیم ادامشو توواحددانشگاهی جدید بخونیم؟

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - sonia1990 - 02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ

کیا مثل من با اختلاف میلیمتری روزانه شبانه نیاوردن و دل به تکمیل ظرفیت بستن؟

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - arian_61 - 22 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  کیا مثل من با اختلاف میلیمتری روزانه شبانه نیاوردن و دل به تکمیل ظرفیت بستن؟
من و الا که اعلام کردند حالم گرفته شد کامل :-(

راستی تکمیل ظرفیت سراسری اعلام شده دیشب :-)

RE: آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - sonia1990 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ق.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  کیا مثل من با اختلاف میلیمتری روزانه شبانه نیاوردن و دل به تکمیل ظرفیت بستن؟
من و الا که اعلام کردند حالم گرفته شد کامل :-(

راستی تکمیل ظرفیت سراسری اعلام شده دیشب :-)

حال منم گرفت
شبانه شبکه تبریز آخه؟!!!!!!!!! به من که هم دوره هم شبانه و خرج و مخارج...قیدشو زدم Sad

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - arian_61 - 27 مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  حال منم گرفت
شبانه شبکه تبریز آخه؟!!!!!!!!! به من که هم دوره هم شبانه و خرج و مخارج...قیدشو زدم Sad
به من هم دوره و حساب کردم ترمی ۳ تا ۴ ملیون راحت برات در میاد Sad

آغاز تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۲۷ مهرماه - p-paria - 28 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

سلام
به نظر شما تکمیل ظرفیت دانشگا ازاد کیه؟؟؟؟؟؟؟