تالار گفتمان مانشت
رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - نسخه‌ی قابل چاپ

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 04 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ

سلام دوستان
چطور میشه روی فایل های هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra رمز گذاشت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - bernova - 04 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ

سلام
معمولا این هاردهای External به صورت پیش فرض یک نرم افزار رمزنگاری مختص مدل هارد تون از طرف شرکت سازنده برای آن پیاده سازی می کنند که قابلیت نصب برروی هیچ هارد دیگر نیست( هارد خودم بهمین شکل است ) اما چنانچه این نرم افزار را نداشت براحتی وارد سایت شرکت شده و نرم افزار آن را دانلود کنید .

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 04 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵ ق.ظ

بله درسته، نرم افزارش رو نصب کردم اما برای فایل نداره رمز برای خود هارد گذاشتم اما روش اعمال نشد.Sad

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ

کسی بلد نیستتتتتتتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - mehdi.m2 - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ق.ظ

می‌تونید از برنامه زیر استفاده کنید که آزاد و رایگان هستش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 05 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ

مرسی دانلودش کردم اما نمیشه نصبش کرد کارباهاش چجوریه؟

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - mehdi.m2 - 07 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۰۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  مرسی دانلودش کردم اما نمیشه نصبش کرد کارباهاش چجوریه؟

کدوم نسخه رو دانلود کردید؟
نسخه ویندوزیش توی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هستش.

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
کدوم نسخه رو دانلود کردید؟
نسخه ویندوزیش توی
هستش.
مرسی دانلودش کردم نصب شد یهcertificate هم ایجاد کردم اما importمیکنم رو هارد ک pw بدم نمیشه چجوری هست؟ برای امنیت ایمیل نیست این برنامه یا برای هارده؟ کارکردین باهاش چجوری pw بزارم روی پوشه های هاردم؟

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ

کسی نمییدونه؟

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - K@online - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ

میتونی از نرم افزاز My Lockbox استفاده کنی .

رمزگذاری هارد اکسترنال Western Digital My Passport Ultra - Menrva - 24 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ

این نرم افزار هم جواب نداد