تالار گفتمان مانشت
من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - parya67 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ

مدیریت جلداول (مبانی سازمان و مدیریت) -ناشر : غلامعلی طبرسا -۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو
مدیریت جلد دوم( رفتارسازمانی و منابع انسانی)-ناشر: غلامعلی طبرسا-۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو

تعداد ۸دفترچه سوالات وپاسخ تشریحی کنکورآزمایشی پارسه ۹۲ - ۱۵تومان

RE: من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - mobi_r - 08 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ

سلام من یه جلدی این کتاب رو ددارم مال سال ۸۹ میخواستم بدونم این دو جلدی با مال من فرق داره؟

RE: من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - parya67 - 29 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ق.ظ

عکشسو بفرست برام عکس جلدشو و عکس از سرفصلاش تا برات نگاه کنم

من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - bahar122 - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۴ ب.ظ

تست های کتاب مبانی مدیریت رابینز از چه کتابی باید خوند؟

RE: من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - amirrrrrrr - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ ق.ظ)parya67 نوشته شده توسط:  مدیریت جلداول (مبانی سازمان و مدیریت) -ناشر : غلامعلی طبرسا -۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو
مدیریت جلد دوم( رفتارسازمانی و منابع انسانی)-ناشر: غلامعلی طبرسا-۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو

تعداد ۸دفترچه سوالات وپاسخ تشریحی کنکورآزمایشی پارسه ۹۲ - ۱۵تومان
سلام. من میخام. تاریخش مال کیه؟

من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - پری دریایی - ۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ

منم دارم این کتابارو جاپ ۹۲ رو

RE: من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - parya67 - 07 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ

سلام-کاربر عزیز اگه کتابو میخواین با این ایمیل تماس بگیرین
parvane.qaderi@gmail.com ایمیلمه

RE: من کتایای مدیریت پارسه جلد ۱ و ۲ دارم کسی نمیخواد؟ - parya67 - 21 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ق.ظ

چاپ ۹۲ هست میخوای؟چرا ج نمیدین؟